تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - بهمن؛دروغ جدید میرحسین

امروز:

بهمن؛دروغ جدید میرحسین

بهمن؛دروغ جدید میرحسین

سران فتنه که این روزها از هر روزنه ای برای محور ساختن خود در سپهر سیاسی کشور استفاده می کنند اینک به دنبال تحولات انجام شده در کشوهای اسلامی به دنبال بهره گیری از این پتانسیل می باشند.

نکته قابل توجه اینکه این بهره گیری آشکار از سوی سران فتنه در حالی انجام می شود که مواضع گذشته آنان درتضادی کاملا آشکار با درخواست برای راهپیمایی 25 بهمن و حمایت از مردم مصر و تونس می باشد.

هنوز خاطرات و مناظره های انتخاباتی سال 88 از اذهان ملت پاک نشده و با مروری بر آنها می توان تناقضات کسانی را مشاهده کرد که در کودتای مخملی خود و برای بدست آوردن حمایت های خارجی و کسب آرای لایه های اندک اپوزیسیون نظام سیاست های اصولی نظام و انقلاب مبنی بر حمایت از مظلوم و جنبش های اسلامی را زیر پا گذاشته و به صراحت تاکید کردند که «وقتی ما خود مشکلات داریم چرا باید از فلسطین و لبنان حمایت کنیم».

این اظهارات که از سوی میرحسین موسوی بیان شده بود اینکه گویا با اشاره ای دیگر که جای در کشورهای بیگانه دارد به دنبال یک آسیب رساندن است.آسیب به حرکت های اسلامی و سوء استفاده از این جنبش های اسلامی تا شاید بتواند از نیش های حامیانش گذر کرده و تنها نقش یک ماشین بیانه نویس را نداشته و ازدیگر سو به نحوی دیگری تلاش هایی را که شبکه های خارجی همچون بی بی سی برای نقش نداشتن پیام انقلاب اسلامی در حوادث منطقه را دنبال نماید.اما براستی کسانی اینگونه سیاست باز بوده و سریع به جابجایی نقش ها می پردازند،فردا و فرداهای دیگر چه اشاره ای را از غرب دریافت می کنند؟

 

 

اذعان غربیها به افول فتنه گران در بین مردم

نتایج نظر سنجی یک موسسه تحقیقاتی بین المللی نشان می‌دهد که بیش از 97 درصد مردم ایران فرقه سبز را وابسته به غرب و ضد انقلاب می‌دانند. یک موسسه تحقیقات بین المللی که برای وزارت امور خارجه آمریکا فعالیت می‌کند در تازه ترین تحقیق خود در خصوص وضعیت فرقه سبز در ایران، از افول هواداران این فرقه در ایران خبر داده است.

این موسسه در تحقیق خود عنوان کرده است که حدود 97 درصد مردم ایران، فرقه سبز را یک جریان منحرف وابسته به غرب عنوان کرده‌اند که قصد آنها ضربه زدن به کشور بوده است.

این تحقیق که برای دستگاه دیپلماسی آمریکا صورت گرفته است، می افزاید که بیش از 90 درصد مردم ایران سران فتنه را نه تنها منحرف بلکه مستوجب مجازات می دانند و معتقدند که دستگاه قضایی باید با محاکمه این افراد، به جرم آنها رسیدگی کند. همچنین بر اساس آنچه که در این تحقیق مطرح شده است، مردم ایران سران فتنه را جزو دشنان منفور خود قلمداد می کنند.

اما در کنار این موضوعات، نکته جالب تحقیق این است که بیش از 96 درصد مردم ایران، آمریکا را مسئول اتفاقات سال 2009 در کشور می دانند.

 

 

اعلام برائت اصلاح طلبان از بیانیه اخیر موسوی و کروبی در ارتباط با مصر

فعالان اصلاح طلب با بیان اینکه انقلاب مردم مصر را دنباله جریان فتنه ایرن دانستن سخنی بیهوده و گزافه است ،تاکید کردند: ملت ایران تنها هم صدا با رهبر معظم انقلاب فریاد حمایت از ملت مصر را سر می دهند و اعتنابی به اظهار نظرهای واهی فتنه گران از همسو دانستن جنبش مردمی مصر با جریان فتنه نخواهند داشت.

* انقلاب مردم مصر را دنباله جریان فتنه ایرن دانستن سخنی بیهوده و گزافه است

در همین ارتباط عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفتگو یی جنبش مردم مصر را غیرمرتبط با جریان فتنه دانست و گفت: ملت ایران تنها در چارچوب نظام و بر اساس منویات مقام معظم رهبری حمایت خود را از ملت مصر ابراز می دارند.

مرتضی سجادیان در این گفتگو  جنبش مردم مصر را غیر مرتبط  با احزاب و گروهای ایرانی دانست و اظهار داشت: قیام ملت مصر به دلیل استبداد، ظلم و جور حاکم بر مردم از طرف حاکمیت این کشور بوده است.

عضو حزب کارگزاران با تأکید بر اینکه انقلاب مردم مصر در امتداد انقلاب اسلامی ایران است، تاکید کرد:مردم مصر با کسب تجربه از انقلاب اسلامی مردم ایران و مشاهده ایستادگی ملت ایران مقابل استبداد کل جهان انقلاب کردند.

وی با تأکید بر اینکه انقلاب مردم مصر در امتداد جریان فتنه در ایران نیست، ادامه داد: انقلاب مردم مصر را دنباله جریان فتنه ایرن دانستن سخنی بیهوده و گزافه است.

سجادیان خاطر نشان کرد:حمایت مردم ایران از مصری ها بصورت یکپارچه و تنها برپایه استراتژی نظام و رهبری و تحت امر ولی امر مسلمین خواهد بود.

*قیام ملت مصر و تونس در ادامه راه انقلاب اسلامی است نه جریان فتنه

در ادامه عضو شورای مرکزی حزب همبستگی در واکنش به فراخوان موسوی و کروبی برای شرکت در راهپیمایی 25 بهمن جهت حمایت از قیام مردم مصر و تونس و در ادامه جریان فتنه ایران، گفت: قیام مردم مصر و تونس در ادامه راه انقلاب اسلامی است نه جریان فتنه لذا راهپیمایی در جهت حمایت از این مردم تنها در راستای سیاست های جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

همایون ابوسعیدی در گفتگو یی با اشاره به مخالفت شدیدش با این فراخوان که تنها هدفش احیای جریان فتنه می باشد افزود: ملت ایران هرگز در این راهپیمایی شرکت نخواهند کرد.

وی تأکید کرد: فراخوان برای برگزاری چنین راهپیمایی به ضرر جناح اصلاح طلب تمام خواهد شد.

ابوسعیدی با اشاره به اتحاد و یکپارچگی ملت ایران خاطر نشان کرد: برگزاری راهپیمایی باید در جهت حمایت از قیام مردم مصر و تونس در ادامه راه انقلاب اسلامی باشد تا با اتحاد و وحدت اسلام گرایی در کشورهای عربی و اسلامی محقق گردد.

*ملت ایران تنها هم صدا با رهبر معظم انقلاب فریاد حمایت از ملت مصر را سرخواهد داد

عضو مجمع نمایندگان ادوار مجلس نیز با تأکید بر لزوم پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اعلام حمایت از جریان اسلام گرایی در مصر گفت: ملت ایران هیچ اعتنایی به اظهارنظرهای واهی فتنه گران مبنی بر اعلام برگزاری راهپیمایی در حمایت از مصری ها نخواهند کرد و تنها هم صدا با رهبر انقلاب اسلامی فریاد حمایت از ملت مصر را سرخواهند داد.

محمد رئوف قادری عضو مجمع نمایندگان ادوار مجلس در گفتگو یی گفت: حرکت های انقلابی مردم مصر الهام گرفته از انقلاب اسلامی ایران است و همه ی گروه های سیاسی باید در چارچوب و اصول نظام سیاسی حمایت خود را از حرکت های انقلابی مردم مصر اعلام کنند و هرگونه اظهارنظر های سران فتنه هیچ جایگاهی در میان مردم نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: پیام ملت ایران در نماز جمعه از زبان رهبر معظم انقلاب اسلامی به ملت های عربی به خصوص ملت مصر اعلام شده و تمامی چارچوب ها حرکت های انقلابی مصر از دیدگاه مقام معظم رهبری روشن و واضح گردید.

رئوف قادری افزود: همه ی اصولگرایان و هم چنین اصلاح طلبان که پایبند به اصول قانون اساسی و آرمان های انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری هستند باید از حرکت های خودجوش مردمی مصر حمایت کنند تا وسیله ای برای نجات ملت های عربی از سلطه ی دیکتاتورها و رژیم غاصب صهیونیستی محسوب شوند.

 

 

ماجرای تجمع موفرفری‌ها درشمال‌تهران
 
این افراد تصمیم گرفتند در پارکی در تهران در کنار هم حضور یابند تا اندکی تفریح کنند. انان فکر می کردند پلیس انها را بازداشت خواهد کرد  اما به مدت یک ساعت اجازه تجمع در این پارک پیدا کردند سپس پلیس بعد از یک ساعت انها را متفرق کرد.

به گزارش آخرین نیوز، موفرفریهای تهران اقدام به تشکیل یک گروه کرده اند .

شبکه فرانس بیست و چهار  در گزارشی اینترنتی به بررسی پدیده مو فرفریها در ایران پرداخت و مدعی شد در ایران بسیاری از مدلهای مو ممنوع است. البته زنان که حق نشان دادن موهایشان را  ندارند،اما برخی از سبکهای مو برای مردان نیز ممنوع شده است به همین علت گروهی از جوانان مو فرفری تصمیم گرفته اند گروهی در فیس بوک راه اندازی کنند. ابتدا تعداد انان انگشت شمار بود اما این گروه گسترده تر شد.

به ادعای این شبکه این افراد تصمیم گرفتند در پارکی در تهران در کنار هم حضور یابند تا اندکی تفریح کنند. انان فکر می کردند پلیس انها را بازداشت خواهد کرد  اما به مدت یک ساعت اجازه تجمع در این پارک پیدا کردند سپس پلیس بعد از یک ساعت انها را متفرق کرد. هرچند این کار اقدامی سیاسی نبود اما در هر صورت پیامدهای سیاسی به همراه دارد.

 

 

آهای جماعت پت و مت!
بد نیست این جماعت به این سئوال ِ بی نهایت ساده ، بی نهایت ساده ، جواب بدهند که 'آقای مبارک' از اغتشاشات سال گذشته این حضرات در ایران 'خشنود' بود یا ناراحت ! ؟ به این سئوال بچه گانه ، بچه گانه ، جواب بدهند که آمریکا و انگلیس و اسرائیل از برکناری احتمالی مبارک آسیب می بینند یا خوشحال می شوند ؟
به گزارش وبلاگستان مشرق، ابوذر منتظرقائم در مطلب اخیر وبلاگ "پاسداران" نوشت:
جماعتی که، شعار ویژه شان، همیشه، نه غزه نه لبنان جانم فدای هرچیزی جز مصالح ملل مسلمان ، و بعدش هم ، نه غزه نه لبنان ، فقط فلات ایران! شد ، همان جمعی که قبلا شعار داده بودند ، فلسطینو رها کن فکری بحال ما کن ! ، همان جریانی که اصولا می گفتند ما نباید در کار ملت فلسطین که خودشان با اسرائیل توافق کرده اند (؟!) فضولی کنیم و همین که مردم فلسطین به حماس و جبهه مقاومت رای دادند ، ناگهان برقها رفت و بوق دموکراسی خاموش شد و حماس از آنروز شد گروه ترویستی و حمایت ما از آنها شد اخ !، همانها که هرچه نگرانی اسرائیل دارد، آنها هم دارند ، هرچه دلشوره انگلیس دارد ، دل آنها را هم می شورد و اگر چیزی در سینه ی اوبما رخت می شورد ، در سینه ی آنها هم می شورد ، حالا این جریان بخواهند "بچه خر کنند" و بگویند ، آنچه که در شمال افریقا و در جبهه سازش عربی در جریان است ، نشات گرفته از تحرکات کاریکاتوری آنها در فتنه 88 است!!!
* جماعتی که نان و آبشان را بی.بی.سی جور می کند ، و هرچه خواستند ، بی.بی.سی برایشان کرد و آنهاهم به خواست بی.بی.سی ، به هر ضربی رقصیدند ، کور شوند و نبینند که امروز بی.بی.سی خبرنگارانی را که اتفاقا ، اتفاقا ، اتفاقا ایرانی و هم خط و جریان آنها هم هستند ، به مصر فرستاده و مردم مصر را از ایجاد یک حکومت اسلامی مانند جمهوری اسلامی برحذر می دارد ، حیا نکنند ، چشم در چشم مردم بدوزند و بیایند و بگویند که با مردم مصر همراهند !
* جماعتی که نتوانستند یک نفر باصطلاح شهید ! ( بجز آن تروریست خیابان بند اعدامی شکارشده در آسمان ، آن زن شوهرکش منحرف جنسی ، و این زن قاچاقچی مواد مخدر ششلول بند – آدم یاد ناتاتشا می افتد ! ) پیدا کنند و از همه بدتر کمیت داستان ندا ! بشان هم می لنگد ، بیایند و خود را با ملتی مقایسه کنند که تاکنون بیش از دویست شهید و بیش از 5 هزار نفر مجروح سرشماری شده و هویت معلوم دارند !
* جماعتی که در تمام تلویزیونهای جبهه غربی مورد حمایت بودند و از آبدارچی تا رئیس حکومتهای جبهه استکبار و دیکتاتوری ظلم ، از آنها حمایت کردند و تا توانستند باد در آستینشان دمیدند ، بیانید و خود را با ملتی مقایسه کنند که امروز مورد سانسور و تحریفند و رفتارهای خبری ، علیه آنها تنظیم شده !
آهای جماعت پت و مت !
شما علیه انقلابی ، کاریکاتوری از انقلاب ( و در حقیقت ، یک اغتشاش و کودتا ! ) ترسیم کردید ، که مردم مصر و تونس از آن انعکاس گرفتند!
بد نیست این جماعت به این سئوال ِ بی نهایت ساده ، بی نهایت ساده ، جواب بدهند که "آقای مبارک" از اغتشاشات سال گذشته این حضرات در ایران "خشنود" بود یا ناراحت ! ؟ به این سئوال بچه گانه ، بچه گانه ، جواب بدهند که آمریکا و انگلیس و اسرائیل از برکناری احتمالی مبارک آسیب می بینند یا خوشحال می شوند ؟ و به ما بگویند که آیا تحرکات آنها در سال گذشته در تهران و تحرکات امروز مردم مصر در قاهره و سایر شهرهای این کشور، هردو از نظر جبهه کفر و استکبار وظلم و دیکتاتوری یک ماهیت و تاثیر را دارد ؟ آیا اگر آنها موفق می شدند ، یک ضلع به جبهه متحدان آمریکا و انگلیس و اسرائیل اضافه می شد ، یا اگر مردم مصر موفق شوند ، یک ضلع از جبهه متحدان آمریکا و انگلیس و اسرائیل کم نخواهد شد ؟ آیا مردمی که در خیابان فریاد می زنند لا مبارک لا آمریکا ، با جماعتی که فریاد زدند به نفع آمریکا ، کوچکترین شباهتی دارند؟
آیا می شود این 180 درجه تضاد را "ماست مالی" و "صافکاری" کرد ؟
معتقدم ، صدای آمریکا ، خود با کارشناسانش ، تحلیلهای بچه گانه را بخورد مخاطبانش می دهد . اما بی.بی.سی ، خود تقریبا سکوت می کند و سعی می کند تا تحلیل های سفیهانه ، بوسیله تماسهای تلفنی و مخاطبان تربیت شده در همین "درگاه" ، به خورد مخاطب برود ! اما هدف یکی است. انتشار تحلیلهای دیوانه وار که فقط انسانهای دارای نقایص عمیق فکری یا عقده های فروخورده سیاسی می توانند به آنها متوسل شوند.
بابا ، ما شما را پخ می کردیم تا فرحزاد می دویدید ! یادتان رفته ؟ با اولین درگوشی ، جمعتان به درون ماشین های مردم و مغازه ها و کوچه ها در هم می پاشید ! شما خودتان را با چه کسی مقایسه می کنید ؟ با کسانی که تا امروز به جمعیتشان – بر عکس شما ! – افزوده شده و کشته هایشان افزون تر ؟ با جماعتی که آمریکا بدنبال به انحراف کشیدن و تضعیف مبارزه آنها (بر عکس شما) است ؟
به این دوانگی بخندیم یا بگرییم ؟
رهبران عربستان ، اردن ، یمن ، مصر و تونس ، از اغتشاشات شما حمایت کرده و در دلشان ، بخاطر تضعیف جبهه مقاومت قند آب می شد یا نمی شد ؟ آیا کسی نمی داند که همین ها بودند که پس از سرکوب و منکوب شدن شماها ، دوباره سرشان را جلوی جمهوری اسلامی پایین آوردند و زیپ دهانشان را کشیدند ؟ آیا اینها همانها نبودند که موقعی که شماها در خیابانهای مرکزی تهران هر نجاستی که می شد ، مرتکب شدید ، برای دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی پشت بازو می آمدند ؟
یک جوری ، یک لحظه به فکرتان نرسد که از فضای شما در فیسبوک و توئیتر بی خبرم!
هنوز که هنوزست ، دوستانی بازهم برایم محتواهای شگفت انگیز فیدها و کامنت ها و لایک هایتان را می فرستند! مقایسه کردن اوباش انگشت شمار اجیرشده ی دولت های عضو جبهه سازش برای ایجاد هراس در مردم ، با مردم میلیونی به خشم آمده در 9 دی ، چگونه ممکن شد ؟ چگونه دو سر تضاد را به هم رساندید و خود را با مردم مصر و حکومت های جبهه سازش را ملتهای جبهه مقاومت یکی کردید ؟
به این دیوانگی بخندیم یا بگرییم ؟
وقتی جبهه شما ، چنین آبکین تحلیلهایی دارد ، چگونه امید تشکیل یک جریان غیرکاریکاتوری دارید ؟ دوباره میخواهید خر تروا در 22 بهمن را بر اساس تئوری آن شیرخر خورده ی سابقا وزیر، اجرا کنید ؟
با این سبک مدل سی.پی.یو و این چنین تیپ سیستم عامل ، خب بفرمایید. بفرمایید برگردید ببینم که چه غلطی می کنید. یا اصلا شما اگر می توانستید غلطی بکنید ، چرا عمده تان رفتید ؟
 


نوشته شده در : چهارشنبه 20 بهمن 1389  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك