تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - پرده‌برداری از ارتباطات کروبی با سازمان‌های امنیتی ایتالیا

امروز:

پرده‌برداری از ارتباطات کروبی با سازمان‌های امنیتی ایتالیا

پرده‌برداری از ارتباطات کروبی با سازمان‌های امنیتی ایتالیا

خود کروبی نیز در زمان تبلیغات انتخاباتی بر حمایت ایتالیا از خود بسیار اصرار می‌ورزید و مرتب آن را بیان می‌کرد.

محمدحسن قدیری ابیانه، کارشناس مسائل سیاسی و سفیر اسبق ایران در ایتالیا در گفت‌وگو با ندای انقلاب، با اشاره به ادعای اخیر کروبی مبنی بر اینکه روابط او با بیگانگان علمی بوده، گفت: کروبی و اصلاح‌طلبان مجلس ششم بسیار بر روابط با ایتالیا تأکید داشتند وحتی در زمان تحصن در مجلس ششم از سوی این افراد اعلام می‌شود که ایتالیا در حمایت از آن‌ها همه قراردادهای خود را با ایران لغو می‌کند.

وی افزود: خود کروبی نیز در زمان تبلیغات انتخاباتی بر حمایت ایتالیا از خود بسیار اصرار می‌ورزید و مرتب آن را بیان می‌کرد؛ در حالی که رسانه‌‌های این کشور از ارتباط پنتاگون و سیا با مقام‌های امنیتی و نظامی این کشور برای حمایت از مخالفان نظام جمهوری اسلامی پرده برداشته‌اند این مسئله عمق روابط اصلاح‌طلبان با سازمان‌های امنیتی ایتالیا را نشان می‌دهد.

6-1-21

دیدار کروبی با «لوچانو ویولانته» رئیس مجلس نمایندگان ایتالیا در سال 79

قدیری ابیانه معقتد است که مخالفت مجلس ششم و دولت اصلاحات با تولید و پخش فیلم مستند شهید ادواردو  به دلیل همین ارتباطات ناپاک بوده است.

سفیر اسبق ایران در ایتالیا اظهار کرد: جالب این است که کروبی این ارتباطات تکذیب نکرده است، بلکه آن را علمی نامیده است، که در واقع به نوعی آن را تأیید کرده است، ولی فرد ساده‌لوحی مثل کروبی را چه در زمان ریاست مجلس و چه ریاست حزب اعتماد ملی به ارتباطات علمی! وی با بیان اینکه مسلم است که این ارتباطات علمی نبوده، گفت: این نوع تکذیب‌کردن از سوی فرد ساده‌لوحی مثل کروبی بعید نیست و مناسب است که وی توضیح دهد این ارتباطات درچه زمینه‌هایی، با چه افرادی بوده و نتایج قراردادهای منعقده به کجا انجامیده است.

 

 

بالاخره خاتمی هم اعتراف كرد

رئیس دولت اصلاحات گفت: جمهوری اسلامی دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است و پاسداری از آن بزرگترین كار انقلابی است.

خاتمی در دیدار شماری از اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اضافه كرد: كسی كه از جمهوری اسلامی دفاع كند، انقلابی واقعی است و كسی كه به آن لطمه بزند ولو به نام دین یا هر نام دیگری، اوست كه از انقلاب فاصله گرفته است ولو ادعای انقلابی گری كند.

وی همچنین گفت: آن چیزی كه ما می گوییم اصلاحات، خدا و پیغمبر و همه اینها هم قبول و نظامی را می خواهیم كه ارزش های الهی در آن حاكم باشد احكام الهی در آن اجرا شود البته باز هم اینجا تاكید می كنم، امام هم فرمودند احكام باید با توجه به زمان و مكان كه دو عنصر تعیین كننده در اجتهاد اسلامی هستند باشد و به گونه ای كه بتواند مشكلات انسان امروز را حل كند، همچنان كه امام مواضع بسیار شجاعانه ای در مورد زنان، فرهنگ و هنر و مسائل اقتصادی گرفتند و گره گشایی كردند.

خاتمی می گوید: اتفاقا یكی از رسالت های اصلاحات دفاع از انقلاب و آرمان های انقلاب است تا بیگانگان با روح انقلاب، با هر عنوان و تبلیغاتی نیایند محور كارها شوند.
تظاهر خاتمی به دفاع از انقلاب و «جمهوری اسلامی» تناقض كامل با عملكرد جریان متبوع به ویژه در حوادث پس از انتخابات سال 88 قرار دارد، چه این كه فتنه گران تحریك شده توسط كسانی چون خاتمی و موسوی و كروبی- صرفا به عنوان یك مثال از صدها حقیقت- در روز قدس بر روی نام اسلام در شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی خط كشیدند و تا امروز كه بیش از 16 ماه از آن اقدام رسوا می گذرد هیچ یك از این منافقین حاضر نشده اند ولو در لفظ، حمله به «جمهوری اسلامی» از سوی آشوبگران وابسته به گروهك ها را محكوم كنند. بدین ترتیب و براساس اظهارات اخیر خاتمی، او و هم قطارانش مصداق واقعی ضدانقلابی گری هستند و از انقلاب فاصله گرفته اند «ولو ادعای انقلابی گری كنند».

اما این تعبیر نیز كه «آنچه ما می گوییم اصلاحات، خدا و پیغمبر و همه اینها قبول و نظامی را می خواهیم كه ارزش های الهی در آن حاكم باشد»، منافقانه و در تناقض با عملكرد مدعیان اصلاح طلبی و فتنه گران سبز است. اوج خیانت این جماعت را در حوادث روز عاشورای 88 می شد كه با مساعدت گروهك های منافقین، تندر، بهائیت و... عملی شد اما نه تنها از سوی خاتمی و موسوی و كروبی محكوم نشد، بلكه حرمت شكنان لقب «مردان خداجو» هم گرفتند در حالی كه امثال خاتمی صم بكم نشسته بودند یا اوباش سیاسی را تحریك می كردند. آیا ملاقات رسوای خاتمی با راسموسن نخست وزیر سابق و هتاك دانمارك كه از كاریكاتورهای اهانت آمیز علیه پیامبر اعظم(ص) دفاع كرد، از جنس دفاع از انقلاب و آرمان های آن بود؟ تدارك و زمینه چینی آشوب و اردوكشی خیابانی طبق نقشه سرویس های جاسوسی موساد و سیا و ام آی 6 چطور؟ آیا می توان طبق نقشه خبیث ترین و جنایتكارترین مستكبران جهان عمل كرد و هنوز دم از اصلاحات زد؟ تفاوت اصلاحات شما با اصلاحات رضاخانی و محمدرضایی- لعنت الله علیهما- چیست؟

اما درباره مقایسه سراسر نفاق آلود اصلاحات آمریكایی با شجاعت حضرت امام(ره) نیز باید پرسید آیا سر دادن شعار نفی حجاب در اغتشاشات، حذف اسلام، حمایت از آمریكا و رژیم صهیونیستی در ازای شعار نه غزه، نه لبنان، و ضدیت علنی با اصل ولایت فقیه و آتش زدن تصویر حضرت امام خمینی توسط اوباش سیاسی و خیابانی، چه نسبتی جز «دشمنی» با خط امام خمینی و انقلاب اسلامی می تواند داشته باشد؟

 

 

پاسخ اژه ای به درخواست سران فتنه
محسنی اژه‌ای در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر پیرامون نامه اخیر موسوی و کروبی به وزیر کشور برای برپایی راهپیمایی روز 25 بهمن ماه به منظور دفاع از حقانیت مردم تونس و مصر گفت: اگر واقعاً شخصی انگیزه حمایت از مردم غیور و به پاخاسته مصر و تونس را داشته باشد همراه با حکومت و ملت در روز 22 بهمن در راهپیمایی شرکت می‌کند در حالی که تعیین یک روز دیگر بدان معنی است که این آقایان خود را از صف مردم جدا کرده و ایجاد تفرقه می‌کنند.
سخنگوی قوه قضائیه در مورد آخرین وضعیت پرونده اتهامات دادستان سابق تهران، حضور سارا شورد در دادگاه سه تبعه آمریکایی، وضعیت دو تبعه آلمانی، جزئیات پرونده سادات و درخواست موسوی و کروبی برای برگزاری راهپیمایی توضیح داد.
به گزارش مهر، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در حاشیه سفر استانی رئیس قوه قضائیه در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که اخیراً پدر مرحوم روح‌الامینی در مورد برپایی دادگاه متهم اصلی حادثه کهریزک خبر داده گفت: ابتدا باید واژه متهم اصلی را تعریف کنیم که در تعریف حقوقی مباشر، شریک، مسبب و معاون جرم تعریف شده ولی واژه متهم اصلی تعریف نشده است. اگر منظور ایشان از اصلی دادستان سابق تهران است باید بگویم پرونده وی هم اکنون در دادسرای ویژه کارکنان دولت در حال رسیدگی است اما هنوز کیفرخواست صادر نشده است.

سخنگوی قوه قضائیه در مورد عدم حضور سارا شورد در دادگاه سه تبعه آمریکایی گفت: تصمیم درباره ضبط وثیقه و یا تبرئه وی به عهده دادگاه است. اگر وکلا درخواست خاصی نکنند نباید مدت زمان رسیدگی به پرونده طولانی شود.

وی در مورد وضعیت دو تبعه آلمانی گفت: هنوز پرونده آنها به دادگاه نرفته است.

دادستان کل کشور در مورد وضعیت آمار جرم در دادسراهای استان هرمزگان گفت: با توجه به وجود بیش از یک هزار کیلومتر مرز آبی و همسایگی با کشورهای حاشیه خلیج فارس و همچنین تردد اتباع بیگانه در این استان طبیعی است که ورود کالاهای قاچاق به ایران با وجود تمامی تمهیدات رخ دهد.

محسنی اژه‌ای اختلافات ملکی، تصرف زمین، قاچاق کالا، نزاع‌های محلی را از عمده پرونده‌های موجود در دادسرای استان هرمزگان عنوان کرد و افزود: هرچند ناامنی‌ها و شرارت‌های خاص نسبت به گذشته کمتر شده ولی در کل آمار جرایم در استان هرمزگان کم نشده است.
 
جدیدترین جزئیات پرونده سادات

دادستان کل کشور در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر مبنی بر اینکه برخی از متهمان پرونده سادات در زندان مدعی شده‌اند که وام ریاست جمهوری را دریافت نکرده و عده‌ای از این پول سوء استفاده می‌کنند، گفت: در پرونده سادات چندین اشکال وجود داشت. اول اینکه خود مردم وقتی دیدند که فردی نه ثروت و نه اعتباری دارد پول را از مردم دریافت کرده و درصد بالایی را به آنها پرداخت می‌کنند ولی باز هم طمع کرده و برای دریافت پول بیشتر به سراغ این افراد رفتند. دوم اینکه پس از دستگیری متهمان اعلام شد که هر کس از پرونده سادات شکایت دارد می‌تواند مراجعه کند در حالی که عده‌ای چندین برابر بهره پول خود را از متهمان دریافت کرده بودند و در کنار عده‌ای که سودی دریافت نکرده بودند در ردیف شاکیان قرار گرفتند و همین امر حجم پرونده را افزایش داد.

محسنی اژه‌ای افزود: قرار بود دولت وامی را به مالباختگان اختصاص دهد تا جبران خسارت شود ولی تمام این بودجه و وام اختصاص نیافت. شاید منظور شما از متهمانی که چنین ادعایی کرده‌اند این باشد که این متهمان نسبت به سایرین شاکیان بیشتری دارند.

پرونده "هوو" همچنان مفتوح است

وی در پاسخ به خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت پرونده "هوو" گفت: در این پرونده وزارت صنایع موظف شده تا مشکلات این خودروی سنگین را رفع کند و تعزیرات حکومتی هم در این مورد خوب وارد شد و تعدادی از کامیون‌ها را توقیف و خسارت را به خسارت دیدگان پرداخت کرد و بعد از آن وضعیت کمی بهتر شد ولی نمی‌توان گفت که نقصی باقی نمانده است. در هر حال پرونده همچنان مفتوح است و خسارت دیدگان می‌توانند شکایت کنند.

 پاسخ به درخواست موسوی و کروبی

محسنی اژه‌ای در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر پیرامون نامه اخیر موسوی و کروبی به وزیر کشور برای برپایی راهپیمایی روز 25 بهمن ماه به منظور دفاع از حقانیت مردم تونس و مصر گفت: اگر واقعاً شخصی انگیزه حمایت از مردم غیور و به پاخاسته مصر و تونس را داشته باشد همراه با حکومت و ملت در روز 22 بهمن در راهپیمایی شرکت می‌کند در حالی که تعیین یک روز دیگر بدان معنی است که این آقایان خود را از صف مردم جدا کرده و ایجاد تفرقه می‌کنند.

وی افزود: این یک اقدام سیاسی است ولی مردم ایران هوشیار هستند و اگر هم ضرورت باشد پاسخ می‌دهند.

سخنگوی قوه قضائیه در مورد پرونده فردی که به عنوان فرزند سردار احمدی‌مقدم فرمانده ناجا از فوتبالیست‌ها کلاهبرداری کرده است، گفت: از جزئیات این پرونده مطلع نیستم ولی مردم باید حواسشان جمع باشد. به دادستان هم سفارش کردم این پرونده را سریعتر به نتیجه برساند. رسانه‌ها هم بیایند و بعد از اتمام این پرونده‌ها بر روی شگردها و نحوه کلاهبرداری‌ها اطلاع رسانی کنند تا موضوع برای مردم باز شود.

حکم اعدام سکینه محمدی به قوت خود باقی است
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به این پرسش که آیا حکم اعدام سکینه محمدی ملغی شده گفت: این حکم به قوت خود باقی است.
 
 

تصمیم در شیوه برخورد با سران فتنه را صحیح می‌دانم

در بحث محاکمه سران فتنه و برخورد با آنها یک سری مصلحت وجود دارد که من این تصمیم را صحیح می‌دانم.

رئیس قوه قضائیه گفت: در بحث محاکمه سران فتنه و برخورد با آنها یک سری مصلحت وجود دارد که من این تصمیم را صحیح می‌دانم.

امروز آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه در جمع نخبگان، اساتید دانشگاه‌ها و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های استان هرمزگان با اعلام این مطلب افزود: این بی‌انصافی است که گفته شود قوه قضائیه با فتنه‌گران برخورد نکرده و مصامحه داشته است.

وی ادامه داد: خواهش‌ می‌کنم با کار کارشناسی در این باره صحبت کنید البته دستگاه قضائی در بحث برخورد با فتنه‌‌ گران تسامح ندارد.

وی ادامه داد: شاهد این مدعا هزاران پرونده متفاوت است که مورد رسیدگی قرار گرفته و متهمان آن به دادگاه رفته‌اند.

آملی لاریجانی با اشاره به موضوع سران فتنه گفت: در بحث محاکمه سران فتنه و برخورد با آنها یک سری مصلحت وجود دارد که تصمیم‌گیری درباره مصالح نظام صرفا به عهده من نیست.این تصمیم‌گیری‌ها و تشخیص مصلحت‌ها وابستگی‌ به ولی فقیه دارد و فراتر از تصمیمات قوه قضائیه است که این را مکررا گفته‌ایم.

لاریجانی با اشاره به این مطلب که من تصمیم مصلحت‌آمیز ولی‌فقیه را صحیح می‌دانم، گفت: اگر با برخی از این سران فتنه برخورد می‌شد می‌بینید که این افراد به امام‌زادگان تبدیل می‌شدند.

وی با اشاره به اینکه یکسری از روشنفکران کشور که حتی یک روحانی را قبول نداشتند پشت‌سر افرادی قرار گرفته‌اند که آرایشان به اندازه آرای باطله هم نبود حالا شما حساب کنید اگر با اینها برخورد می‌کردیم اینها به امامزاده تبدیل می‌شدند.

رئیس دستگاه قضا همچنین در پاسخ به درخواست دانشگاهیان مبنی بر اینکه نیاز است یک شعبه تخصصی برای رسیدگی به پرونده‌ها مربوط به دانشگاهیان ایجاد کرد، گفت: من با این موضوع مخالفتی ندارم.

وی ادامه داد: این امر نیاز بخشنامه و یا حتی دستورالعمل جدیدی هم ندارد صرفا کافی رئیس کل دادگستری استان به این نتیجه برسد که وجود چنین شعبه‌ای ضروری است سپس این شعبه ایجاد شود.

وی همچنین با اشاره به موضوع برخورد با مفاسد اقتصادی گفت: خوشبختانه با افتخار عرض می‌کنم که در دوره جدید ریاست قوه قضائیه همت مسئولان عالی این دستگاه باعث شده تا برنامه قاطع برای برخورد با این گونه مفاسد داشته باشیم.

لاریجانی با اشاره به اینکه اعلام اسامی متهمان پیش از آنکه حکمشان قطعی شود خلاف قانون است، گفت: نمی‌توانیم اسم مفسدان را پیش از آنکه حکمشان قطعی شود اعلام کنیم سپس متهم از متهم تبرئه شود و از ما شاکی که چرا بیش از قطعی شدن حکمش نامش را عنوان کرده‌ایم.

وی رسیدگی به پرونده دانه‌درشت‌ها را هم در دستور کار قضایی برشمرد و گفت: در حال پیگیری پرونده این افراد هستیم و مطمئن باشید بعد از انجام کارهای اولیه و مقدمات کار و انجام تحقیقات این افراد به دادگاه خواهند رفت.

رئیس دستگاه قضا کشور همچنین در برخی از سخنان خود به موضوع تغییر علوم انسانی و ضرورت آن اشاره کرد و گفت: در موضوع علوم انسانی مباحث قابل توجهی وجود دارد که نیاز حتمی ما که آنها را مورد بازنگری قرار دهیم. رئیس قوه قضائیه پس از دیدار با نخبگان استان بوشهر در جمع روحانیون و ائمه جماعت استان هرمزگان حضور یافت.
 
 


نوشته شده در : چهارشنبه 20 بهمن 1389  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك