تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - فراخوان امت حزب الله برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن 89

امروز:

فراخوان امت حزب الله برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن 89

فراخوان امت حزب الله برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن 89

 

 

خامنه ای کوثر است/ دشمن او ابتر است

 

 

 نه سازش نه تسلیم / سید علی ما هستیم

 

 

حزب فقط حزب الله / سید علی روح الله

 

 

آمریکا تو چه فکریه / ایران پر از بسیجیه

 

 

خامنه ای كیست علی زمان

مرگ براین خوارج نهروان

 

 

 

مهدی بیا آماده ظهوریم / از شط خون آماده عبوریم

 

 

وعده دیدار ما : 22 بهمن ماه

 

 

مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در تهران 

مسیرهای دهگانه راهپیمایی مردمی یوم‌الله بیست و دوم بهمن سال 1389تهران اعلام شد.

به گزارش كمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد مركزی دهه فجر انقلاب اسلامی، در آستانه فرارسیدن سی و دومین سالگرد پیروزی شكوه‌مند انقلاب اسلامی در سال همت مضاعف، كار مضاعف و ورود به سومین سال از دهه پیشرفت و عدالت، راهپیمایی مردمی یوم‌الله بیست و دوم بهمن، پرشور‌تر از سال‌های گذشته با حضور گسترده و انبوه مردم مؤمن و انقلابی در بیش از 850 شهر از شهرهای سراسر كشور، برگزار می‌شود.
 
این راهپیمایی مردمی در تهران از ساعت «9 صبح» جمعه همراه با نمایش همبستگی ملی و عشق به ارزش‌های الهی و حمایت از خواسته‌های به حق ملت‌های مسلمان، از مسیرهای دهگانه به سمت میدان بزرگ آزادی، میعادگاه انقلابیون، آغاز می‌شود. ‌
 
مراسم رسمی یوم الله 22 بهمن ماه از ساعت 10صبح با قرائت آیاتی از كلام الله مجید آغاز و با سخنرانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در میدان آزادی به پایان می‌رسد.
 
ستاد مركزی دهه فجر انقلاب اسلامی ابراز امیدواری كرد كه تمامی آحاد، اقشار و گروه‌های مختلف مردمی و گرایش‌های وفادار به آرمان‌های انقلاب اسلامی، كه در رسیدن به قله رفیع و عبور از گذرگاه‌ها و گردنه‌های سخت حوادث انقلاب به خود هیچ تردیدی راه نداد، امسال نیز پرشور‌تر و با صلابت‌تر از سال‌های قبل با حضور مبتنی بر بصیرت و آگاهی انقلابی، پاسخ كوبنده و تاریخی به دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی بدهند.
 
 
 
مسیر شماره یك: مسجد امام حسین (علیه‌السلام)، میدان امام حسین، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره دو: مسجد جامع ابوذر، میدان ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان شهید آیت‌الله سعیدی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره سه: مسجد امام هادی (علیه‌السلام)، خیابان شهیدحیدری، میدان معلم، خیابان تختی، خیابان شهید آیت‌الله سعیدی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره چهار: مسجد دارالسلام، میدان منیریه، خیابان شهید معیری، خیابان كارگر، میدان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره پنج: مسجد الجواد (علیه‌السلام)، میدان هفتم تیر، خیابان شهید آیت الله دكتر مفتح، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره شش: مسجد نور، میدان فاطمی، خیابان فلسطین، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره هفت: مسجد المهدی (عج الله تعالی الشریف)، خیابان ستارخان، خیابان شادمهر، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره هشت: مسجد حضرت ابوالفضل (علیه‌السلام)، خیابان ستارخان، میدان توحید، خیابان توحید، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره نه: مسجد امام سجاد (علیه‌السلام)، خیابان آیت‌الله اشرفی اصفهانی، فلكه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان بزرگ آزادی
مسیر شماره ده: مسجد امام جعفر صادق (علیه‌السلام)، فلكه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان بزرگ آزادی

 
 
 

پیش‌فروش ساندیس‌های راهپیمایی22 بهمن

یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده آبمیوه در ایران که محصولات آن با نام "ساندیس " توزیع می گردد .اخیرا به بخش خصوصی واگذار شده است، طی صدور بیانیه ای نسبت به محصول خود نکاتی را متذکر شده است.

گزارش جهان همچنین از این طریق اقدام به پیش فروش "ساندیس " برای راهپیمایی 22 بهمن امسال نموده است.

به گزارش خبرگزاری چیز نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ساندیس، این شرکت طی بیانیه ای که به مناسبت فرارسیدن سالروز انقلاب اسلامی ایران صادر نموده است، برای تاثیرگذاری ساندیس در راهپیمایی های مردمی و حضور هرچه بیشتر آنها به واسطه علاقه به ساندیس اشاره کرده و راه حل جدیدی برای بهره مندی مردم از محصولات این شرکت ارائه کرده است.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

ایرانیان عزیز، سالهاست که در کنار شما و با شعار "هر ایرانی، هر راهپیمایی، یک ساندیس " همراه با شما در روزهای سخت انقلاب و نظام بوده ایم و همگان به نقش محصولات ما در راهپیمایی های میلیونی شما امت حزب الله پی برده اند. اکنون با فرارسیدن سالروز انقلاب اسلامی ایران و در جهت کمک به حضور انبوه جمعیت مردم در راهپیمایی 22 بهمن چند نکته در مورد ساندیس های شرکت ما حائز اهمیت است که مختصرا به عرض میرسانیم.

دانشمندان غربی نه، بلکه دانشمندان شرقی غرب زده، طی تحقیقات خود به این نتیجه رسیده اند که توزیع ساندیس در بین مردم حاضر در راهپیمایی به تعداد شرکت کنندگان آن افزوده و باعث می شود که شعارهایی از جنس همان طعم ساندیس ها توسط مردم سر داده شود.
یکی از دانشمندان دانشگاه آزاد واحد لندن که مدتی است از وطن دور مانده، به همراه همکاران خود در آن مرکز با انجام تحقیقات بر روی جلبک ها به این نتیجه رسیده اند که "جلبک سبز " اثر سوئی در روند رشد سایر جانداران خواهد داشت.

" دکتر مهدی هاشمی که نخواست نامش فاش نشود و نخواست که نامش به اختصار (م.ه) نوشته شود، در گفتگو با روزنامه "صبح آقا زاده ها " عنوان کرد: جلبک سبز در سالهای اخیر یکی از مهمترین آفات اجتماعی بود که تاثیرات منفی بسیاری در وحدت جامعه داشته است. ما در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده ایم که در مقابل جلبک، ساندیس همواره توانسته است که وحدت گروه های مختلف جامعه را افزایش دهد.

همچنین آمارها نشان داده است که وجود ساندیس در راهپیمایی های مردمی می تواند به مراتب تعداد مردم را افزایش داده و به نظر ما این برای استقلال هر کشوری که مدت ها است پیروزی را شکست نداده لازم و ضروریست.

ما آزمایشات خود را بر روی نمونه ساندیس بیش از سی کشور جهان انجام داده ایم که نتایج نشان داده است ساندیس هایی که توسط دولت ایران توزیع می شود مرغوب ترین و بهترین نوع ساندیس است چرا که توانسته است زن و مرد، پیر و جوان، نوجوان و کودک و حتی طفل شیر خواره را برای حمایت از نظام خود به راهپیمایی ها بکشاند اما ساندیس های سایر کشور ها از چنین تاثیر گذاری بر روی مردم برخوردار نبوده است.

توزیع ساندیس بین سربازان ایرانی در جنگ با عراق که یکی از آنها بدون توجه به جراحت در بدنش مشغول خوردن کمپوت است.

حتی نمونه این تاثیر گذاری را در جنگ بین ایران و عراق می توان مشاهده کرد که مقامات ایران جوانها را با وعده "ساندیس " و "کمپوت " روانه جبهه ها می کردند که سر انجام به پیروزی ایران در آن جنگ و تنها به واسطه ساندیس ندیده های جنگ رفته منجر شد. بنا براین به وضوح می توان به قدرت ساندیس در معادلات سیاسی و در رفع بحرانهای اجتماعی پی برد. "

ملت شریف ایران

حال که با لطف خدا و حمایت شما دنیا به رابطه ساندیس شرکت ما و راهپیمایی شما اذعان دارد و به حضور میلیونی شما در رهپیمایی ها به واسطه ساندیس پی برده است. برای بهره مندی فرد فرد شما از ساندیس های راهپیمایی پیش رو و به دلیل استقبال بی نظیر شما از ساندیس های راهیمایی 9 دی و کمبود ساندیس در برخی مراکز استانی و همچنین برای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه و سفید و احیانا رنگی، اقدام به پیش فروش ساندیس های راهپیمایی 22 بهمن امسال می نماییم تا همگان با خیالی آسوده به فکر راهپیمایی بوده و به راحتی به ساندیس هایی با طعم دلخواهتان دسترسی پیدا کنید.

شما می توانید با انتخاب یک یا چند محصول و تکمیل فرم و واریز هزینه ساندیس ها به حساب شماره 89/11/22بانک شیخ بی سواد شعبه مرحوم جزایری، به نام حمایت از نظام اسلامی، فرم را همراه فیش واریزی به آدرس شیخ آباد، فلکه ممد تمدن، خیابان میر اول نه دومم نه سوم، فرعی رهنورد، کوچه 22خرداد، پلاک 88 فرستاده تا از محصولات این شرکت در راهپیمایی عظیم و میلیونی 22 بهمن بهره مند شوید.

لیست ساندیس ها و طعم و قیمت آنها

قیمت تمامی محصولات به " شهی " است
قابل ذکر است "شهی " در فرهنگ قدیم ایران به کسی اطلاق می شده است که همینجوری به دیگران پول می داده است و در واقع بر گرفته از نام شخصی به نام "شهرام جزایری " است و امروزه واحد پول ایران را "شهی " می گویند.

ساندیس حجم 100بی بی سی طعم: لعن علی عدوک یا حسین، خاتمی و کروبی و میر حسین- قیمت: صد شهی
ساندیس حجم 200 بی بی سی طعم: سران فتنه را محاکمه کنید- قیمت: صد شهی
ساندیس حجم 400 بی بی سی طعم: خواص بی بصیرت نمیخوایم- قیمت: دویست شهی
ساندیس حجم 500 بی بی سی طعم: مرگ بر ضد ولایت فقیه- قیمت: هزار شهی
ساندیس حجم 700بی بی سی طعم: مرگ بر منافق- قیمت: هزار شهی
ساندیس حجم 900بی بی سی طعم: مرگ بر آمریکا - قیمت:هزار و هشتصد شهی
ساندیس حجم 1000 بی بی سی طعم: مرگ بر اسرائیل- قیمت: دو هزار شهی
قیمت محصولات بر اساس اولویت طعم ها تعیین شده است

ضمنا محصولات جدید شرکت که به تازگی تولید شده و در راهپیمایی های قبلی موجود نبود به شرح زیر است:

ساندیس حجم 500 بی بی سی و با طعم های حمایت از انقلاب مردم مصر و تونس و طعم های مرگ بر حسنی نا مبارک، مرگ بر بن علی دیکتاتور و با قیمت 100 شهی

فرم زیر را تکمیل و همراه فیش واریزی به آدرس ذکر شده ارسال نمایید:

اینجانب ......... تعداد ...... ساندیس با طعم های ......... را جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن درخواست کرده و تعهد می نمایم که ساندیس را هنگام راهپیمایی نوشیده و بر طبق طعم های آن شعار بدهم و "نی ساندیس " را در چشم دشمنان نظام و دشمنان امام خامنه ای فرو کنم.

حساب شماره 89/11/22 بانک شیخ بی سواد شعبه مرحوم جزایری، به نام حمایت از نظام اسلامی

آدرس: شیخ آباد، فلکه ممد تمدن، خیابان میر اول نه دوم نه سوم، فرعی رهنورد، کوچه 22خرداد، پلاک 88

ساندیس خوران عزیز با کمک خدا و به دعای شما انشاء الله به زودی ایران در زمینه تولید ساندیس به خود کفایی رسیده و محصول خود را به دیگر کشورهای انقلاب کرده از جمله مصر، تونس، اردن و ... برای سالگرد انقلاب هایشان و حضور میلیونی مردم آن کشور ها در راهپیمایی صادر خواهد کرد.

 

 

فراخوان سراسری راهپیمایی ٢٢ بهمن ٨٩

 

 

حزب فقط حزب الله / سید علی روح الله

 

 

کوفیان شامیان، مرگ به نیرنگتان 

جمهوری اسلامی آماده جنگتان

 

 

فتنه سبز اموی / پیرو مسعود رجوی

 

 

این است شعار ملت / خدا، قرآن، ولایت

 

 

حزب‌الله می‌جنگد، فتنه‌گر می‌لرزد

بسیجی می‌رزمد، آشوبگر می‌لرزد

 

 

حزب‌الله می‌میرد، سازش نمی‌پذیرد

 

 

این همه لشکر آمده / به عشق رهبر آمده

 

وعده دیدار ما جمعه ٢٢ بهمن ماه

 

 

 

فراخوان ستاد دهه فجر برای شرکت درراهیپمایی 22بهمن

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی،در آستانه‌ی فرارسیدن سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای؛ از عموم ملّت شهیدپرور و همیشه در صحنه‌ی ایران اسلامی خواست تا حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی سراسری روز جمعه 22/11/1389 یوم الله بیست و دوم بهمن، ضمن تجدید بیعتی دوباره با انقلاب اسلامی و نظام اسلامی برخاسته از آرمانهای والای امام و شهدا بار دیگر همبستگی و عشق به ارزشهای الهی را در مقابل دیدگان حیرت زده جهانیان به نمایش گذارد.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در این اطلاعیه آمده است: "22 بهمن"؛ روز وحدت ملّی مردم ایران و مظهر وفاق، اقتدار ملّی تمامی گروه‌ها، احزاب، جمعیت‌ها و تشکل‌های وفادار به اسلام و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی است.

مردم غیور و هوشیار ایران اسلامی با حضور پرشور و آگاهانه خود در گردهمایی باشکوه سالگرد غلبه ایمان بر کفر، پس از سی و دو سال بار دیگر صفحه خلق حماسه بیاماندنی و وزین دیگری را در تاریخ سراسر افتخار ایران اسلامی رقم خواهند زد.

"22 بهمن"؛ به عنوان نماد همدلی عمومی و وحدت ملّی مردم ایران اسلامی با حضور همه جانبه اقشار، اصناف و آحاد مختلف مردم تمامی نقشه‌های شوم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب و تلاش مذبوحانه برای صلابت شکنی و یاس آفرینی و وابستگان آنان را نقش بر آب خواهد ساخت.

در ادامه ی این اطلاعیه آمده است: امروز که انعکاس طنین فریادهای ضد ظلم و استکبارستیزانه و آزادی خواه ملت قهرمان ایران در بهمن تاریخی 57 از سوی ملت های مسلمان منطقه به گوش می رسد و گستره موج بیداری اسلامی به اقصی نقاط عالم رسیده است، مسئولیت ملت مسلمان و انقلابی ایران در پاسداشت گوهر ارزشمند انقلاب اسلامی ، این ودیعه الهی، سنگین تر از قبل شده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این اطلاعیه از تمامی گروه‌های مختلف مردمی، جمعیت‌های مختلف سیاسی و گرایش های وفادار به انقلاب اسلامی خواست تا با بینش دینی و بصیرت سیاسی، لحظه‌شناسی و درک زمان و با حضوری آگاهانه و انقلابی بار دیگر عزم و اراده، عزت و شرف، استقلال و آزادی ملت ایران را در پرتو جمهوری اسلامی ایران به منصه‌ی ظهور برساند و با تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهیدان انقلاب ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنان و حمایت از خواسته های به حق مردم آزادیخواه کشورهای مصر و تونس و سایر نهضت های آزادیبخش با مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، این رکن رکین و پایه اساسی نظام اسلامی، پیمانی تازه ببندند.

 


نوشته شده در : چهارشنبه 20 بهمن 1389  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك