تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - حاشیه‌هایی جذاب از راهپیمایی 22 بهمن 89

امروز:

حاشیه‌هایی جذاب از راهپیمایی 22 بهمن 89

حاشیه‌هایی جذاب از راهپیمایی 22 بهمن 89

مراسم سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در حالی برگزار شد که حاشیه های جالبی در مسیر راهپیمایی وجود داشت؛ حاشیه‌هایی که پلاکاردهای مردمی مهمترین و جذابترین بخش آن بود.

امضای طومار جهت انتشار رساله رهبر انقلاب

به گزارش فارس، شرکت کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن امسال در میدان انقلاب تهران با امضای طوماری خواستار انتشار رساله توضیح المسائل حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب شدند. 

گفتنی است اکنون فتوای فقهی رهبر معظم انقلاب در پاسخ به سؤالات شرعی مقلدین در قالب اجوبة‌ استفتائات در چندین جلد منتشر شده است.

شعار علیه فتنه‌گران

راهپیمایان در راهپیمایی 22 بهمن و در سالروز گرامیداشت سی‌‌دومین بهار انقلاب اسلامی با حضور پر شور در میدان انقلاب علیه سران فتنه شعار دادند.

مردم تهران با شعار "مرگ بر فتنه‌گر "، "مرگ بر موسوی "، "مرگ بر کروبی " و "مرگ بر خاتمی " خشم و انزجار خود را از فتنه‌گران داخلی و خارجی به نمایش گذاشتند.

پرچم 1500 متری ایران

جمعیت گسترده و میلیونی مردم تهران که حضورشان از قالب دوربین تصویربرداران داخلی و خارجی فراتر رفته و قلم نویسندگان از این حضور عاجز مانده است، با اتحاد مثال‌زدنی خود حماسه‌ای دیگر در سی‌دومین بهار انقلاب اسلامی آفریدند.

مردم تهران که از شمال،‌ جنوب، شرق و غرب شهر به خیل جمعیت میدان آزادی می‌پیوندند، طولانی‌ترین پرچم ایران را بر دوش کشیدند و ضمن ناامید کردن دشمنان انقلاب، بر تداوم انقلاب تأکید و اتحاد و همبستگی خود را اعلام کردند.

سران استکبار در زنجیر

عروسک‌های نمادین سران کشورهای غربی از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی توسط کودکان ایرانی به اسارت گرفته شده و به زنجیر کشیده شدند. 

این حرکت نمادین با استقبال مردم و شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و اعلام انزجار عمومی از اقدامات سران کشورهای غربی همراه بود.

عکس هایی از فجر آفرینان

همچنین نمایشگاه عکس "فجرآفرینان " و "برای تاریخ " در مسیر راهپیمایی 22 بهمن 89 از میدان انقلاب تا میدان آزادی برپا شده  که شامل تصاویر برخی شهدای دوران انقلاب و تصاویری از شهیدان لاجوردی، باهنر، رجایی، مصطفی خمینی و... بر روی است.

این تصاویر بر روی داربست‌هایی در کنار خیابان آزادی نصب گردیده بود.

خبرنگاران خارجی شاهد اقیانوس بی کران ملت

در راهپیمایی امروز جمعه 22 بهمن، بیش از 400 خبرنگار خارجی از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های بین‌المللی حضور گسترده و میلیونی و فریاد استقلال و آزادی ملت ایران ‌در جشن سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به جهانیان ملت‌های دنیا مخابره می‌کنند.

ارتش کنار ملت

فعالیت های فرهنگی ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول مسیر برگزاری مراسم یادآور پیوستن ارتش به صف انقلابیون در جریانات انقلاب اسلامی بود که مانع از کودتای حامیان محمدرضا بر علیه امت مسلمان ایران شد.

قرارگاه پدافند خاتم الأنبیا نیز ضمن برپایی غرفه ای فرهنگی با حضور گروه ارکستر نظامی به اجرای سرودهای انقلابی و ارائه خدمات به راهپمایان پرداخت.

مردم مصر و فلسطین موردحمایت راهپیمایان

تعدادی از راهپیمایان در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن امسال در مسیر خیابان آزادی پرچم بزرگ فلسطین رابرای نشان دادن همبستگی خود با آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین و حمایت از مقاومت آنان و همچنین پرچم مصر را به نشانه حمایت از قیام ملت مسلمان مصر حمل می‌کنند.

اجرای 22 هزار نفره سرود ای ایران

 گروه سرود 22 هزار نفری دانش‌آموزان در راهپیمایی عظیم ملت ایران به اجرای زنده برنامه پرداختند. 

این گروه در حوالی میدان انقلاب، سرود "سرفراز باشی‌ وطن من " را برای راهپیمایان تهرانی اجرا کردند. 

نمایشگاه عکس از فتنه 88

نمایشگاه عکسی از تصاویر فتنه سال 88 به همت نیروی انتظامی و مؤسسه فرهنگی عاشورا با عنوان "برای تاریخ " در خیابان آزادی برپا شده بود.

در این نمایشگاه تصاویری از فتنه‌گران در حین آشوب‌های خیابانی سال گذشته به چشم می‌خورد که در کنار آن عبارت "22 بهمن، سالروز مرگ فتنه " درج شده بود.

 

 

برنامه فتنه گران برای خود زنی در 25 بهمن/ تروریستهای کومله،پژاک و نفاق به یاری موسوی آمدند

جلسه ی هماهنگی بین گروهکهای ضد انقلاب برگزارشده است.

به تازگی وپس از اعلام فراخوان موسوی و کروبی در مورد 25 بهمن جلسه ی هماهنگی بین گروهکهای ضد انقلاب،ازجمله حزب منحله دمکرات، کومله، پژاک و نفاق برگزارشده است.

شنیده های خبرنگار جوان آنلاین حاکی از آن است که جریان وابسته به میرحسین موسوی که درصدد به راه اندازی غائله در 25 بهمن با دروغ بزرگ حمایت از مردم مصر و تونس است در نظر دارد تا با یک خودزنی دسته جمعی ضمن دادن آدرس غلط به طرفداران خود مبنی بر برخورد حکومت با آنها با مظلوم نمایی ضمن کم کردن فشار از روی حامی منطقه ای خود (اسرائیل) فضا را برای ادامه آشوبگری و دور کردن اذهان از انقلاب اسلامی مردم مصر و تونس تهییج نمایند.

بنابراین گزارش شنیده شده که با وجه به روابط خوب میرحسین موسوی با سران گروهک کومله و ارتباطی که وی ا زمدتها پیش با آنها گرفته بود این گروک تروریستی در آستانه 26 بهمن سالروز تاسیس  خود هسته های مخفی خود جهت انجام فعالیت های تبلیغی و خرابکاری وارد کشور کرده تا در روز 25 بهمن که قرار است موسوی و همپالگی هایش به خیابان بیایند نقشه شوم خود را در مورد حرکت احتمالا انتخاری عملی کنند. لازم به ذکر است  سران این گروهک در اظهاراتی مدعی شدند قصد دارند برخی از مزدوران خود را به منظور انجام اقدامات ایذایی و خرابکارانه وارد کشور نمایند.

همچنین شنیده شده که به تازگی وپس از اعلام فراخوان موسوی و کروبی در مورد 25 بهمن  جلسه ی هماهنگی بین گروهکهای ضد انقلاب،ازجمله حزب منحله دمکرات، کومله، پژاک و نفاق برگزارشده است.

دراین جلسه گروهک های ضد انقلاب از سران منافقین  خواسته اند تا یک نوع مواد منفجره که به اندازه بسیار کوچک باشد، تهیه و دراختیار عناصر ضد انقلاب قراردهند؛ تا برای اهداف خرابکارانه در روز 25 بهمن مورد استفاده قرار دهند.

 

 

حرکت راهپیمایان به سمت میعادگاه نماز جمعه

راهپیمایان 22 بهمن تهران بعد از پایان یافتن سخنان رئیس جمهور به سمت میعادگاه نماز جمعه در دانشگاه تهران به راه افتادند.

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن از ساعت 9 صبح امروز در تهران و در دیگر شهرهای انقلاب اسلامی برگزار شد تا جهانیان بار دیگر اعتقاد راسخ ملت ایران به آرمان‌های امام و شهیدان را نظاره‌گر باشند.

در مراسم یوم الله 22 بهمن در تهران محمود احمدی‌نژاد ریاست جمهوری اسلامی ایران سخن گفت و بعد از پایان یافتن سخنان رئیس جمهور راهپیمایان برای اقامه نماز جمعه به سمت دانشگاه‌ تهران به راه افتادند.

قرار است نماز جمعه امروز تهران به امامت حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی اقامه شود.

 

 

قطعنامه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

هیچ عاملی قادر به ایجاد خلل در تحقق آینده درخشان ایران نیست.

 قطعنامه راهپیمایی سراسری مردم ایران در یوم الله22 بهمن ماه امسال در 10 بند صادر شده است که متن کامل آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین " قصص50

حمد و ثنای بی‌کران خداوند یکتای بی‌همتا را که به فضل و کرم حضرتش، نعمات بی‌بدیل انقلاب اسلامی و الطاف پربرکت رهبری حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) را تقدیر تاریخی ملت ایران ساخت تا زندگی شرافتمندانه مردمان این مرز و بوم به شوق حسن عاقبت در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، الگوی ملت‌های دیگر شود.

ملت مسلمان و انقلابی ایران، در طلیعه سی و سومین فجر انقلاب اسلامی، متحد و یکپارچه و با گام هایی استوار و سرشار از بصیرت، بزرگی و عظمت خدای جل جلاله را از عمق جان و عمل فریاد بر می آورد و با اعلام وفاداری کامل نسبت به رهبر حکیم خویش، بر صبر و استقامت خود تا تحقق کامل وعده های الهی، جانانه پای می فشارد. اکنون در نقطه اوج راهپیمایی پرشکوه و سراسری یوم الله بیست و دوم بهمن و در روزگار نورانی انتظار فرج حجت حق حضرت صاحب الزمان (عج) و در ایام سرور و سراسر نشاط ربیع و در شرایط پیچیده، حساس و سرنوشت ساز جهان اسلام که بارقه های بیداری اسلامی به طور عینی و عمیق نمایان شده است با بانگ توحیدی الله اکبر مواضع خود را به جهانیان اعلام می داریم:

1) سی و دو سال حیات پربرکت جمهوری اسلامی، اثبات این واقعیت است که نظریه حکومتی اسلام و تئوری "ولایت فقیه "، دکترینی راهگشا برای مدیریت و حرکت جوامع به سمت پیشرفت حقیقی و عدالت اجتماعی است.

ملت ایران در آغاز سی و سومین بهار معطر انقلاب، پروردگار کریم را به خاطر برخورداری از نعمت گرانقدر اندیشه های پربرکت حضرت امام (ره) سپاس می گوید و بار دیگر از عمق روح و جان با امام راحل عظیم الشان پیمان می بندد تا با قدرشناسی از میراث تاریخی و سعادت بخش آن بزرگوار، از "اصل رکین ولایت فقیه " همچون عمود خیمه جمهوری اسلامی تا پای جان صیانت نماید.

2) ملت متحد و پراستقامت ایران، گذر از فراز و نشیب‌ها، بحران‌ها، توطئه ها و فتنه‌ها و تداوم حرکت کشور به سمت تحقق اهداف و آرمان های انقلاب را در درجه نخست، وامدار مدیریت و رهبری خردمندانه و پرصلابت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و ولی فقیه زمان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) دانسته و همدل و یکصدا بر تبعیت از اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) و پیروی کامل از رهنمودهای معظمّ له که رمز استمرار مقتدرانه و سرافرازانه انقلاب است تاکید نموده و تضعیف این حقیقت درخشان و راهگشا را خوش خدمتی به دشمنان اسلام و انقلاب دانسته و آن را شدیدا محکوم می‌کند.

3) قیام پرشکوه مردم مصر و فریادهای اسلام خواهی آنان در آستانه سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران، رویش شوق انگیز و طراوت بخش دیگری است که صدور حقیقی انقلاب اسلامی را معنا می‌کند.

ملت ایران، با برخورداری از تجربیات سی و دو سال پایداری و بصیرت و پیشرفت، ضمن اعلام حمایت کامل از قیام مردم مسلمان مصر و خیزش مردم تونس و دیگر کشورهای خاورمیانه و تذکر این حقیقت جاری در هستی که: وعده حمایت و نصرت الهی از مظلومان و حق جویان وعده ای تخلف ناپذیر است که در پرتو ایستادگی ملتها، بدون هیچ گونه تردیدی محقق خواهد شد؛ آنان را به هوشیاری کامل در مقابل توطئه‌ها و ترفندهای پیچیده نظام استبداد بین الملل و در راس آن آمریکا و اسرائیل برای ایجاد اختلاف و انحراف در مسیر مبارزات ملت ها فرا می خواند.

4) شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و غده سرطانی خاورمیانه، رژیم غاصب صهیونیستی، با همراهی مدعیان دروغین حقوق بشر همچنان در گوشه و کنار جهان به جنایت در حق بشریت و تضییع حقوق ملت ها مشغولند، ملت ایران ضمن یادآوری سخن حکیمانه و مقتدرانه امام (ره) که فرمود: "آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند " با اعلام حمایت همه جانبه از مظلومان و پشتیبانی از حرکت های ضد ظلم ، فجایع خونبار آمریکا و هم پیمانان شیطان بزرگ درفلسطین، عراق، افغانستان، لبنان و دیگر مناطق جهان که دستاوردی جز آغشته شدن دستان آمریکای جنایتکار به خون مسلمانان را ندارد به شدت محکوم می‌کند.

5) ترور، کودتا، جنگ قومی، تحریم، 8 سال جنگ تحمیلی، 32 سال جنگ روانی بی وقفه و همه جانبه و فتنه های گوناگون از جمله فتنه سال 1388 بخشی از طرح ها و اقدامات جبهه کفر و شرک و نفاق در مقابله با ملت مسلمان ایران و نظام اسلامی است که به یاری حق و در پرتو عنایات الهی، هدایت مدبرانه مقام معظم رهبری و استقامت و بصیرت ملت، ناکام مانده است.

ملت ایران بصیرت و هوشیاری، حضور در صحنه و پایداری و استقامت را تنها راه استمرار مقابله مقتدرانه و پیروزمندانه با توطئه های دشمنان اسلام و ایران دانسته و ایجاد کوچک ترین خلل در این روند را توسط هر عامل و عنصری، عملا خدمت به دشمنان قسم خورده اسلام و امام(ره) و خیانت به آرمانهای ملت مسلمان ایران می داند.

6) دستاوردهای امیدبخش نظام اسلامی در زمینه های گوناگون علمی و فناوری- پزشکی- هوافضا- نانو و دیگر عرصه ها و نیز پیشرفت های افتخار برانگیز هسته ای، نتیجه اعتماد به نفس و باور عمیق جوانان و دانشمندان این مرز و بوم به توانایی های ملی است ، ملت ایران با قدرشناسی عمیق و تشکر ویژه از نخبگان، دانشمندان و اندیشمندان خود، جوانان عزیز را به ادامه جهاد علمی و فرهنگی برای برافراشته شدن پرچم تمدن اسلامی ایرانی در جای جای سرزمین کهن ایران اسلامی فرا می‌خواند.

7) ملت غیور ایران ضمن گرامی داشت یاد دانشمندان شهید هسته‌ای مانند دکتر علی‌محمدی و دکتر شهریاری و محکوم نمودن سیاست دشمنان اسلام و ایران در ایجاد رعب و وحشت و ترور فرزندان دانشمند این سرزمین و تاکید بر حقوق کامل هسته ای ملت ایران، سیاست پایداری نظام در مقابل فشار قدرت‌های قلدر جهانی را مورد حمایت کامل قرارداده و هیچ عاملی را قادر به ایجاد خلل در اراده ملت و دانشمندان و نخبگان برای جلوگیری از تحقق آینده درخشان ایران سرافراز نمی‌داند.

8) ملت فهیم و هوشیار ایران، با اعتقاد قلبی به این واقعیت که اختلاف‌، موریانه انقلاب است. مدیریت اختلاف سلایق و پرهیز از هرگونه گفتار و رفتار اختلاف برانگیز را خواست رهبر حکیم انقلاب و وظیفه اجتناب ناپذیر و خطیر مسئولان نظام دانسته و آحاد مردم و به ویژه مسئولان خدوم و زحمتکش نظام را به تعمیق وحدت ملی دعوت می‌کند.

9) ملت شریف و آزاد ایران ضمن تشکر از اقدامات و تلاش‌های قوای سه گانه به ویژه دولت خدمتگزار و باور این مهم که اجرای صحیح - دقیق و برنامه برنامه ریزی شده طرح هدفمند کردن یارانه‌ها، گامی بلند در جهت آرمان تحقق عدالت اجتماعی است.

همراهی و همکاری مردم با دولت و توجه ویژه برای جلوگیری از سوء استفاده سودجویان و فرصت طلبان، دو عامل مهمی است که می تواند اجرای صحیح این قانون مهم را تسهیل و آثار مثبت آن را برای اقشار مختلف جامعه ملموس سازد.

10) پیروزی انقلاب‌، شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی و دستیابی به عزت و شرف و استقلال و آزادی ملت، مدیون خون پاک شهیدان معظم و صبر و استقامت تحسین برانگیز خانواده های گرانقدر آن عزیزان است، ملت مسلمان ایران تکریم و قدرشناسی هرچه بیشتر از این خانواده های سرافراز را وظیفه خود و همه مسئولان دانسته و تلاش بی وقفه در راه تحقق آرمان های اسلام و انقلاب را راه حقیقی سپاس از شهیدان گلگون کفن میهن اسلامی می‌داند.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

بیست و دوم بهمن 1389 هجری شمسی هفتم ربیع الاول 1432 هجری قمری مطابق با یازدهم فوریه 2011 میلادی 

 


نوشته شده در : جمعه 22 بهمن 1389  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك