تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - تصاویر: راهپیمایی یوم الله ‌٢٢ بهمن در تهران

امروز:

تصاویر: راهپیمایی یوم الله ‌٢٢ بهمن در تهران

تصاویر: راهپیمایی یوم الله ‌٢٢ بهمن در تهران  

 

تصاویری از راهپیمایی بزرگ و باشکوه ۲۲ بهمن امسال

حضور گسترده و میلیونی ایرانیان در بیعت مجدد با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبری در سی‌و دومین سالروز پیروزی انقلاب، در رسانه‌های بین‌المللی بازتابی گسترده‌ای داشت و هر یک از رسانه‌های بین‌المللی خبر این روز عظیم ملت ایران را در صدر اخبار خود قرار دادند.

 

در این میان شماری از رسانه‌های غربی از جمله بنگاه سخن پراکنی "بی‌بی‌سی" و نیز خبرگزاری رویترز سعی کردند از کنار این حضور گسترده به سادگی بگذرند یا آن را کم رنگ جلوه دهند.

شبکه تلویزیونی "بی‌بی‌سی " حضور ده‌ها میلیون ایرانی در بیعت با نظام و رهبری در حماسه ۲۲ بهمن ۸۹ را به هزاران نفر تقلیل داد و به این ترتیب بار دیگر رویگرد استعمارگرانه لندن را به نمایش گذاشت.

خبرگزاری رویترز نیز با وجود خصومت خبری، مجبور شد سکوت خود را شکسته و با وجود اینکه در راهپیمایی سی‌و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی میلیون‌ها ایرانی شرکت داشتند، گزارش دادکه هزاران ایرانی در این راهپیمایی حضور داشتند.

*خبرگزاری فرانسه با اعلام خبر حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام کرد که مردم در این راهپیمایی پلاکاردهای "مرگ‌بر‌آمریکا " و "مرگ بر اسرائیل " و حمایت از مردم مصر در مقابل حسنی مبارک در دست داشتند.

خبرگزاری فرانسه در بخش دیگری از گزارش خود از تهران به قلم محمد داوری با اشاره به راهپیمایی مردمی ایران به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نوشت: صدها هزار ایرانی با سر دادن شعارهایی در حمایت از قیام مردمی در برخی کشورهای عربی و محکومیت سیاست‌های آمریکا ، امروز جمعه به مناسبت گرامیداشت سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به سمت میدان ازادی تهران به راه افتادند.

این خبرگزاری ادامه داد:‌ مردان ، زنان و کودکان هنگام حرکت به سمت میدان ازادی در خیابان‌های تهران شعار های مردم مصر ،‌ مردم تونس قیام شما عادلانه و بر حق است و ما با شما هستیم، سر می‌دادند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز در گزارشی از بازتاب راهپیمایی عظیم ملت ایران نوشت که صدها هزار ایرانی در گرامیداشت سالروز ۲۲ بهمن به خیابان‌ها آمده‌اند تا حمایت خود را از نظام این کشور به نمایش بگذارند.

آسوشیتدپرس در ادامه نوشت: در میدان آزادی تهران، جمعیت عظیمی در حالی که پرچم‌های ایران و تصاویر "آیت‌الله خمینی " بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و همچنین تصاویری از "آیت‌الله خامنه‌ای " را در دست داشتند، گردهم آمده بودند.

خبرگزاری شین‌هوا نیز در انعکاس راهپیمایی عظیم مردم ایران در سی‌و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، آنرا در راستای تجدید پیمان دوباره ملت ایران با نظام جمهوری اسلامی دانست.

این خبرگزاری چینی تاکید کرد: سیل عظیمی از ملت ایران با سر دادن شعارهای ضد آمریکایی و ضداسراییلی از مناطق اطراف به میدان آزادی تهران آمدند تا سی‌و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی بدارند.

روزنامه آمریکایی "بوستون گلاب " در گزارشی درباره حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی عظیم سی‌ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نوشت: ۲۲ بهمن که هر ساله میلیون‌ها نفر را تنها در پایتخت ایران به خیابان‌ها می‌کشاند، سالروز اتحاد ملت ایران است.

شبکه خبری فاکس نیوز آمریکا در خبری به حضور چشمگیر ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن اذعان کرد و گزارش داد که هزاران هزار نفر در این راهپیمایی حضور پیدا کردند و۲۲ بهمن را جشن گرفتند.

خبرگزاری "ترندنیوز " آذربایجان در خبری درباره برگزاری مراسم سی‌و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوشت که ایرانیان در تمامی ۸۱۸ شهر و ۴ هزار روستای خود راهپیمایی‌هایی را برگزار کردند.

ترند نیوز به تظاهرات عظیم مردم تهران اشاره کرد و نوشت که تظاهرات کنندگان به سمت میدان آزادی حرکت می‌کردند و شعارهایی نظیر "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی " و "مرگ بر آمریکا " و "مرگ بر اسرائیل " سر می‌دادند

 

 

بازتاب راهپیمایی 22بهمن در رسانه‌های جهان

بازتاب راهپیمایی 22 بهمن در رسانه های جهان

راهپیمایی میلیونی مردم ایران، رسانه‌های غرب را "كیش و مات " كرد

حضور عظیم و میلیونی مردم ایران در تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و بیعت مجدد با نظام و رهبری و برائت از فتنه‌گران در سی‌ویكمین سالروز پیروزی انقلاب، رسانه‌های غربی را مبهوت و سردرگم كرد.

به گزارش فارس، حضور گسترده و میلیونی ایرانیان در بیعت مجدد با آرمانهای نظام جمهوری اسلامی و رهبری و برائت از فتنه گران در سی‌ویكمین سالروز پیروزی انقلاب، در رسانه‌های بین‌المللی بازتابی گسترده‌ای داشت و هر یك از رسانه‌های بین‌المللی از روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های رسمی گرفته تا پایگاه‌های خبری، این روز عظیم ملت ایران را در صدر اخبار خود قرار دادند و برخی از رسانه‌های غربی از جمله بی بی سی و نیز خبرگزاری رویترز سعی كردند كه از كنار این حضور گسترده به سادگی بگذرند یا آن را كم رنگ جلوه دهند.

*شبكه تلویزیونی "بی بی سی " رسانه دولتی انگلیس كه مدعی بی طرفی در اطلاع رسانی است، حضور ده‌ها میلیون ایرانی در بیعت با نظام و رهبری و برائت از فتنه گران در حماسه 22 بهمن 88 را به هزاران نفر تقلیل داد و به این ترتیب بار دیگر كینه و بغض این دولت منفور و استعمارگر را به نمایش گذاشت.

این شبكه خبری انگلیسی كه در ماه‌های اخیر تلاش داشت با رویكردی خاص اخبار داخلی ایران را پوشش دهد به نقل از "جان لین " خبرنگار خود در تهران مدعی شد كه در راهپیمایی امروز درگیری روی خواهد داد.

*خبرگزاری رویترز كه با وجود پوشش خبری گسترده دیگر رسانه‌های بین‌المللی از راهپیمایی عظیم ملت ایران سكوت اختیار كرده بود، ساعاتی پس از شروع مراسم امروز با مشاهده عظمت ملت ایران سرانجام سكوت خود را شكست؛ اما در كوچك نمایی حضور بیش از پنج میلیون نفری مردم تهران، تعداد جمعیت را به ده ها هزار نفر تقلیل داد.

رویترز همچنین تصریح كرد: جمهوری اسلامی ایران تاكنون چالش‌های بسیاری را توانسته با موفقیت پشت سر گذارد.

تا قبل از انتشار این خبر، خبرگزاری انگلیسی رویترز فقط به انتشار اخباری درباره گفت‌وگوی تلفنی "محمود احمدی‌نژاد " رئیس جمهور ایران با "بشار اسد " رئیس جمهور سوریه در روز چهارشنبه اكتفا كرده بود، اما نتوانست به حضور گسترده و عظمت ملت ایران در حمایت از نظام جمهوری اسلامی مقاومت كند و سكوت خود را شكست و در شرایطی كه در راهپیمایی سی‌ویكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی میلیون‌ها ایرانی شركت كردند دست‌اندركاران رویترز كه از این خروش مردمی مات و مبهوت شده بودند با سردرگمی در انتشار گزارش‌های خود به برخی گزارش‌های تایید نشده تكیه كردند.

خبرگزاری انگلیسی "رویترز " در گزارشی به نقل از برخی از سایت‌های مخالفان مدعی شد كه نیروهای امنیتی با معترضان درگیر شدند.

* خبرگزاری فرانسه با اعلام خبر حضور میلیونی مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن اعلام كرد كه مردم در این راهپیمایی پلاكاردهای "مرگ‌بر‌آمریكا " و "مرگ بر اسرائیل " در دست داشتند.

خبرگزاری فرانسه كه از صبح پنجشنبه به پوشش راهپیمایی میلیونی ملت‌ ایران پرداخته بود در خبری اعلام كرد كه مردان، زنان و كودكان ایرانی پلاكاردها و پارچه نوشته‌هایی در دست داشتند كه بر روی آن "شعار مرگ بر آمریكا " و "مرگ بر اسرائیل " نوشته شده بود.

این خبرگزاری ادامه داد كه جمعیت مردم به سمت میدانی در جنوب غرب تهران [میدان آزادی] حركت كردند و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در 11 فوریه سال 1979 میلادی [22 بهمن سال 1357] را جشن گرفتند.

خبرگزاری فرانسه به حضور میلیونی مردم ایران در این تظاهرات اشاره و اعلام كرد كه تلویزیون ایران گفته است كه "22 بهمن نماد وحدت مردم ایران است ".

* خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز در گزارشی از بازتاب راهپیمایی عظیم ملت ایران نوشت كه صدها هزار ایرانی در گرامیداشت سالروز 22 بهمن به خیابان‌ها آمده‌اند تا حمایت خود را از نظام این كشور به نمایش بگذارند.

آسوشیتدپرس در ادامه نوشت: در میدان آزادی تهران، جمعیت عظیمی در حالی كه پرچم‌های ایران و تصاویر "آیت‌الله خمینی " بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و همچنین تصاویری از "آیت‌الله خامنه‌ای " را در دست داشتند، گردهم آمده بودند.

* خبرگزاری شینهوا در انعكاس راهپیمایی عظیم مردم ایران در سی‌ویكمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، آن را در راستای تجدید پیمان دوباره ملت ایران با نظام جمهوری اسلامی دانست.

این خبرگزاری چینی تاكید كرد: سیل عظیمی از ملت ایران با سر دادن شعارهای ضد آمریكایی و ضداسرائیلی از مناطق اطراف به میدان آزادی تهران آمدند تا سی‌ویكمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی بدارند.

* شبكه تلویزیونی فرانس 24 كه در تلاش برای كم‌رنگ جلوه‌ دادن حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، تصاویر حضور گسترده مردم در میدان آزادی و خیابان‌های اطراف را به صورت زنده پخش می‌كرد، گزارش داد: در سی و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر رژیم سلطنتی غرب‌گرا در ایران، هزاران هزار نفر در حضوری گسترده حمایت خود را از دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران نشان دادند.

این شبكه تلویزیونی كه بارها در پخش‌های مختلف خبری سعی می‌كرد حضور برخی اغتشاشگران در راهپیمایی 22 بهمن را تقابل بزرگ بین حامیان نظام و مخالفان آن جلوه دهد، سرانجام به حضور گسترده و باشكوه مردم در این راهپیمایی اذعان كرد و گزارش داد: این حضور می‌تواند برگ برنده ایران در مذاكرات هسته‌ای این كشور با غرب باشد.

فرانس 24 همچنین سخنان رئیس جمهور ایران در میدان آزادی را به صورت زنده و مستقیم پخش كرد. این شبكه با پخش سخنان احمدی‌نژاد مبنی بر تولید سوخت هسته‌ای با غنای 20 درصد، به ظرفیت ایران برای تولید 3 برابری آن اشاره كرد.

* روزنامه آمریكایی "واشنگتن پست " در گزارشی علیرغم حضور بیش از 5 میلیون تهرانی اعلام كرد كه روز پنجشنبه ده‌ها هزار نفر از ایرانیان به خیابان‌ها سرازیر شدند و 22 بهمن را جشن گرفتند.

واشنگتن پست اضافه كرد كه حاضران در راهپیمایی پرچم‌های ایران و تصاویر "آیت‌الله علی خامنه‌ای " رهبر ایران را در دست داشتند و به سمت میدان آزادی، جایی كه تجمع در آنجا برگزار می‌شد، حركت می‌كردند.

این روزنامه آمریكایی در ادامه نوشت كه رهبران معترضین از طرفداران خود خواسته‌ بودند در این راهپیمایی حضور پیدا كنند اما واشنگتن پست نتوانست عدم حضور آشوب‌طلبان در راهپیمایی روز 22 بهمن را توجیه كند.

* روزنامه آمریكایی "وال‌اسریت ژورنال " نیز سرانجام پس از چند ساعت بی‌توجهی به حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن، در شرایطی كه خود را در رقابت رسانه‌های غربی برای پوشش این مراسم، عقب‌تر از بقیه می‌دید، این خبر را در صدر اخبار خود قرار داد و تاكید كرد كه هزاران نفر از مردم ایران در حالی كه پارچه ‌نوشته‌هایی متحدالشكل را حمل می‌كردند از خیابان‌های عریض تهران كه به میدان آزادی منتهی می‌شد به سمت این میدان حركت كردند تا به سخنرانی "محمود احمدی‌نژاد " رئیس‌جمهور ایران گوش فرا دهند.

وال‌استریت ژورنال همچنین تاكید كرد: تاكنون گزارشی از درگیری‌ها و یا تلاش برای پراكنده كردن جمعیت منتشر نشده است.

* روزنامه آمریكایی "بوستون گلاب " در گزارشی درباره حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی عظیم سی‌ویكمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نوشت: 22 بهمن كه هر ساله میلیون‌ها نفر را تنها در پایتخت ایران به خیابان‌ها می‌كشاند، سالروز اتحاد ملت ایران است.

* شبكه خبری فاكس نیوز آمریكا در خبری به حضور چشمگیر ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن اذعان كرد و گزارش داد كه هزاران هزار نفر در این راهپیمایی حضور پ?دا كردند و22 بهمن را جشن گرفتند.

این شبكه خبری آمریكایی كه نتوانست حضور پرشور ملت ایران را نادیده بگیرد ادامه داد كه هزاران هزار نفر از مردم ایران با در دست داشتن نوشته‌ها و پارچه‌نوشته‌هایی به سمت میدان آزادی در حركت بودند تا به سخنان "محمود احمدی‌نژاد " رئیس جمهور ایران گوش فرا دهند.

* رسانه‌های صهیونیستی كه از ابتدا خط جریان شكاف و دو دستگی در بین صفوف ملت ایران را دنبال می كردند، سعی كردند، حضور میلیونی و گسترده مردم در راهپیمایی22بهمن را كم‌رنگ جلوه دهند. راهپیمایی ملت ایران در سی و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در 22 بهمن امسال در صدر رسانه‌های صهیونیستی قرار گرفت، اما روزنامه‌های صهیونیستی همگام با رسانه‌های غربی در تلاش برای كمرنگ جلوه دادن راهپیمایی میلیونی مردم ایران در روز 22 بهمن به فرافكنی پرداخته و از حضور آشوبگران در این راهپیمایی خبر دادند.

روزنامه صهیونیستی "معاریو " با اشاره به آغاز راهپیمایی سی‌ و یكمین سالگرد انقلاب اسلامی در ایران از حضور صدها هزار نفری مردم در حمایت از انقلاب خبر دادند. این روزنامه در ادامه نوشت: بر اساس گزارش‌ها و تصاویر تلویزیون ایران صدها هزار نفر از مردم ایران در حمایت از دولت و نظام به خیابان‌ها ریخته و شعارهایی در طرفداری از حكومت ایران و علیه مخالفان ایران سر دادند.

این روزنامه كه از حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی امروز دچار یاس و سردرگمی شده‌، حضور نیروهای انتظامی را كه برای برقراری نظم مستقر شده‌اند، توجیه‌ای برای عدم حضور آشوب‌طلبان در این راهپیمایی دانست.

روزنامه "هاآرتص " پیش از آغاز راهپیمایی نوشت كه انتظار می‌رود میلیون‌ها نفر در راهپیمایی امروز حضور پیدا كنند. این روزنامه نیز همگام با دیگر رسانه‌های صهیونیستی به پوشش گسترده خبر احتمال حضور اغتشاشگران در این راهپیمایی پرداخت.

روزنامه "جروزالم پست " با انتشار خبر آغاز راهپیمایی سی و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب از حضور صدها هزار نفری مردم در این راهپیمایی خبر داد. این رسانه‌ها حضور میلیونی مردم در راهپیمایی را كمرنگ جلوه داده و به گمانه‌زنی درباره احتمال حضور آشوبگران در این راهپیمایی پرداختند.

روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت " نیز حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن را سانسور كرد و همسو با سایر رسانه‌های صهیونیستی و غربی تنها بخشی از سخنرانی رئیس جمهور را منتشر كرد.

* شبكه تلویزیونی "الجزیره " با پوشش اخبار مربوط به مراسم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گزارش داد كه ایران سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را با آغاز طرح‌های فضائی جشن گرفت.

شبكه الجزیره در گزارشی اعلام كرد كه ایران در سی‌ و یكمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با موفقیت موشك حامل ماهواره را پرتاب كرد و به این ترتیب برای افتتاح سه ماهواره ساخت داخلی آماده می‌شود.

* خبرگزاری "ترندنیوز " آذربایجان در خبری درباره برگزاری مراسم سی‌ویكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوشت كه ایرانیان در تمامی 818 شهر و 4 هزار روستای خود راهپیمایی‌هایی را برگزار كردند.

ترند نیوز به تظاهرات عظیم مردم تهران اشاره كرد و نوشت كه تظاهرات كنندگان به سمت میدان آزادی حركت می‌كردند و شعارهایی نظیر "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی " و "مرگ بر آمریكا " و "مرگ بر اسرائیل " سر می‌دادند.

* پایگاه اینترنتی هفته نامه "الانتقاد " با پوشش خبری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن اعلام كرد كه میلیون‌ها ایرانی با حضور در خیابانها سی و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.

این هفته‌نامه افزود: شهر "تهران " پایتخت ایران بوی‍ژه میدان‌های آزادی و انقلاب اسلامی امروز مملو از میلیون‌ها نفر بود.

* پایگاه اینترنتی روزنامه "القدس العربی " چاپ لندن گزارش داد كه مردم ایران در گرامیداشت سی و یكمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با تجمع در میدان آزادی در حمایت از آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران شعار دادند.

این پایگاه خبری در ادامه نوشت: شركت كنندگان در راهپیمایی پرچم‌های ایران و پلاكاردهایی با خود حمل می‌كردند كه روی آن "مرگ بر اسرائیل " و "مرگ برآمریكا " نوشته شده بود.

 

 

امضای طومار برای محاکمه سران فتنه در راهپیمایی 22 بهمن

راهپیمایان تهرانی طوماری را به منظور درخواست محاکمه هرچه سریعتر سران فتنه 88 امضا کردند.

به گزارش شبکه ایران به نقل از فارس، راهپیمایان تهرانی در حالی که به سمت میدان آزادی تهران حرکت می‌کنند عکس‌هایی از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب و همچنین پرچم‌های جمهوری اسلامی در دست دارند.

همچنین راهپیمایان تهرانی در محکومیت فتنه سران فتنه بعد از انتخابات طوماری امضا کرده و خواستار محاکمه فتنه‌گران از سوی قوه قضائیه شدند.

هم اکنون این طومار در تقاطع خیابان‌های 16 آذر و انقلاب توسط راهپیمایان تهرانی به امضا می‌رسد.

 

 

حضور شكوهمند جامعه معلمان در راهپیمایی 22 بهمن

كانون تربیت اسلامی طی بیانیه‌ای در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاكید كرد كه جامعه بصیر و ولایت‌مدار معلمان كشور همواره حضوری تاثیرگذار در پیروزی و استمرار انقلاب داشته‌اند.

كانون تربیت‌اسلامی در بیانیه‌ خود راهپیمایی 22 بهمن امسال را فریادی در دفاع از قیام و اسلام‌خواهی ملت‌های مسلمان دانست.

متن كامل بیانیه مذكور به شرح زیر است:

سی‌‌ و ‌دو سال از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام‌ خمینی‌(ره) و پایمردی ملت ایران در دفاع از این انقلاب می‌گذرد، انقلابی كه فریاد بغض‌های در گلو خفته ملتی تحت ستم بود، ملتی كه فرهنگ پرافتخار و باورها و ارزش‌های انسانی و معنویش بازیچه سردمداران سرسپرده به بیگانه قرار گرفته بود.

با سرنگونی رژیم وابسته پهلوی، جمهوری اسلامی ایران در عرصه داخلی، دستاوردهایی شگفت‌ انگیز یافته است و در عرصه بین‌المللی نیز هر روز به جایگاه برجسته‌تری دست یافته و مسلمانان دیگر كشورها را متوجه خود ساخته است، آن چنان‌كه امسال جشن پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران با به صدا درآوردن زنگ انقلاب در جهان اسلام مقارن شده است و كودكانی كه با آموزش از راه دور، طی این 32 سال با انقلاب مردم ایران آشنا شده‌اند.

اینك مردان و زنان برومندی شده و به میدان آمده‌اند تا از عزت اسلامی خود دفاع كنند، دیگر بازگشت به فرهنگ اسلامی محدود به مردم عراق، فلسطین‌، لبنان ، تركیه و مصر و تونس و یمن و اردن نیست . بلكه مطالبه تمامی ملت‌های مسلمان می‌باشد.

به همین دلیل نظام سلطه جهانی كه در اركان موجودیتش، لرزه افتاده، تمامی زور و تزویر خویش را به كار گرفته است تا با كانون‌ الهام‌بخش انقلاب در جهان اسلام، یعنی جمهوری اسلامی ایران، مقابله كند و لذا با اعمال فشار سیاسی، تحریم اقتصادی، تفرقه افكنی، جنگ نرم، ترور دانشمندان هسته‌ای، طراحی جریان فتنه و حمایت از آن، می‌كوشد تا شاید بتواند نور خداوند را خاموش سازد.

اما همچنان‌كه تجربیات دیروز ملت ایران در مبارزه با رژیم شاه، امروز الگوی ملت‌های مسلمان دیگر كشورها شده است. دستاوردهای مردم ما تحت رهبری حضرت‌آیت‌الله خامنه‌ای در مقابله با این توطئه‌ها نیز فردا،‌ كشورهای رها شده از نظام سلطه جهانی را یاری خواهد كرد.

اگر راهپیمایی 22 بهمن در سال‌های گذشته فریادی برای دفاع از استقلال و هویت اسلامی و ملی مردم ایران بود، با توجه به تثبیت موقعیت نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‌المللی،‌ راهپیمایی امسال فریادی در دفاع از قیام و اسلام‌خواهی ملت‌های مسلمان خصوصا مردم مصر، تونس، یمن و اردن هم می‌باشد.

جامعه بصیر و ولایت‌مدار معلمان كشور كه همواره حضوری تاثیرگذار در پیروزی و استمرار انقلاب داشته‌اند و دانش‌آموزان خویش را با مبانی و فلسفه انقلاب آشنا ساخته است، در راهپیمایی 22 بهمن امسال نیز باردیگر حضور شكوهمند خویش را به نمایش خواهد گذاشت تا بر دلبستگی‌ خود به آرمان‌های امام خمینی و تبعیت از مقام معظم رهبری تاكید ورزد.

 


نوشته شده در : جمعه 22 بهمن 1389  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك