تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - «توهم» به بنی صدر هم سرایت کرد

امروز:

«توهم» به بنی صدر هم سرایت کرد

«توهم» به بنی صدر هم سرایت کرد

ابوالحسن بنی‌صدر که گویا هنوز در توهم سی سال پیش خود به سر می برد و فکر می کند که کسی گوشش بدهکار حرف های اوست، در مصاحبه‌ای که اخیرا با رادیو عصرجدید داشت، درباره اعتراض مردم به حکومت گفت: «شما مردم اگر بیرون بیایید و بایستید و بگویید ما این حکومت را نمی خواهیم و بطور شفاف به حاکمیت جمهور مردم بله بگویید، می بینید که پیروز خواهید شد! ... اگر این هنر را کردید آنوقت افکار عمومی جهان که آماده است، به شما طور دیگری خواهد نگریست، مطمئن خواهد شد که این حکومت هم سرنوشتی مانند مصر و تونس خواهد داشت.»

 این ادعای واهی در حالی است که همین دیروز، میلیون ها ایرانی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر به جمهوری اسلامی، «آری» گفتند. در حقیقت جمهوری اسلامی هر سال چندین بار رفراندوم برگزار می کند. رفراندم روز قدس، 9 دی، 22 بهمن و... . اینها همه نشان از همراهی مردم بزرگ ایران با جمهوری اسلامی است. و جای تعجب دارد چرا این حضرات از خواب سی ساله زمستانی خویش بیدار نمی شوند؟

از طرف دیگر بنی صدر گویا فراموش کرده که دست او به خون هزاران نفر از مردم همین کشور آغشته است. پشتیبانی او از اعضای منافقین خلق بود که باعث شد آنها بدترین و شنیع ترین جنایات را انجام دهند. تا جایی که حتی به کودکان مدرسه ای ابتدایی هم رحم نکردند و در دبستان این کودکان بی گناه نیز بمب گذاری کردند. حال چگونه شده که یاد دفاع از حقوق ملت ایران افتاده است؟

به نظر می رسد جریان مرده سبز که دیگر همان مقدار اندک هوادار خود را نیز از دست داده برای احیای مجدد خود از مهره هایی سوخته ای چون بنی صدر نیز استفاده می کند تا شاید بتواند کاری انجام دهد. امام دریغا که همه ش آب در هاون کوبیدن است.

 

 

برکناری شهردار به اتهام ارتباط با فتنه گران

استاندار یکی از استان های مرکزی ایران در نامه ای به شورای اسلامی شهر ش با استناد به گزارش وزارت اطلاعات مبنی بر ارتباط شهردار این شهر با فتنه گران در خارج از کشور خواستار استعفا یا استیضاح وی شده است....

در گزارش وزارت اطلاعات به جلسه «ن. ح» شهردار شهرستان ش با عده ای از فتنه گران در یکی از کشورهای خارجی اشاره شده است که وی برخی اطلاعات و اخبار داخلی ایران را در اختیار آنها قرار داده است.

شنیده شده است شهردار پس از نامه استاندار استعفای خود را به شورای شهر اعلام کرده است اما اعضای شورا از پذیرش آن خودداری کرده اند. البته شهردار هم بیکار ننشسته و با برخی از مسئولان کشوری در این خصوص رایزنی کرده است تا از این اقدام استاندار جلوگیری کند اما هنوز موفقیتی بدست نیاورده است. ح در نهم تیرماه 86 به عنوان شهردار این شهرستان  معرفی و مشغول به کار شده است.

 

 

شاهکار دیگری از کروبی ! اگر به ما مجوز اغتشاش ندهند پس حامی مسلمانان عرب نیستند!

رقیب آراء باطله روز سه شنبه بار دیگر برای انتشار اخبارش دست خود را به سوی رسانه های بیگانه دراز کرد. اینبار کروبی در مصاحبه ای با نیویورک تایمز شاهکاری دیگر از نبوغ ذهنی خود را به نمایش گذاشت ! وی درخواست خود و موسوی را برای برگزاری تظاهرات یا به عبارت بهتر اغتشاش ، نوعی آزمون برای مسئولین نظام خوانده و افزود.

alt


رقیب آراء باطله روز سه شنبه بار دیگر برای انتشار اخبارش دست خود را به سوی رسانه های بیگانه دراز کرد. اینبار کروبی در مصاحبه ای با نیویورک تایمز شاهکاری دیگر از نبوغ ذهنی خود را به نمایش گذاشت ! وی درخواست خود و موسوی را برای برگزاری تظاهرات یا به عبارت بهتر اغتشاش ، نوعی آزمون برای مسئولین نظام خوانده و افزود: «از آنجایی که حکومت در حال القای آن است که قیام مردم منطقه بیداری اسلامی است مخالفت کردن آنها با درخواست مجوز نشان گر این خواهد بود که حمایت جمهوری اسلامی از اعتراضات اعراب دروغی بیش نیست ». کوته فکری این شیخ خائن به اندازه ای است که سخنانش به عنوان طنز بدون شرح در رسانه های خبری منتشر می شود.

رقیب آراء باطله و همراه منافقش ، میرحسین موسوی ، که از وحشت برخورد ملت ایران هیچ صحبتی از 22 بهمن نمی کنند ، خود را به خواب زدند تا صدای ملت بزرگ و استکبار ستیز ایران  در حمایت از همه مظلومان جهان بویژه مردم مصر و تونس را نشنوند.

جریان فتنه با اعلام حضور در 25 بهمن ، عملا خود را از مردم جدا کرده و دروغگویی آنها در حمایت از انقلاب و راه امام بیش از پیش آشکار شد. کسانی که روزی  که امام خمینی (ره) آن را یوم الله خواندند را فراموش کرده و 25 بهمن را مطرح می کنند ، دشمنان آرمان امام و ملت هستند و اعتبار و آبرویی   در میان مردم ایران نخواهند داشت.

 

 

چرا میرحسین و کروبی 25 بهمن را انتخاب کردند؟
این دو (موسوی و کروبی) در سنین کودکی نیستند، شاید به دلیل تألمات روحی و روانی ناشی از شکست در انتخابات دهمین دوره‌ی ریاست جمهوری به بیماری توهم مبتلا شده و دچار توهم کودکانه شده‌اند، لکن در عرف اجتماعی موسوی و کروبی در سنوات کهن‌سالی به سر می‌برند، ظهور این‌گونه توهمات از کودکان زیباست.

"صراط" - پس از مشاهده بیانیه‌ی مشترک میرحسین موسوی و مهدی کروبی و دعوت مردم از سوی آنان برای تجمع در روز 25 بهمن ماه برای حمایت از مردم مصر و تونس، انسان ناخودآگاه به یاد یک نوع خاص از بیماری روانی به نام توهم (hallucination) می افتد. زیرا در تعریف توهم آمده است، توهم (hallucination) درک اشتباه یکی از حواس پنجگانه است که در فقدان یک محرک خارجی مربوط به آن حس به وجود می‌آید و توسط شخص درک می‌شود. برای اینکه یک ادراک توهم محسوب شود، دو معیار لازم است: اول اینکه به صورت یک ادراک واقعی حس می‌شود و نه به صورت یک تصور (imagery)و دوم اینکه به نظر می‌رسد که از دنیای خارج شخص نشأت می‌گیرد. در صورتی‌که یک تجربه ادراکی فقط یکی از دو معیار لازم را داشته باشد، آن‌گاه توهم کاذب (pseudo hallucination) نامیده خواهد شد.

به گزارش صراط نیوز ، این موضوع هنگامی بیش‌تر ذهن را به خود مشغول می کند که به تاریخ برگزاری این تجمع یعنی 25 بهمن توجه شود، اینگونه تداعی می شود که به احتمال زیاد موسوی و کروبی به زعم خود احساس کرده‌اند عدد 25 برای آنان خوش‌یُمن است و به اصطلاح آمد دارد.

شاید آن‌ها نزد خود اینگونه تصور کرده‌اند 25 خرداد ماه 88 چند صد‌هزار نفر در حمایت از فتنه‌گران در خیابان‌ها تجمع کردند، حال اگر در روز 25 بهمن‌ماه سال 89 نیز از مردم برای برگزاری تجمع دعوت کنند، شانس با آنان یار بوده و تعداد زیادی از مردم به دعوت آن‌ها پاسخ مثبت داده و در تجمع شرکت خواهند کرد تا آنان بهره‌برداری سیاسی لازم را از این مراسم ببرند.

اگر چنین باشد، باید گفت این موضوع توهم کودکانه و زیبایی است، اما مشکل این‌جاست که این دو (موسوی و کروبی) در سنین کودکی نیستند، شاید به دلیل تألمات روحی و روانی ناشی از شکست در انتخابات دهمین دوره‌ی ریاست جمهوری به بیماری توهم مبتلا شده و دچار توهم کودکانه شده‌اند، لکن در عرف اجتماعی موسوی و کروبی در سنوات کهن‌سالی به سر می‌برند، ظهور این‌گونه توهمات از کودکان زیباست، اما بروز و ظهور چنین توهماتی از مردان کهن‌سالی که مدعای به دوش کشیدن سال‌ها تجربه مدیریت اجرایی در یک نظام سیاسی را داشته‌اند، نه تنها زیبا، بلکه عقلانی هم نیست.

اگر تعدادی از مردم در روز 25 خرداد ماه 88 به خیابان‌ها آمده و از موسوی به عنوان یکی از نامزدهای انتخابات دهمین دوره‌ی ریاست جمهوری حمایت کردند، به این دلیل بود که اولاً نامبرده را در خط امام(ره) و انقلاب اسلامی و معتقد و ملتزم به قوانین نظام ج.ا.ا تصور می‌کردند. ثانیاً فریب دروغ بزرگی تحت عنوان "تقلب در انتخابات" را که توسط هم‌فکران موسوی و فتنه‌گران در سطح جامعه منتشر شده بود، خورده بودند و گرنه مردم ایران، هم‌چنان که در طول تاریخ سیاسی صدسال اخیر خود نشان داده‌اند، مردمی حق طلب، موحد، مسلمان، با بصیرت و ولایت‌مدار هستند. هرگز نظام برآمده از احکام و شرایع دین اسلام را به مشتی اجنبی پرست و روشنفکرنما نخواهند داد.

توهم 25 کروبی و میرحسین موسوی و همراه آنان (سید محمد خاتمی)، مبنی بر خوش‌یُمن بودن عدد 25 برای آن‌ها، تصوری پوچ و توخالی است، این موضوع را مردم با بصیرت ایران اسلامی در راه‌پیمایی 9 دی و 22 بهمن سال 88 نشان دادند، ولی فتنه‌گران از این مسئله عبرت نگرفتند، لذا ملت غیور ایران در 22 بهمن سال 89 با بلند نمودن فریاد انزجار از فتنه و فتنه‌گران، و سر دادن شعار "مرگ بر منافق فتنه گر" بار دیگر به سردمداران فتنه و خواص بی‌بصیرت نشان دادند که تمام تصورات آن‌ها پوچ و کودکانه است.
 
 


نوشته شده در : شنبه 23 بهمن 1389  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك