تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - آقای موسوی! دیگر از آن...ها نمی خوریم!

امروز:

آقای موسوی! دیگر از آن...ها نمی خوریم!

آقای موسوی! دیگر از آن...ها نمی خوریم!
در این میان گروهك دو نفره فدائیان خلق كه توسط فرخ نگهدار و علی كشتگر اداره می شود و پیوند كاملی با شبكه بی بی سی و حلقه جرس برقرار كرده، با بیانیه ای ابراز وجود كرده و از اقدام موسیو کروب حمایت كرد.

تحرك اخیر برخی دست اندركاران فتنه 88 (انتشار نامه درخواست مجوز راهپیمایی به بهانه حمایت از مردم مصر و تونس) با واكنش ها و ارزیابی های جالبی در محافل اپوزیسیون روبرو شد.

برخی تحلیلگران اقدام اخیر موسوی و كروبی را اقدامی با صرف كاركرد تبلیغاتی و در جهت كاستن از حجم توهین و تحقیر رسانه ها و فعال اپوزیسیون ارزیابی كرده اند اما گروه دیگری از تحلیلگران ضمن تایید موضع از سر انفعال فتنه گران، معتقدند اقدام اخیر كسانی چون كروبی و موسوی ادامه سرویس دهی ناكام به آمریكا و اسرائیل است و آنها در حركتی كه كاملا دیكته شده است تلاش می كنند افكار عمومی و رسانه های جهانی را از تمركز بر تحولات مهم كشورهایی نظیر مصر و تونس و... منحرف كنند تا آمریكا و اسرائیل و اروپا بتوانند با دو شیوه «سركوب» و «سرقت»، قیام های ملتهای مسلمان را مهار كنند.

این تحلیلگران بر این باورند كه غرب در شرایط بحرانی فعلی، نگران اثرپذیری هرچه بیشتر ملتهای مسلمان و برپاخاسته منطقه از جمهوری اسلامی ایران است و به همین دلیل به مزدوران میدانی گوش به فرمانی نیاز دارد كه با حاشیه سازی در ایران، از اقبال رو به گسترش ملتها نسبت به جمهوری اسلامی بكاهند! این طیف از مفسرین به اظهارات قبلی سران رژیم صهیونیستی كه از فتنه گران به عنوان پیاده نظام ارتش اسرائیل و سرمایه بزرگ تل آویو یاد كرده بودند، استناد می كنند.

اما صرف نظر از این ارزیابی ها آنچه در نوع خود طنزآمیز و جالب توجه به نظر می رسد، رویكردهای متفاوت محافل ضدانقلاب نسبت به اقدام موسوی و كروبی است. در این زمینه ارگان حلقه لندن- مرتبط با MI6 انگلیس- با هیجان تمام مشغول داغ كردن حركت سرد و بی روح دست اندركاران داخلی فتنه است.

كارشناسان عرصه رسانه البته «جرس» و كسانی چون مهاجرانی و ابراهیم نبوی را به عنوان پت و مت هایی كه سیاه بازی «درازگوش تروا» را در آستانه 22بهمن 88 دامن زدند و اسباب ناسزای اكثریت قریب به اتفاق محافل ضدانقلاب طی یك ساله بعدی را فراهم كردند، می شناسند.

به همین دلیل برای ناظران بی طرف بسیار جذاب است كه ببینند طنزنویس ناموفق جرس در فقدان طراح به درد بخور، در كسوت مشوق اصلی خودنمایی خیابانی ظاهر شود و هزاران كیلومتر آن سوتر از گود (در اروپا) به بقایای فتنه سبز بدهد رهنمود عملیاتی مبنی بر اینكه به خیابان بیایید، ایمیل بزنید، شعار بدهید و ناامید نباشید.

او به روش دون كیشوت، خود را فرمانده شبكه های ضدانقلاب تلقی كرده و به بی بی سی و صدای آمریكا و رادیو فردا و فیس بوك و سی ان ان و فاكس نیوز دستور داده! كه در این زمینه فعال شوند. این در حالی است كه رسانه های غرب با علم به گروهان از هم پاشیده فتنه، حاضر نیستند برای چندمین بار روی این جریان بازنده شرط بندی كنند.

غیر از رسانه های غربی، رسانه های اپوزیسیون نیز واكنش های خواندنی بروز داده اند. در حالی كه یكی از كاربران «بالاترین» با اسم مستعار خطاب به هم قطاران ساده دل تر نوشته بود «اگر در تجمع نیامدید و فرصت را سوزاندید، دیگر [...] می خورید كه از این به بعد گله و شكایتی بكنید و خودم می زنم توی دهنتون».

كاربر دیگر این گونه نوشت: دوستان خارج، لطفا ما را جوگیر نكنید. راست می گویید بیایید با هم دستگیر بشویم و چماق بخوریم. پول بلیط تون هم با من، دیگه جوگیر نمی شوم.

در این میان گروهك دو نفره فدائیان خلق كه توسط فرخ نگهدار و علی كشتگر اداره می شود و پیوند كاملی با شبكه بی بی سی و حلقه جرس برقرار كرده، ضمن بیانیه ای ابراز وجود كرده و ضمنا از اقدام موسوی حمایت كرد. گروهك های ورشكسته دیگری چون منافقین و اتحاد جمهوریخواهان و سلطنت طلبان هم به بهانه اعلام حمایت از اقدام موسوی و كروبی، نام و امضای خود را در قالب بیانیه ها و مصاحبه هایی منتشر كرده اند.

با این حال «ف. م سخن» كسی كه پیش از این در گویانیوز تصریح كرده بود «من از این به بعد غلط بكنم مطلبی بنویسم كه كیهان به آن استناد كند»، به خاطر شدت ناراحتی از بی عملی فتنه گران، توبه خود را شكسته و نوشت: بسیار زشت است وسط هیجان سیاسی، از عقل و تعقل سخن به میان آوردن اما نقش نویسندگان غیروابسته در این هنگامه غوغا چیست؟

آیا باید دنبال هیجان جماعت- آن هم از نوع كاذب اینترنتی- به راه افتاد و بر عقل سلیم قلم كشید؟ اینها را چرا می گویم؟ به خاطر اینكه مطمئن هستم این فضا فردا به یأس منتهی خواهد شد. نباید بیش از این دچار هیجان شویم. ما ضربه سختی از احساساتی گری و هیجان زدگی خوردیم.

 

 

بی‌انگیزگی جریان"نه‌غزه نه‌لبنان"برای حضورخیابانی پس از سقوط مبارك

جریان فتنه كه سال گذشته با سردادن شعار "نه غزه نه لبنان" در روز قدس تهران طمع زیادی را در میان رژیم صهیونیستی برانگیخت، به‌طوری كه برابر اسناد منتشر شده، محمود عباس به فاصله كوتاهی پس از این اتفاق مأموریت حمایت از تأسیس شبكه رادیویی موسوی با پرداخت 50 میلیون دلار از طریق یك تاجر فلسطینی را عهده‌دار شد، از شب گذشته و پس از سرنگونی دیكتاور مصر به‌عنوان بزرگ‌ترین حامی استراتژیك رژیم صهیونیستی در منطقه برای حضور خیابانی بی‌انگیزه شده است.

موسوی و كروبی هفته گذشته در نامه‌ای به وزیر كشور برای راهپیمایی در زمینه آنچه كه آن را حمایت از مردم مصر می‌خواندند، درخواست مجوز كردند. ارائه این درخواست كه با پیشنهاد كروبی بوده و موسوی نیز آن را پذیرفته است، در جلسه لایه دوم جریان فتنه مورد بحث‌های زیادی قرار گرفت، به‌طوری كه برخی اعضای این جلسه اظهار عقیده كردند چگونه علی‌رغم اینكه در طول 20 ماه گذشته ادعای نامشروع بودن دولت بارها تكرار شده، اكنون برای حضور در خیابان از همین دولت درخواست مجوز می‌كنیم.

در عین حال، سقوط دیكتاتور مصر هم‌زمان با روز 22 بهمن، انگیزه جریان فتنه و مبدع شعار "نه غزه نه لبنان" را برای حضور در روز 25 بهمن تا حد قابل توجهی از بین برده است، چرا كه این جریان در نظر داشت، با حضور خیابانی و مخابره تصاویری از درگیری‌های احتمالی مشابه‌سازی نظام سیاسی ایران با مصر را به دنیا مخابره كرده و مبارك را از نقطه كانونی توجه افكار عمومی دنیا نجات دهد.

ادعای حمایت از مردم مصر برای كسب مجوز حضور خیابانی در حالی است كه موسوی و جریان فتنه هم در تبلیغات انتخاباتی و هم پس از آن بارها از گره زدن سیاست خارجی ایران به مسأله فلسطین و لبنان انتقاد كرده بودند اما پس از تحولات اخیر به‌منظور هم‌افزایی پنهان مبارك و انتقال دادن مركز توجه‌ها از مصر به ایران، شعار "نه غزه نه لبنان" را به "هم مصر هم تونس" تغییر دادند.

در عین حال، برخی معتقدند علاوه بر اینكه موسوی و مبارك هر دو به‌شدت مورد حمایت امریكا و رژیم صهیونیستی بودند، در تعدادی از ویژگی‌های دیگر شخصیت و رفتاری نیز مشترك هستند.

حسنی مبارک در حالی خود را رییس جمهور مادام‌العمر می‌دانست که بنا بر گزارش‌های رسمی از محبوبیت کمتر از 10 درصدی مردم برخوردار بود و 90 درصد خواهان برکناری وی از قدرت بودند. دقیقاً همین وضعیت در سال گذشته در جریان یک انتخابات پرشور و با مشارکت 85 درصدی مردم انقلابی ایران اسلامی برای موسوی پدید آمد. در آن انتخابات رقیب وی با رأی قاطع پیروز شد اما او حاضر به تمکین در برابر رأی مردم و تن دادن به قانون (علی‌رغم ادعاهای قانونگرایی) نشد و با اتخاذ روش‌های غیر دمکراتیک و مستبدانه، رفتارهای ساختارشكنانه را در پیش گرفت كه طومار آن‌ها در 9 دی و 22 بهمن 88 برچیده شد اما مردم به او لقب "دیکتاتور" دادند.

همچنین هر دو نفر مورد حمایت کاخ سفید و برخودار از پشتیبانی‌های پنهان و آشکار رژیم‌های مرتجع و خود فروخته‌ منطقه بودند و با یكدیگر پاس‌كاری داشتند. در واقع همانطور که در جریان فتنه سال گذشته حسنی مبارک، اقدامات ضدانقلابی و فتنه‌گرانه‌ی موسوی و اطرافیانش را مورد پشتیبانی قرار داد، اکنون نیز در ادای دین و جبران بدهی خود، البته با نعل وارونه زدن و برای فروکش کردن قیام مردم مصر و نجات حسنی مبارک و انحراف افکار عمومی، در یک ترفند آمریکایی دیکته شده خواستار راه‌پیمایی به اصطلاح حمایتی از مردم مصر آن‌هم بعد از راه‌پیمایی گسترده مردم در 22 بهمن شده است.

 

 

دلایل جالب فتنه‌گران برای حضورمیلیونی مردم!

روز گذشته، خیابان‌های انقلاب و آزادی برای سی و دومین بار قدم‌های مردمی را بر روی خود احساس کرد که برای حفاظت از آرمان‌های خود و برای اعلام حمایت از نظامی که با آنان پیمان بسته تا این آرمان‌ها را محقق کند؛ آرمان‌هایی که جرقه‌اش را روح‌الله کبیر روشن کرد و مطالبه آن را به دست مردم انقلابی ایران سپرد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن اگرچه یک سنت طولانی مدت در ایران است که هر سال برگزار می‌شود و مردم هم نشان داده‌اند که هیچ مساله‌ای - حتی تهدید به موشک باران از سوی رژیم بعث - هم نمی‌تواند مانع از حضور گسترده آنان شود، با این حال حوادثی که سال گذشته روی داد، سبب شد تا موج جدیدی از هیجان و شوق در میان راهپیمایان و حامیان انقلاب اسلامی به وجود بیاید.

همین شور انقلابی بود که سبب شد تا آشوبگران که بنا داشتند تا سال گذشته روز ۲۲ بهمن را به آغازی دوباره برای اغتشاشات خیابانی بدل کنند، ناکام بمانند و فعالان سیاسی از آن روز به عنوان «مرگ قطعی فتنه» نام ببرند.

امسال هم مردم حضوری تاریخی و بسیار گسترده در این راهپیمایی داشتند تا به نوعی سالگرد مرگ آشوب‌های خیابانی را که پس از ۹ دی به احتضار افتاده بود، جشن بگیرند؛ جشنی که منابع رسمی از حضور ۵۰۰۰۰۰۰۰ نفر در آن در سراسر کشور خبر می‌دهند.

حضور مردم و اعلام تجدید بیعت با جمهوری اسلامی ایران در روز گذشته به حدی شکوه‌مند و عظیم بود که مخالفان ایران تنها راه مقابله با آن را در «سکوت محض» دیدند.

سایت‌ها و رسانه‌هایی که از کوچک‌ترین اخبار تخریبی درباره ایران و مسئولان کشور نمی‌گذرند و حتی درباره سرنوشت کرم‌های خاکی که به عنوان آزمایش توسط یک ماهواره‌بر ایرانی به فضا فرستاده شدند، ابراز نگرانی می‌کنند، ترجیح دادند تا اصولا اشاره‌ای به این راهپیمایی نکنند و چنان رفتار کنند که انگار در روز ۲۲ بهمن قرار نیست اتفاقی بیفتد و همه مردم در خانه‌ها مشغول استراحت هستند!

سایت «جرس» که به عنوان ارگان رسمی اتاق فکر لندن و با محوریت عطاءالله مهاجرانی، محسن کدیور و اکبر گنجی فعالیت می‌کند، در هیچ یک از اخبار خود کوچک‌ترین اشاره‌ای به برگزاری این راهپیمایی در سراسر ایران نکرد و ترجیح داد دست به انتشار مطالبی علیه اصل ولایت‌فقیه و فحاشی علیه مسئولان نظام بزند.

همچنین سایت رسمی میرحسین موسوی تنها در یک خبر رسمی و با عنوان «برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در ایران» به پوشش این راهپیمایی عظیم مردم پرداخت.

«کلمه» در متن خبر هم هیچ اشاره‌ای به میزان حضور مردم و نحوه برگزاری راهپیمایی نکرد و فقط از آقای هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از مسئولان نام برد که در این مراسم حضور داشته است.

و اما بالاترین...

اما جالب‌ترین واکنش به این موضوع را سایت «بالا‌ترین» داشت؛ سایتی که به دلیل مواضع بامزه و جالب توجه کاربرانش به عنوان یک سایت سرگرمی معروف در میان فعالان اینترنتی شناخته می‌شود.

بالا‌ترین که در روزهای اخیر به دلیل موضعگیری جالب و غیرمنتظره مدیرش «مهدی یحیی‌نژاد» که حتی کاربران اپوزیسیون را هم ناامید کرده، مجددا بر سر زبان‌ها افتاده، ابتدا مدعی شد که راهپیمایی امسال بسیار خلوت بوده و میدان آزادی تهران اصلا حتی به اندازه نیم گنجایش خود هم پر نشده است!

پس از گذشت ساعاتی از آغاز راهپیمایی و انتشار تصاویر تلویزیونی از حضور گسترده مردم، کاربران این سایت دست به تئوری همیشگی خود زدند و توزیع ساندیس را علت حضور مردم دانستند؛ مساله‌ای که حتی تا چلوکباب و زرشک پلو با مرغ هم پیش رفت.

آخرین دقایق راهپیمایی هم بالاترینی‌ها به تبعیت از یک سایت داخلی که به آقازاده لندن‌نشین وابسته است، کشف کردند که هوای تهران اصلا بارانی و برفی نبوده و کاملا هم بهاری بوده است و علت حضور گسترده مردم در راهپیمایی هم استفاده از این هوای لطیف برای قدم زدن و نه شرکت در مراسم ۲۲ بهمن بوده است!

سایر سایت‌ها و شبکه‌های تلویزیونی فارسی‌زبان هم ترجیح دادند تا با سکوت مطلق از کنار این موضوع بگذرند و به مسائلی مانند «روز ولنتاین» و یا «تاثیر آب و هوای سرد بر چروکیدگی پوست حیوانات» بپردازند؛ رویکردی که تلویزیون‌های دولتی انگلیس و آمریکای به خوبی آن را اجرا کردند.

 

 

شکار ایرانیان توسط MI6 در دبی

این افراد در پشت مانیتوری که به راحتی دیده نمی شوند این کار را انجام می دهند بعد در صورت مناسب تشخیص دادن افراد مذکور به فرد نشان شده در کشور امارات نزدیک می شوند.

یکی از اهداف سازمان اطلاعاتی روباه پیر که همیشه به دنبال آن بوده جذب ایرانی هایی است که بتوانند در راستای اهدف استعماری آنها خدمات شایانی ارائه دهند.

به گزارش «جوان آنلاین» ،سازمان اطلاعات انگلیس در یک اقدام جدید برای شناسایی و استخدام ایرانیان 5 نفر ایرانی را به استخدام خود درآورده و در فرودگاه دبی مستقر نموده است. وظیفه این افراد شناسایی و مشخص کردن شغل و آدرس افرادی که از هواپیمایی ایران به فرودگاه دبی وارد می شوند.

لازم به ذکر است این افراد در پشت مانیتوری که به راحتی دیده نمی شوند این کار را انجام می دهند بعد در صورت مناسب تشخیص دادن افراد مذکور به فرد نشان شده در کشور امارات نزدیک می شوند و در صورت موافقت به سرویس اطلاعاتی انگلیس معرفی می شوند.

 


نوشته شده در : یکشنبه 24 بهمن 1389  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك