تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - توهم جدید موسوی

امروز:

توهم جدید موسوی

توهم جدید موسوی

 

 

منوشه امیر طاقت نیاورد و لو داد 

منوشه امیر، صهیونیست ایرانی تبار- منوچهر ساچمه چی تهرانی- و مدیر كهنه كار رادیو اسرائیل طی مقاله ای در سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اعتراف كرد پروژه كاریكاتوری راهپیمایی 25 بهمن ریشه اسرائیلی دارد و تأكید كرد كه موسوی و كروبی اگرچه ظاهراً برای حمایت از مردم مصر درخواست مجوز راهپیمایی كرده اند، اما قرار بود كه در صورت صدور مجوز، شعارها علیه رژیم اسلامی ایران باشد و حمایت این رژیم از آشوب های مصر - منظورش همان خروش یكپارچه مردم است- محكوم شود! منوشه امیر در این یادداشت تأكید می كند كه جمهوری اسلامی به هواداران موسوی و كروبی(!!) اجازه راهپیمایی بدهد، مردم مصر و تونس خواهند دید كه رژیم اسلامی ایران هیچگونه دستاوردی برای مردم نداشته است كه بتواند الگوی سایر ملت های مسلمان در منطقه باشد!

یادداشت منوشه امیر كه استیصال و عصبانیت از آن می بارد، ترجمان گفتاری است كه طی چند هفته اخیر، بارها از سوی مقامات بلندپایه آمریكایی و اروپایی و برخی كشورهای عربی مطرح شده و كوشیده اند با سیاه نمایی درباره جمهوری اسلامی ایران، مردم مصر و تونس و سایر ملت های مسلمان منطقه را از ادامه حركت انقلابی خویش علیه دیكتاتورهای حاكم بازدارند و سرانجام پیروی آنان از الگوی انقلاب اسلامی را تیره و تار جلوه دهند!

و اما، از سوی دیگر «جو بایدن» معاون رئیس جمهور آمریكا نیز در یك كنفرانس مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی در حالی كه می كوشید به اعتراض سنای آمریكا درباره چرایی غفلت كاخ سفید و سازمان سیا از انقلاب مصر توضیح دهد، به درخواست موسوی و كروبی برای راهپیمایی 14 فوریه - 25 بهمن - در ایران اشاره كرده و با ابراز امیدواری نسبت به موافقت جمهوری اسلامی ایران با انجام این راهپیمایی- بخوانید كاریكاتوری- گفت؛ «اگرچه در ظاهر، قرار است تظاهرات روز دوشنبه 14 فوریه به پشتیبانی از مردم مصر و خیزش سیاسی آنها برگزار شود ولی شما -خطاب به سنای آمریكا- می دانید كه هدف واقعی آن ابراز ناخرسندی از رژیم اسلامی ایران و اعتراض به حمایت این رژیم از شورش های مصر و تونس است»!

اعتراف رسمی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی و معاون رئیس جمهور آمریكا اگرچه لكه ننگ دیگری است كه در كارنامه سیاه و نفرت انگیز سران وطن فروش فتنه 88 به ثبت می رسد ولی بدون این اعترافات صریح نیز معلوم بود كه درخواست مجوز برای راهپیمایی از سوی موسوی و كروبی نمی تواند آنگونه كه به ظاهر اعلام كرده اند برای حمایت از مردم مصر باشد، چرا كه خیزش و انقلاب مردم مصر و تونس ماهیت ضدآمریكایی و ضد اسرائیلی دارد و موسوی و خاتمی و كروبی در جریان فتنه 88 به وضوح نشان دادند كه مهره های تابلودار مثلث آمریكا، انگلیس و اسرائیل هستند و در نقش ستون پنجم این مثلث به میدان آمده بودند.

كسانی كه روز قدس شعار «نه غزه، نه لبنان» سر می دهند، روز مبارزه با استكبار به نفع آمریكا شعار می دهند، روز عاشورا به ساحت مقدس حضرت امام حسین(ع) اهانت می كنند، وجود مبارك حضرت صاحب الزمان(عج) را انكار می كنند، از سوی نتانیاهو به لقب «بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران» مفتخر!! می شوند، اوباما، حمایت مالی، تبلیغاتی و تداركاتی از آنها را وظیفه استراتژیك آمریكا می داند، با منافقین، بهایی ها، سلطنت طلب ها، كومه له، عبدالمالك ریگی، ماركسیست ها، ائتلاف می كنند، مسجد آتش می زنند، با قمه به هركه سمت و سوی اسلامی دارد حمله می كنند و... چگونه می توانند مدافع مردم مصر باشند؟ مردمی كه علیه تمامی این پلشتی ها و جرثومه های فساد و تباهی قیام كرده اند.

گفتنی است موسوی و كروبی به وضوح می دانند كه مجوز راهپیمایی به آنان داده نخواهد شد. چرا كه آنان اگرچه شناسنامه ایرانی دارند ولی در جریان فتنه 88- و موسوی از مدت ها قبل- نشان داده اند، هویتی نه فقط غیرایرانی بلكه غیراسلامی دارند، بنابراین بدیهی است كه در هیچ كجای دنیا ستون پنجم شناخته شده دشمن را بخشی از مردم آن كشور تلقی نمی كنند.

اما، چرا سران فتنه علی رغم آن كه یقین داشتند به آنها مجوزی داده نمی شود، درخواست مجوز كرده اند؟! پاسخ این سؤال پیچیده نیست، سران فتنه از این طریق قصد داشته اند كه علی رغم آنهمه وطن فروشی و جنایت، كماكان خود را در شمار مردم ایران به حساب آورند و از سوی دیگر، آنگونه كه منوشه امیر و جو بایدن به صراحت اعتراف كرده اند، این درخواست نیز- مانند بقیه مراحل فتنه 88- دیكته ای بوده است كه به دستور آمریكا و اسرائیل نوشته اند تا به قول «جو بایدن» با سیاه نمایی درباره ایران اسلامی، مردم مصر و تونس را- به زعم خود- در پیروی از الگوی انقلاب اسلامی دچار تردید كنند!

گفتنی است كه طی هفته گذشته، سایت های ضدانقلاب و حامی فتنه 88 ضمن اعتراض به درخواست سران فتنه و به تمسخر گرفتن آنها بر این نكته تاكید می ورزند كه وقتی مخالفت با اسلام و انقلاب و امام و شعارهایی نظیر نه غزه، نه لبنان را در جنبش سبز(!) فریاد زده ایم، چگونه از هواداران می خواهیم برای حمایت از مردم مصر كه همان دیدگاه های [امام]خمینی[ره] را دنبال می كنند، به صحنه بیایند؟!

و بالاخره، تردیدی نیست كه اگر سران فتنه كمترین احتمالی مبنی بر موافقت جمهوری اسلامی ایران با درخواست خود را می دادند، هرگز چنین درخواستی را مطرح نمی كردند!

از سوی دیگر، سایت های وابسته به فتنه در خارج كشور، تاكید كرده اند كه هواداران جنبش سبز(!!) از نگاه مردم ایران، عوامل اسرائیل به حساب می آیند، و در صورت حضور در خیابان به قصد ثواب از سوی مردم كتك خورده و به قول سایت بالاترین «بسیجی ها هرچه دق و دلی از آمریكا و اسرائیل دارند را بر سر هواداران موسوی و كروبی و خاتمی خالی خواهند كرد».

 

 

حتی اصلاح طلبان هم به پروژه جدید سران فتنه اهمیتی ندادند!

فعالان سیاسی اصلاح طلب با ارزیابی حضور پرشور و معنا دار ملت قدرشناس ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، بیانیه اخیر موسوی و کروبی در راستای اغتشاش آفرینی مجدد را غیر قانونی و در راستای اهداف دشمنان نظام و انقلاب اسلامی دانستند و تاکید کردند: پروژه ی جدید فتنه انگیزانه ی موسوی و کروبی از هم اکنون با شکست مواجه خواهد شد چرا مردم با حضور گسترده و چشمگیر مردم خود در سالگرد پیروزی انقلاب پاسخی محکمی به یاوه گوی های اخیر آنها دادند.

*بیانیه تجمع 25 بهمن ماه موسوی و کروبی غیر قانونی است

در همین ارتباط عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام (ره) گفت: درخواست مجوز کروبی و موسوی از وزارت کشور برای تجمع 25 بهمن به بهانه حمایت از مردم و انقلاب مصر و فلسطین غیر قانونی است.

حجت الاسلام هادی غفاری عضو شورای مرکزی نیروهای خط امام (ره) در گفتگویی با تاکید بر اینکه برنامه های احزاب در ایران همواره باید با مجوز وزارت کشور انجام پذیرد گفت: موسوی و کروبی نتوانسته اند از وزارت کشور مجوزی برای 25 بهمن ماه بگیرند و برگزاری چنین تجمعی غیر قانونی است.

 وی خاطر نشان کرد: ملت ایران در هیچ برنامه ای که مجوز رسمی نداشته باشند حضور نخواهند یافت.

*عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی: از هم اکنون پروژه موسوی و کروبی با شکست مواجه شده است

در ادامه عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی افزود: پروژه کروبی و موسوی برای دعوت مردم به بهانه حمایت از انقلاب مصر با حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه با شکست مواجه شده است.

حجت الاسلام داوود محمد جانی نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفتگو یی ما اظهار داشت: مردم با حضور چشمگیر در راهپیمایی 22 بهمن ماه در اقصی نقاط کشور بار دیگر صحنه دفاع از انقلاب اسلامی را در جهان به خصوص کشورهای اسلامی منطقه به نمایش گذاشته اند.

 وی با بیان اینکه بیانیه های کروبی و موسوی همچون کوبیدن آب در هاون بیهوده است اظهار داشت: مردم انقلابی ایران یک بار دیگر با حضور پرشور خود در صحنه نقشه های فتنه گران را نقش برآب کرده اند.

وی  با بیان اینکه موسوی و کروبی در کشور به دنبال تفرقه انگیزی هستند، تصریح کرد: سران فتنه بدانند که بیانیه های آنان در رفتار و اراده انقلابی مردم ایران هیچ تاثیری نخواهد گذاشت.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: ملت ایران با راهپیمایی خود با تمام توان از انقلاب های مصر و فلسطین حمایت کرده اند و تجمع دیگری در کشور برای حمایت از مسلمانان نیاز نیست.

*مردم به یاوه گویی های موسوی و کروبی توجه نمی‌کنند

همچنین عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه مردم با شرکت در مراسم سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان رهبر فرزانه خود لبیک گفتند افزود: مردم دلیلی نمی بینند به جای کلام شیرین رهبر فرزانه خود به یاوه گویی های موسوی و کروبی گوش کنند.

محمد رئوف قادری در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران راهپیمایی مردم ایران را در روز 22 بهمن بیانگر وفاداری به آرمان های انقلاب است، اظهار داشت: جامعه ایران شهری و روستایی، پیر و جوان دل در گرو حقیقت برخواسته و مطالبات همیشگی خود یعنی استقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی مهر تائید زدند.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه ملت به فرمان ولی امر خود در نماز جمعه هفته گذشته لبیک گفتند تصریح کرد: حقیقتاً مردم دلیلی نمی بینند به جای کلام شیرین رهبر فرزانه خود به یاوه گویی افرادی چون موسوی و کروبی گوش کنند چرا که ملت می‌داند که حضورش چطور دیگر ملت های جهان را در اقصی نقاط جهان بیدار کرده است.

*بیانیه های موسوی و کروبی در راستای اهداف دشمنان نظام و انقلاب

در ادامه عضو شورای مرکزی حزب همبستگی با بیان اینکه مردم با حضور پرشور خود در روز 22 بهمن خط بطلان به خواسته های دشمنان کشیدند اذعان داشت: بیانیه های موسوی و کروبی در راستای اهداف دشمنان نظام و انقلاب است.

همایون ابوسعیدی در گفت و گو یی افزود: حضور مردم انقلابی در سطح خیابانها در روز 22 بهمن بیانگر اینست که ملت ایران همواره آگاه به مسائل گوناگون و حامی سران سه قوه و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی در ادامه برگزاری هرگونه راهپیمایی به غیر از راهپیمایی 22 بهمن را زشت و قبیح دانست: همه باید در یک روز آن هم روز 22 بهمن با هدف دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی وارد صحنه شوند و الا برگزاری هر مراسمی به جز 22 بهمن به معنای ایجاد دو دستگی و اختلاف است.

عضو شورای عالی حزب همبستگی با بیان اینکه بیانیه موسوی و کروبی برای حضور فتنه گران در راستای خشنودی دشمن انقلاب و نظام است اظهار داشت: نخبگان سیاسی باید همواره هوشیار و عاقل باشند و بدانند که در چه مسیری قرار گرفته اند و قطعاً هم صدایی با موسوی و کروبی در روز 25 بهمن به معنای دلدادگی به دشمنان و رنجیدگی مردم است.

 

 

پیش بینی لس آنجلس تایمز از شکست سناریوی اخیر سران فتنه

پایگاه خبری لس آنجلس تایمز در گزارشی درباره حضور بی شمار مردم در راهپیمایی روز جمعه نوشت: مردم ایران با حمایت از مردم مصر و راهپیمائی ضد آمریکایی خود با برگزاری راهپیمایی جداگانه سران فتنه مخالفت کردند و علیه آن شعار دادند.

پایگاه خبری لس آنجلس تایمز در گزارشی با پوشش خبری  حضور ایرانی ها در سالگرد انقلاب اسلامی نوشت: مردم ایران با حضور خود در شهرهای مختلف ایران علاوه بر گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب 1979، حمایت خود را از اعتراضات مردمی مصر و تونس نیز ابراز کردند.

در این تظاهرات ضد آمریکایی که در آن رئیس جمهور ایران، محمود احمدی نژاد نیز به ایراد سخنرانی پرداخت مردم با در دست داشتن پلاکاردها، پرچم ها، بالون های رنگی  و عکس های آیت الله خامنه ای، علاوه بر شعارهای ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی از قیام مردم مصر نیز حمایت کردند و حسنی مبارک را دست نشانده آمریکا خواندند.

این گزارش در ادامه با اشاره به درخواست تظاهرات جداگانه از سوی سران فتنه نوشت: ایرانی ها همچنین با شعارهای خود علیه موسوی و کروبی که درخواست راهپیمایی در حمایت از مردم مصر کرده اند، به این نکته اشاره داشتند که مردم ایران حمایت همه جانبه خود را از قیام مردم مصر ابراز داشتند و دیگر نیازی به تظاهرات دیگری نیست.

مردم در میدان آزادی با در دست داشتن عکس هایی از اوباما و مبارک در کنار هم مخالفت خود را با مبارک ابراز داشتند و به مبارک "نه" گفتند.

این گزارش همچنین نوشت: محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران هم در سخنرانی خود گفت که خاورمیانه اسلامی جدید بدون دخالت آمریکا و اسرائیل به وجود آمده است.

این گزارش با اشاره به تظاهرات مردم در حمایت از مردم مصر و تونس نوشت: مردم ایران در روز جمعه با شعارهای خود مخالفتشان را با برگزاری تظاهراتی جداگانه تایید کردند بنابراین  پیش بینی می شود سناریوی اخیر فتنه گران با شکست روبرو شود.

 


نوشته شده در : یکشنبه 24 بهمن 1389  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك