تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - رسانه شمایید. سریع اطلاع رسانی کنید . بچه های جنبش ...

امروز:

رسانه شمایید. سریع اطلاع رسانی کنید . بچه های جنبش ...

رسانه شمایید. سریع اطلاع رسانی کنید . بچه های جنبش ...

سبز ها بشتابید کافی شاپ شب های اوین محیطی گرم و دل پذیر برای غلط کردن منوی کافی شاپ : گه بخور گلاسه / غلط کردم شاین / چای قهوه ای / کوکتل انفرادی / کلاب اعدام / و .... منتظر شما هستیم شب 25 بهمن ماه کافی شاپ شب های اوین

 

بشتابید بشتابید دوستان سبز

 

 

می روم تا انتقام روز عاشورا بگیرم

از گوشه و کنار و سایتهای ضد انقلاب و ضد اسلامی شنیده شد که بعضی از خدا بی خبران و بی خردان بیانیه داده اند که روز 25 بهمن را روز دفاع از جنبش به اصطلاح سبز نامیدند و به حمایت از این جنبش من در آوردی دست به اغتشاش و هرج و مرج در جامعه بزنند. به عنوان یک مسلمان و یک شهروند قابل ذکر میدانیم که امروز آنان هر چقدر نیز تلاش کنند نمی توانند به نتیجه برسند زیرا مردم هویت واقعی آنان را درک کرده اند و چهره واقعی آنان را شناخته اند و مردم با بصیرت به حمایت از رهبر خویش حضرت آیت الله خامنه ای مشت محکمی بر دهان وطن فروشان خواهند زد.

اگر فتنه گران سیلی خوردند به دلیل هتک حرمتی بود که به عاشورا داشتند و این روز عزیز را که امام حسین (ع) سرش را برای اسلام و پایداری آن فدا کرد به سخره بگیرند باید اعلام کنیم ما نمیگذاریم که فتنه گذشته تکرار شود و مطمئناً خوب بدانند با اغتشاش گران همانگونه میکینم که مختار ثقفی با شمر بن ذالجوشن و عمر بن سعد و ابن زیاد ملعون کرد و کاری میکنیم که فتنه گران دیگر نتوانند  به قلدرمآبی های خود ادامه دهند و به تدریج از صحنه محو  شوند.

اصحاب فتنه و سران آنان، موسوی، خاتمی و فرزندان هاشمی خوب بدانند ما انتقام سنگین فتنه عاشورا را از شما و طرفداران بی دینتان خواهیم گرفت تا درس عبرتی برای همدستانتان اسرائیل و آمریکای جنایتکار باشد که مبادا دیگر به خودشان جرأت و اجازه  دهند که در مسائل داخلی ایران دخالت کنند و به اراجیف پوچ خود ادامه دهند زیرا دستشان را از بدنشان جدا خواهیم کرد.

دشمنان از همان ابتدای انقلاب تلاش کردند که مانع پیروزی های مردم در انقلاب شوند و پس از آن نیز با ایجاد جنگ تحمیلی تلاش کردند که مانع رشد و پیشرفت ما شوند

دشمنان از صدها سال قبل دشمنی با خدا و پیامبران را آغاز کردند و جسارت آنان تنها مختص به عاشورا نبود بلکه آنان همواره تلاش کردند جلوی حق و حقیقت را بگیرند.

یاوه گویان و بی خردان عالم بدانند که  کور خوانده اند تا بتوانند در 25 بهمن تظاهرات کنند یعنی ما به آنان اجازه نخواهیم داد زیرا 22 بهمن را روز پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع از مردم مسلمان و مظلوم مصر و تونس معرفی کرده اند شما هم چون همه مردم ایران زمین در این کشور زندگی میکنید باید از قوانین و مقررات حاکم بر ایران عزیز اسلامی تبعیت کنید.

ما باز هم میگوئیم: رهبر اگر فرمان دهد جان ناقابلمان  را فدای جان مبارکش میکنیم. تا کور شود هر آنکه نتواند دید.

بیاد روزهای دفاع مقدس افتادیم که همراه با رزمندگان می گفتیم"می روم تا انتقام سیلی زهرا بگیرم حال به تمام فتنه گران و سران ابله آنان می گوئیم مرویم تا انتقام روز عاشورا را بگیریم...

لبیک یا خامنه ای ؛ لبیک یا حسین است

 

جناب حزب مشاركت خیلی محترمانه، خفه شو!

با نزدیك شده به روز 25 بهمن و طرح سبزها برای احیای مجدد جریان مرده‌ی خود، دعوا بین اعضاء آن بالا گرفت. شاید حرف درست را حجاریان زده باشد كه رهبری سبزها مانند رهبری بر گربه‌ها است. گربه‌هایی كه دائما در حال چنگال انداختن بر سر و صورت خود و دوستان خود هستند.

به گزارش خبرنگار کلمه ، یكی از سبزها در سایت بالاترین، كه از سوء‌استفاده كردن و فرصت‌طلبی حزب مشاركت به شدت ‌ عصبانی شده در مطلبی با عنوان « جناب حزب مشاركت خیلی محترمانه، خفه شو!» نوشت:

«شما خائنین فرصت طلب اسهال طلب در آستانه تظاهرات مردمی 25 بهمن می گویید كه خواهان حفظ نظام آدمخواران از سقوط هستید؟ خیلی محترمانه می گویم لطفاً خفه شید. از این محترمانه تر نمی توانستم لفظی را برایتان پیدا كنم. فقط از طرف حزب ورشكسته ی خود افاضه بفرمایید و بدانید كه ما و هزاران نفر دیگر به غیر از سرنگونی نظام و برگزاری رفراندم به چیز دیگری رضایت نمی دهیم...

 

 

فراخوان / پوستر 25 بهمن

نامرد مردمان سبزک به لجن کشیده برای ایجاد انگیزه حضور در 25 بهمن دست از تلاش برنداشته و به خلق آثار بدیعی زده اند که نمونه ای از آنرا در ذیل می بینید.

تنهایشان نگذارید!

 

 

رویای سقوط جمهوری اسلامی در روز ولنتاین!

مردم در 22 بهمن به خیابان‌ها آمدند اما دلقک‌ها منتظر روز ولنتاین هستند تا در تهران به خیابان بیایند و کار حکومت را یکسره کنند!

امید حسینی در مطلب اخیر وبلاگ "آهستان" نوشت: فتنه سال گذشته علاوه بر همه ضررها و آسیب‌هایی که برای مملکت و مردم داشت، فایده‌هایی هم برای ما داشت. یکی از تاثیرات مثبت فتنه سال گذشته این است که بسیاری از افراد جامعه را از حالت رخوت، سستی، بی‌خیالی، یکنواختی و بی‌تفاوتی که احیانا به خاطر تکرار مکررات و تزریق روحیه محافظه‌کاری از سوی برخی مسئولان دچارش شده بودند، بیرون آورد. مردم احساس کردند که هنوز هم باید مثل کوه در برابر مشکلات، معضلات و دشمنی ها و فتنه‌ها بایستند.

به همین علت راهپیمایی مردم ایران در دو سال گذشته رنگ و بوی دیگری گرفته که اوج آنرا می‌توان در 9 و 22 بهمن سال گذشته و همچنین راهپیمایی 22 بهمن امسال مشاهده کرد. این شعار نیست، ادعا هم نیست، هر کسی که با مردم ایران همراه شود، شور و حال وصف ناپذیر آنها را درک می‌کند. (البته سبزهای متوهم، این شور و حال را ناشی از ساندیس می‌دانند!)

بدون تعارف راهپیمایی 22 بهمن امسال پرشورتر از همیشه برگزار شد و مردم ایران در سراسر کشور (در سراسر کشور، در سراسر کشور، در سراسر کشور، در سراسر کشور. این را باید به تعداد شهرها و روستاهای ایران تکرار کرد) به خیابان‌ها آمدند اما دلقک‌ها منتظر روز ولنتاین هستند تا در تهران به خیابان بیایند و کار حکومت را یکسره کنند!

شبیه سازی جنبش سبز به انقلاب مردم مصر این توهم‌ها و این گرفتاری‌ها را هم به همراه دارد. نمی‌شود که از شباهت دم بزنند اما شبیه نباشند. وقتی کسی جمهوری اسلامی را با حکومت مبارک مقایسه می‌کند، بالاخره باید به خودش هم تکانی بدهد و شبیه مردم مصر باشد. البته چنین کسی قطعا شعور و فهم درست و حسابی ندارد، اما به هرحال باید به همه خصوصیات این شبیه سازی ایمان داشته باشد. نمی‌شود فقط جمهوری اسلامی شبیه حکومت مبارک باشد، ولی سبزها شبیه انقلابیون مصر نباشند! این چه جنبش سبزی است که همه ملل عرب منطقه را به خیابان‌ها کشانده اما خودش در اتاق خواب جا مانده؟! اگر الگوی انقلاب‌های مردم عرب، جنبس سبز است، پس چرا آنها یک ماهه و حتی کمتر از یک ماه موفق شدند، اما سبزها نه؟ تا کی باید شبیه سازی کرد و شبیه نبود؟

مطمئنا این تناقض یک روزی دامن خود سبزها را هم می‌گرفت. به همین علت برای فرار از این تناقضات و اثبات اینکه انقلاب مردم مصر از جنس جنبش سبز آنهاست، روزی را برای حمایت از مردم مصر (؟!) و شاید احیای دوباره یک مرده، تعیین ‌کردند و قول دادند که این بار خیابان‌ها را ترک نکنند و آنقدر در خیابان بمانند، تا تکلیف مردم مصر روشن شود!

عاقلان جنبش سبز روز ولنتاین را پیشنهاد کرده‌اند و چه روزی بهتر از روز ولنتاین؟! نخبگان جنبش هم به موسوی توصیه کرده‌اند که فرصت را از دست ندهد و دولت انتقالی را همان روز ولنتاین معرفی کند! کروبی هم به عنوان یکی از رهبران جنبش سبز، 25 بهمن یعنی روز ولنتاین را روز نمایش قدرت سبزها دانسته است! همه اینها نشان می‌دهد که جنبش دلقک‌ها به روزهای اوج شکوفایی خود رسیده و رهبران جنبش سبز هم به کاربران بالاترین نزدیک شده‌اند!

 

 

سران فتنه مجوز اغتشاش نمی گیرند

معاون دبیر كمیسیون ماده 10 احزاب در خصوص درخواست سران فتنه برای دریافت مجوز راهپیمایی به بهانه حمایت از مردم مصر گفت: این عناصر به غیرقانونی بودن در خواست خود كاملا واقف هستند و می دانند كه مجوز اغتشاش دریافت نمی كنند.

مهدی علیخانی ' شامگاه شنبه در پاسخ به خبرنگار سیاسی ایرنا اضافه كرد: البته به نظر می رسد انگیزه سیاسی از این بازی ها، آشكارتر از آن است كه بتواند با پوشش نفاق آمیزی مانند بهانه حمایت از حركت اسلامی مردم مصر و تونس پنهان شود.

معاون مدیر كل سیاسی وزارت كشور تاكید كرد: چطور می‌توان باور كرد عناصری كه سال گذشته با شعار ' نه غزه ، نه لبنان' در برخی خیابان‌های تهران سطل آشغال آتش می‌زدند، امسال بخواهند از جنبش های ضد آمریكایی در منطقه حمایت كنند.

معاون دبیر كمیسیون ماده 10 احزاب ادامه داد: چطور می‌توان باور كرد كسانی كه مجری سیاست های فتنه گرانه آمریكا و انگلیس در كشور بوده و هستند و فتنه‌گری آنان به صراحت و به طور مستمر مورد تشویق و حمایت مالی، سیاسی و رسانه‌ای غرب و رژیم صهیونیستی و مبارك و امثالهم است، یكدفعه بر خلاف منافع غرب و دیكتاتورهای دست نشانده آنها كه صدای شكستن استخوان آنها در خاورمیانه به گوش می رسد، اقدامی كنند.

علیخانی تاكید كرد: ملت هوشیار ایران می‌داند كه جریان فتنه پس از سرخوردگی و ناامیدی از حداقل همراهی داخلی، تنها می‌خواهد به غرب و صهیونیست‌های در حال افتادن، پیام دهد كه روی اینها به عنوان عصای شكسته حساب كنند.

معاون مدیر كل سیاسی وزارت كشور افزود: بنابراین شكی نیست خیمه شب بازی جدید جریان فتنه در اجرای خط القایی انگلیس مبنی بر درخواست مجوز خوش خدمتی به بیگانگان كه قبل از طرح در رسانه‌های داخلی با ذوق زدگی در بی بی سی منتشر شد، از دیدگاه ملت ایران كه انتظار برخورد قانونی با فتنه گران و خائنین به مصالح و منافع ملی هستند به یك طنز شباهت دارد.

 

 

دومینو فتنه گران در یک قرن اخیر

در یک قرن اخیر هر دیکتاتور و فتنه گری که قصد ظلم و ستم به ملت خویش را داشته به گونه ای ذلت بار یا مجبور به فرار شده  و یا نفرت عمومی از وی به حدی رسیده  که در گوشه ای مجبور به عزلت نشینی شده است.    

عکس زیر مربوط به 7 شخصیتی است که در پرتو دلدادگی و همراهی با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل چنان منفور جهانیان شدند که خبر  مرگ آنها جهانیان را خوشحال می کند.

 


نوشته شده در : یکشنبه 24 بهمن 1389  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك