تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - جاسوسی پنتاگون با شبکه‌های اجتماعی

امروز:

جاسوسی پنتاگون با شبکه‌های اجتماعی

جاسوسی پنتاگون با شبکه‌های اجتماعی

مقامات واشنگتن اعلام آمادگی کرده‌اند تا 42 میلیون دلار برای طراحی برنامه کامپیوتری هزینه کنند تا بتواند به نشان دادن و سرو سامان بخشیدن به اطلاعات مربوط به وضعیت اخلاقی-روانی گروه‌های نظامی و اجتماعی کشورهای دیگر که تمایلات و حوادث در آنها می‌تواند به امنیت آمریکا مربوط باشد، کمک کند.

انتظار می‌رود که این برنامه روی خنثی کردن تمایلات خصمانه نسبت به آمریکا و تبلیغات در این زمینه متمرکز شود. عرصه توسعه این برنامه شبکه‌های اجتماعی نظیر «فیس بوک»، «توییتر» و «یو تیوب» و سایر شبکه های معروف جهانی است.

حماسه نیوز به گزارش فارس ، وزارت دفاع آمریکا در حال توسعه شبکه‌های اطلاعاتی خود در سطح جهان است. در آخر هفته گذشته پنتاگون از آغاز به کار بخش «راهکار برای اقدام در عرصه اینترنتی» خبر داد که بر اساس آن قرار است وب سایتی بعنوان «عرصه فعالیت عملیاتی» نظامیان آمریکایی بوجود آورد.

از جزییات دقیق این طرح اطلاع دقیقی ارائه نشده است، ولی در اصل در این وب سایت صحبت بر سر عرصه‌های فنی برای دفاع از شبکه‌ها و تأسیسات مهم نظامی و همچنین مبارزه با هکرها و تروریست‌های اطلاعاتی است. و اکنون روشن شده است که پنتاگون طرح‌هایی برای استفاده از عرصه اینترنت برای فعالیت‌های اطلاعاتی-جاسوسی نظامی از دشمنان آمریکا در دست تهیه دارد.

گسترش سرورهای اجتماعی می‌تواند در این زمینه بسیار مفید باشد و بطور موثری از امکانات بوجود آمده برای عملکرد نیروهای نظامی استفاده شده و برای آنها امکان تحقق بهتر عملیات اطلاعاتی را فراهم کند که این مسئله به عقیده طراحان این برنامه دارای اهمیت تاکتیکی و راهبردی برای کشور آمریکاست.

 


نوشته شده در : پنجشنبه 30 تیر 1390  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك