تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - اعلام آمادگی سپاه برای آموزش حفاظت هواپیمایی به دیگر كشورها

امروز:

اعلام آمادگی سپاه برای آموزش حفاظت هواپیمایی به دیگر كشورها

اعلام آمادگی سپاه برای آموزش حفاظت هواپیمایی به دیگر كشورها

جانشین فرمانده سپاه‌حفاظت‌هواپیمایی با بیان اینكه "تمام برنامه‌های آموزشی ما بومی و مربوط به درون كشور است "، گفت: آمادگی برگزاری دوره‌های آموزش برای كشورهای دوست و برادر را داریم.


سردار محمدجواد خوشنواز جانشین فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس با بیان اینكه سپاه حفاظت هواپیمایی بعد از فرمانی كه حضرت امام(ره) در سال 63 صادر فرمودند مسئولیت حفاظت از هواپیماها و مقابله با هواپیماربایی را به‌عهده گرفت، گفت: آن روند بعد از ارتحال حضرت امام(ره) توسط مقام معظم رهبری مورد تأكید قرار گرفت كه به همین شكل باید ادامه مأموریت داده شود.

وی افزود: مأموریت اصلی سپاه حفاظت از انقلاب و نگهبانی و پاسداری از آن و دستاوردهایش است كه یكی از دستاوردها مباحث حفاظت هواپیمایی است كه باید این حفاظت برقرار شود تا كشور در سایه آن با قدرت جلو رفته و دغدغه و نگرانی به وجود نیاید.

جانشین فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی در ادامه تصریح كرد: تا این لحظه مبنای نظام بر این است كه این روند ادامه پیدا كند و سپاه هم باتوجه به این مأموریت در ابعاد مختلف صنعت هواپیمایی باتوجه به ضوابط و مقررات جمهوری اسلامی ایران و مقررات بین‌المللی برای حفاظت از انقلاب تلاش می‌كند.

خوشنواز با اشاره به دوره‌های آموزشی سپاه حفاظت هواپیمایی، خاطرنشان كرد: در خصوص آموزش‌های حفاظت هواپیمایی با توجه به تجارب ارزشمند جمهوری اسلامی ایران ما اعلام آمادگی كرده‌ایم كه اگر كشورهای برادر و دوست تمایلی داشته باشند ما آمادگی برگزاری دوره‌های آموزشی را داریم كه تا این لحظه چیزی به ما اعلام نشده است.

وی با اشاره به بومی بودن آموزش‌های سپاه حفاظت هواپیمایی، اظهار داشت: در حوزه حفاظت از هواپیماها هیچ چیزی از خارج كشور نداریم و تمام برنامه‌های آموزشی ما بومی و مربوط به درون كشور است. ما تمام تجربیات خود از ابتدای انقلاب تاكنون را به متون آموزشی تبدیل كرده و در شكل داخلی مورد بهره‌برداری قرار داده‌ایم.

جانشین فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی در پایان سخنانش اظهار داشت: طبق گزارش سازمان بین‌المللی ایكائو در سال 2010، جمهوری اسلامی ایران در زمینه حفاظت از هواپیماها در جایگاه ممتاز قرار گرفته است.

 


نوشته شده در : سه شنبه 4 مرداد 1390  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك