تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - در مورد زنده و مرده بودن یا مخفیگاه مسعود رجوی سئوال نکنید!

امروز:

در مورد زنده و مرده بودن یا مخفیگاه مسعود رجوی سئوال نکنید!

در مورد زنده و مرده بودن یا مخفیگاه مسعود رجوی سئوال نکنید!

سران فرقه منافقین در مقابل سئوالات اعضای پادگان اشرف در مورد زنده یا مرده بودن مسعود رجوی و ماهیت مکانی وی،‌ ضمن طفره رفتن از پاسخ، در مقابل این پرسش‌ها نیز واکنش‌های عصبی نشان می‌دهند و افرادی که در خصوص وی سئوال کنند را نفوذی و دشمن می‌نامند!

کسانی که به تازگی توانسته‌اند از پادگان فرقه‌ای اشرف فرار کرده و به دنیای آزاد قدم بگذارند می‌گویند که طرح سئوال «مسعود رجوی کجاست؟» در مناسبات فرقه رجوی، مرز سرخ عبور ناپذیر محسوب شده و هر کس در هر سطحی چنین سؤالی بنماید قبل از اینکه پاسخی دریافت کند فورا به عامل نفوذی بودن متهم شده و زیر تیغ توهین و افترا خواهد رفت و در این خصوص، فرقه رجوی عمداً فضا را به گونه‌ای ساخته که کسی جرأت طرح این سؤال را به خود راه ندهد.

بر پایه این گزارش، افراد جدا شده از فرقه می‌گویند که «رجوی کجاست» در ذهن تمامی افراد یک سئوال جدی است ولی اینکه فرقه رجوی از طرح این سئوالِ فوق العاده ساده و طبیعی حتی در بالاترین سطوح سازمان، این چنین وحشت دارد سئوال مهمتری است که جای بحث دارد.

گزارشات رسیده از داخل پادگان اشرف و همچنین طیف هواداری منافقین در خارج از کشور حاکی از آن‌ است که طرح این سئوال از جانب نیروهای سازمان، علی‌رغم حساسیت بالائی که روی آن وجود دارد روز به روز بیشتر و گسترده‌تر میشود و به مشکلی اساسی برای مسئولان فرقه تبدیل شده که بعضاً آنها را در برابر عنوان نمودن چنین سئوالی یا مشابه آن به شدت ناراحت می‌کند،  بطوری که واکنش‌های کاملا عصبی از خود بروز می‌دهند.

یکی از جدا شده‌ها از این فرقه در این خصوص معتقد است: برای ما – و شاید خیلی‌های دیگر چه در درون و چه در بیرون فرقه – دانستن آدرس محل اقامت مسعود رجوی اصلا حائز اهمیت نیست، چون تفاوت چندانی نمی‌کند که او در حال حاضر کجا زندگی می‌کند اما مهم این‌است که او چقدر در حال حاضر در روند قضایای فرقه تأثیر گذار است و معنی واقعی فرار او چیست؟

وی ادامه می‌دهد: برخی می‌گویند که او در سنگرهای ضد اتمی داخل پادگان اشرف که با چندین ردیف خاکریز و سیم خاردار محصور شده مستقر است و نیروهای آمریکائی باقی مانده در داخل اشرف صرفا به منظور حفاظت از او (البته ابتدا در برابر نیروهای خودش) حضور دارند و عده‌ای معتقدند که او همچون مابقی صدامی‌ها به اردن رفته و در کنار آنان در آنجا مستقر می‌باشد و  تعدادی دیگر هم چنین ارزیابی می‌کنند که او به نقطه‌ای در اروپا یا هر جای دیگر نقل مکان کرده و کلا زیاد هم در امور سازمان منافقین نقش بازی نمی‌کند و با ثروت‌های هنگفتی که طی این سالیان جمع کرده مشغول خوشگذرانی است و دست آخر اینکه برخی می‌گویند که او منتظر است تا نام سازمان منافقین از لیست تروریستی آمریکا خارج شود تا خود را نشان دهد.

 

اظهارات دبیرکل کانون هابیلیان درباره حامیان مالی گروهک منافقین

صدام بخشی از پولی را که در قالب برنامه نفت در برابر غذا برای مصارف معین شده از سازمان ملل دریافت می کرد، در اختیار سازمان منافقین قرار می داد

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد در پاسخ به این سوال که چه کشورهایی حامی مالی منافقین محسوب می شوند و این گروهک تروریستی با اتکا به چه منابع مالی توانسته است وارد عرصه لابی گری در هیئت حاکمه آمریکا بر اساس گزارش اخیر روزنامه فایننشال تایمز شود، گفت: صدام بخشی از پولی را که در قالب برنامه نفت در برابر غذا برای مصارف معین شده از سازمان ملل دریافت می کرد، در اختیار سازمان منافقین قرار می داد و این سازمان این مبالغ هنگفت را در کشورهای اروپایی سرمایه گذاری می کرد و به جریان می انداخت.

هاشمی نژاد افزود: با توجه به گزارش های رسمی اکنون قسمتی از منابع مالی منافقین مربوط به اقدامات غیرقانونی این گروهک تروریستی با پولی است که از رژیم صدام دریافت کرده است. دبیرکل کانون  هابیلیان ادامه داد: همچنین بر اساس گزارش های غیررسمی، عربستان ماهانه ۳۰ میلیون دلار به گروهک تروریستی منافقین کمک می کند. هاشمی نژاد اظهار کرد: بر مبنای برخی گزارش های دیگر، سازمان منافقین در ازای جاسوسی های هرازگاه خود از برنامه هسته ای ایران، از سیا و موساد مبالغی دریافت می کند. دبیرکل کانون هابیلیان تاکید کرد: در مجموع این منابع را می توان حامیان مالی گروهک تروریستی منافقین برشمرد.

 

فائزه هاشمی وارد بازی اصلاح‌طلبان شد

فائزه هاشمی كه در اجرای پروژه فتنه نقش بسیار فعالی داشت و در آشوب های خیابانی نیز شركت می كرد اخیرا باز هم فعالیت ضد انقلابی خود را از سر گرفته و در همین راستا دیداری با خانواده‌های برخی از محكومین فتنه 88 داشته است.

هامون نیوز : با گرم تر شدن فضای رقابت انتخابات مجلس نهم و فعالیت گروه‌های سیاسی مختلف، اصلاح‌طلبان بخصوص چهره‌های سیاسی مطرح این جناح فعالیت‌های سیاسی خود را آغاز كرده‌اند در این میان سید محمد خاتمی و موسوی خوئینی‌ها كه از جمله چهره‌های شاخص اصلاحات به شمار می‌آیند اخیرا سخنرانی‌ها و دیدارهای زیادی را برای آماده‌سازی اصلاح‌طلبان در جهت شركت در انتخابات مجلس انجام داده‌اند.

فائزه هاشمی نیز در همین راستا همكاری خاص خود را با جبهه اصلاح‌طلبان آغاز كرده است؛ گرچه تندوری‌هایی كه وی در دوران فتنه 88 انجام داد سبب شده است كه دیگر در لیست نامزد‌های انتخاباتی مجلس جایی نداشته باشد اما به نظر می‌رسد فائزه هاشمی به عنوان حامی مالی اصلاحات و یكی از مهره‌های تندرو در بزنگاه‌های سیاسی در جهت اهداف اصلاح‌طلبان وارد عمل خواهد شد.

منبع : بولتن

 

 

چه عاقبتی در انتظار آیت الله دیروز است؟

اذا فسد العالم فسد العالَم؛ کسی چه می داند که عاقبت این آیت الله دیروز به کجا خواهد انجامید؟ او که از دادن فتاوای شاذ و مخالف نص صریح آیات قرآن شروع کرده و...

اذا فسد العالم فسد العالَم؛ کسی چه می داند که عاقبت این آیت الله دیروز به کجا خواهد انجامید؟ او که از دادن فتاوای شاذ و مخالف نص صریح آیات قرآن شروع کرده و هم اکنون به پیر مراد دشمنان نظام اسلامی بدل گشته است.

چه بد بخت است کسی که آخرت خود را به دنیای دیگران می فروشد و خسر الدنیا و الآخره می شود؛شخصی که در سخنان اخیرش جوانان را به اقدام علیه ظلم فرا می خواند و آنان را به تحرک علیه نظام اسلامی تهییج می کند همچنین موسوی و کروبی را اشخاصی باتقوا و مدیر و مدبّر می خواند که امروز به ناحق گرفتار شده اند!.

روزی حضرت حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور نقل می فرمودند که من قضیه ای را در مورد آقای صانعی برای شما تعریف می کنم تا شما تغییر 180 درجه ای ایشان را متوجه شوید.

ایشان فرمودند شما را می برم به زمانی که آقای صانعی از ملازمان امام و از اشخاص مطرح نظام بودند ایشان که با عده ای از پاسداران در مسیر جاده به سوی شهرشان در حرکت بودند زمانی که وقت نماز می شود دستور می فرمایند که در اولین مسجد توقف کنند؛

اما زمانی که به مسجد می رسند درب مسجد را بسته می یابند،در هر صورت خادم را پیدا می کنند و با همان چند پاسدار داخل مسجد می شوند و مشغول نماز جماعت می شوند،بعد از اتمام نماز ایشان شروع می کنند به بلند بلند تکبیر گفتن و خدایا خدایا گفتن و سر دادن شعار های انقلابی که این موجب خنده همان چند پاسدار اطراف ایشان می شود آنها می پرسند که آقا مسجد که خالی است! پس شما چرا بلند بلند بعد از نماز شعار می دهید!؟ که ایشان می گوید: اینها از شعاعرند و تعظیم شعاعر واجب است ولو اینکه مسجد خالی باشد!

آقای ذوالنور در ادامه فرمودند: این را داشته باشید حالا می آییم به مسجد خود ایشان در همین سالهای اخیر و بعد از نماز جماعت که زمانی که یک عده می خواهند خدایا خدایا و شعار های انقلابی بدهند ایشان یعنی آقای صانعی بر می گردند و به آنها می گوید: فضای مسجد را سیاسی نکنید!! یعنی این چیز ها را در مسجد نخوانید مسجد جای این حرفها نیست!!.

واقعا علت چیست که افراد اینقدر تغییر می کنند و این شخص به جایی می رسد که امروز دیگر عملا در مقابل نظام اسلامی ایستاده و سخن می گوید و سایت های ضد انقلاب او را فقیه حامی جنبش سبزمی خوانند که اگر او فقیه بود علما او را به علت فتاوای باطل و از سر هوا و هوسش او را طرد نمی کردند.والعاقبة للمتقین

 


نوشته شده در : دوشنبه 10 مرداد 1390  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك