تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - تلاش هنجارشکنان در بوستان «آب‌وآتش» ناکام ماند

امروز:

تلاش هنجارشکنان در بوستان «آب‌وآتش» ناکام ماند

تلاش هنجارشکنان در بوستان «آب‌وآتش» ناکام ماند

قرار بود صبح امروز با دعوت در شبکه‌های اجتماعی آمریکایی- صهیونیستی، عده‌ای جوان در برخی پارک‌ها جمع شوند، اما این فراخوان نیز مثل سایر تجمع های فتنه گرانه با شکست روبه‌رو شد.

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، برخی معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران که از تجمعات سیاسی و فتنه گرانه مردم ایران مایوس شده اند، آخرین حربه‌های خود را برای انحراف جوانان، هنجارشکنی در ملأعام مخصوصا در ماه مبارک رمضان تعریف کردند اما تلاش چند روزه برخی شبکه‌های تلویزیونی و اینترنتی اجتماعی برای تجمع هنجارشکنان در پارک آب‌وآْتش، باز هم با بی‌توجهی از سوی این افراد روبه‌رو شد.

قرار بود صبح امروز با دعوت در شبکه‌های اجتماعی آمریکایی- صهیونیستی، عده‌ای جوان در این پارک جمع شوند، اما این فراخوان نیز مثل سایر تجمع های فتنه گرانه با شکست روبه‌رو شد.

مشاهدات خبرنگار فارس حاکی است، بوستان آب‌وآتش صبح امروز با فضایی کاملا آرام روبه‌رو بود و بسیاری از کودکان و نوجوانان به همراه خانواده‌های خود به این بوستان آمدند و مشغول تفریح شدند.

در این بین عده‌ای انگشت‌شمار هم که همراه خود تفنگ‌های آب‌پاش داشته و قصد برهم زدن نظم بوستان و هنجارشکنی را داشتند، با مشاهده فضای آرام بوستان و عدم استقبال جوانان از شبکه های صهیونیستی غربی از نیت خود منصرف شدند.

نکته جالب و قابل تأمل در این زمینه این بود که یکی از همراه دارندگان سلاح آب‌پاش در پاسخ به این سؤال خبرنگار ما که این تفنگ‌ را به چه قیمتی خریداری کردی، گفت: این تفنگ‌ را عده‌ای رایگان در اختیار ما قرار دادند تا در بوستان آب‌وآتش اهداف آنها را پیاده کنیم.

 

 

دستگیری 63 نفر از اعضای 4 شرکت هرمی

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا، سرهنگ امیدی معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا در تشریح این خبر گفت: برابر درخواست بسیاری از مردم و شکایت آنها از شرکت‌های هرمی و براساس اخبار و گزارشات رسیده از سوی شهروندان تهرانی، کارآگاهان پلیس آگاهی با شناسایی و مراجعه به 4 دفتر شرکت‌های هرمی و انجام بررسی و تحقیقات لازم از مسئولان دفاتر این شرکت‌ها و حصول اطمینان از انجام فعالیت‌های غیرقانونی آنها در قالب شرکت‌های هرمی، پس از هماهنگی با مراجع قضایی و طی عملیات‌های مختلف تعداد 63 نفر از افرادی را که در دفاتر مذکور حضور داشتند، دستگیر کردند.

وی افزود: تعداد 17 نفر از دستگیرشدگان، زن بودند و پس از دستگیری متهمان و ادامه تحقیقات از آنها، تعداد 46 نفر از اعضای اصلی شرکت‌های هرمی که دارای زیر مجموعه بودند، شناسایی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند و دفاتر این شرکت‌ها پلمپ شد.

 

 

اعتراف سایت معلق میان توقیف و خبرسازی به خبرسازی و انتشار مطلب کذب

یک سایت معلق میان توقیف و خبرسازی با انتشار نوشته‌ای به خبرسازی و انتشار مطلب کذب در مورد نمایشی بودن افتتاح یک کشتارگاه بزرگ اعتراف کرد.

به گزارش رجانیوز، در حالی که در هفته‌های خیر اخبار خوبی از سفرهای رئیس‌جمهور به شهرهای کشور و افتتاح پروژه‌های بزرگ منتشر می‌شود، این سایت که مأموریت اصلی خود را سیاه‌نمایی قرار داده است، با انتشار گزارشی مدعی شد که افتتاح مجموعه‌ای که از آن به‌عنوان بزرگ‌ترین کشتارگاه خاورمیانه یاد شده، نمایشی بوده است.

انتشار این خبر هم‌زمان با سفرهای پروژه‌ای رئیس‌جمهور این ذهنیت را ایجاد می‌کرد که سایر پروژه‌های در دست افتتاح نیز ناتمام و افتتاح آن‌ها نمایشی است. با این حال، سایت مزبور با انتشار نوشته‌ای به خبرسازی و انتشار مطلب کذب در این زمینه اعتراف کرد.

سایت معلق میان توقیف و خبرسازی نوشت: 

«در پی انتشار خبری با عنوان «عاقبت افتتاح های...: متروکه شدن بزرگترین کشتارگاه خاورمیانه در کمتر از دو سال!»، تحقیقات بعدی مشخص کرد اطلاعات مندرج در این خبر مخدوش  و ناشی از اشتباه گرفتن یک کشتارگاه پیشرفته با یک مجموعه متروکه بوده و به سرعت خبر مذکور از خروجی سایت حذف گردید.

این در حالی است که شرکت خصوصی مذکور با عنوان «مجتمع صنایع غذایی شرکت تهران ماکیان الوان» با بهره گیری از کم نظیرترین تجهیزات، اولین کشتارگاه صنعتی طیور در سطح خاورمیانه و چهارمین کشتارگاه مدرن طیور در  دنیا به شمار می رود که در منطقه خاورشهر و محمود آباد در شرق تهران راه اندازی شده و نه تنها فعال است و متروکه نیست، بلکه طی ماه های اخیر به ظرفیت و تنوع محصولات آن اضافه شده است.

شرکت تهران ماکیان الوان که در زمینه کشتار مرغ و تولید غذاهای آماده فعالیت می کند، در حال حاضر مشغول تولید است و با برند سلوا در فروشگاههای زنجیره ای نظیر شهروند می توان محصولات این شرکت را دید.
همچنین حدود 300 نفر کارمند در این کارخانه مشغول به کارند.

ویژگی این مجتمع کنار هم داشتن بخشهای مختلف از کشتار مرغ تا تهیه غذای آماده است که مجموعه ای کامل را گرد هم آورده است.

اخیرا مدیرعامل مجتمع صنایع غذایی شرکت تهران ماکیان الوان به تشریح دستاوردهای جدید این شرکت پرداخت و گفت: این مجتمع بزرگ‌ترین کشتارگاه طیور خاورمیانه را در خود جای داده که ظرفیت کشتار ۱۰ هزار قطعه مرغ در ساعت را دارد.
هاشم خداداد افزود: این مجتمع می تواند ٢۵ درصد مصرف مرغ استان تهران را با عرضه روزانه ۲۱۰ تن مرغ بهداشتی تامین کند.نیاز روزانه مرغ استان تهران روزانه ۸۰۰ - ۷۰۰ تن است که این مجتمع ۲۵ درصد این نیاز را پوشش می‌دهد. ۹۸ درصد فعل و انفعالات این مجتمع توسط دستگاه‌های اتوماتیک انجام می‌گیرد اما با این حال هنوز ظرفیت استفاده از یک‌هزار نفر نیروی کارگری در این مجتمع وجود دارد.

وی افزود: در حال حاضر ۲۵۰ نفر نیروی کارگری در این مجتمع فعالیت دارند که با رعایت تمام جوانب بهداشتی در کنار سیستم اتوماتیکی که در این مجموعه راه‌اندازی شده محصولاتی بدون آلودگی به بازار عرضه می‌کنند.

خداداد گفت: علاوه بر مرغهای بسته‌بندی که در این مجتمع به بازار عرضه می‌شود روزانه ۱۰ تا ۱۶ تن انواع غذاهای پخته و آماده نظیر همبرگر، شامی، ناگت، ماهی و میگو، شنسل به بازار عرضه می‌شود. و در حال حاضر رایزنی با کشورهای دیگری در رابطه با صادرات به ویژه در مورد خوراک میگو هستیم.


*عرضه محصولات غذایی با ۱۲ درصد تخفیف در رمضان

وی افزود: با توجه به حجم بیشتر تولیدی این مجتمع و تاثیری که در تنظیم بازار می‌تواند داشته باشد، قرار است ماه رمضان محصولات آن با برند «سلوا» در غرفه‌های ضیافت محله‌های قیطریه، ولنجک، نازی‌آباد، پیروزی و جنوب شهر تهران با تخفیف ۱۲ تا ۵ درصد عرضه شود.
خداد گفت: همچنین در این مجتمع تمام ضایعات مرغ از قبیل خون، امعا و احشای مرغ و سایر زباله‌ها بازیافت شده و با تولید پودر استخوان و غیره به مصرف خوراک در گاوداری‌ها استفاده می‌شود.

*کاهش ۳۰ درصدی هزینه در صورت خرید مرغ بسته‌بندی

وی افزود: همچنین بسته‌بندیهایی انجام شده برای قطعات مرغ موجب می‌شود مصرف کننده مجبور به پرداخت پول اضافی برای ۳۰ درصد ضایعات مرغ فله‌ای نشود.
وی افزود: شرکت استورک هلند یکی از ۴ تندیس مهم بخش صنعت غذا را در دنیا به این مجتمع به دلیل قابلیت‌ها و تاثیر مهمی که در تولید و فراورده‌ها کشاورزی دارد، داده است.

*قیمت مرغ با قیمت جهانی برابر شود

وی در زمینه مشکلات موجود گفت: دولت باید حمایت خود را از بخش خصوصی بیشتر کرده و در مواردی که آنها نیازمند هستند با ارائه تسهیلات جبران کند از سوی دیگر تلاش کند قیمت مرغ کشور با قیمت جهانی برابر شود تا تولید کننده داخل در صادرات با مشکل مواجه نشود.
خداداد گفت: قیمت بالای نهاده‌ها و سوخت قیمت تمام شده مرغ را افزایش داده است که دولت باید در جهت حمایت از تولید کننده حمایت بیشتری از این بخش داشته باشد.
خداداد در باره هدف از راه‌اندازی این مجتمع گفت: در گام نخست ارائه محصولات بهداشتی و سالم بوده زیرا اعتقاد دارم پیشگیری همیشه مقدم بر مقابله با بیماری‌ها است و در گام بعدی ایجاد اشتغال و نوع‌آوری در کشور از اهداف بعدی بوده است.

این تولید کننده مجتمع خود را در سال ۱۳۷۲ به عنوان  نخستین کشتارگاه های صنعتی کشور راه‌اندازی کرده و در سال ۷۵ نیز دستگاه‌های فرآوری و تولید مواد غذایی را توسعه داده است، به گفته وی راه‌اندازی این مجتمع عظیم ۷۰ میلیارد تومان هزینه داشته که ۱۰ میلیارد تومان آن با حمایت‌های دولت انجام گرفته است.»

 

 

حمایت جامعه روحانیت شیراز از جبهه متحد اصولگرایان با محوریت آیت‌الله مهدوی‌کنی

جامعه روحانیت شیراز در حمایت از تشکیل جبهه مشترک اصولگرایی در بیانیه‌ای اعلام کرد که کمیته 15 نفره اصولگرایان وحدت و همدلی را بین آنان بیشتر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، در این بیانیه که نسخه‌ای از آن در اختیار این خبرگزاری قرار گرفت، آمده است: جامعه روحانیت شیراز ضمن ابراز خرسندی از تشکیل کمیته 15 نفره اصولگرایان با محوریت آیت‌الله مهدوی‌کنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری و همچنین حمایت از منشور جامعتین، بر تداوم وحدت و همدلی میان تمام جریان‌های اصولگرایی تاکید می‌کند.
در بخش دیگر این بیانیه که به امضای محی‌الدین طاهری، دبیر جامعه روحانیت شیراز رسیده تاکید شده است: که انجام چنین تصمیمی در مسیر تبعیت از فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی حول محور وحدت عمومی، ترسیم خطوط روشن نظام مردم‌سالاری دینی و ایجاد فضای مشارمت حداکثری و رقابت‌های سالم انتخاباتی برای حضور گسترده مردم و جریان‌های مختلف سیاسی با آرمان‌های نظام و رهبری برای تشکیل مجلسی مقتدر، کارآمد و ولایی است.
جامعه روحانیت شیراز در بیانیه خود اظهار امیدواری کرده است که احزاب اصولگرا به دور از هرگونه سهم‌خواهی و پرهیز از هرگونه اخلال در جریان وحدت پیش آمده با هوشیاری و آینده‌نگری در راستای تحقق عینی و عملی وحدت اصولگرایان حول محور آن شخصیت ارزنده انقلاب اسلامی که مورد تایید مقام معظم رهبری و جریان اصولگرای کشور است، بیش از پیش بکوشند.
در پایان این بیانیه جامعه روحانیت شیراز خطاب به آیت‌الله مهدوی‌کنی اعلام کرده است که حفظ محتوای وحدت، توجه به وحدت و اتخاد مواضع صریح و آشکار هر یک از اعضای کمیته وحدت اصولگرایی در قبال مصالح امت اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در منشور عالمانه اصولگرایی با محوریت حضرت عالی بر پایه انتخاباتی با نشاط و تشکیل مجلسی همسو با آرمان‌های امام راحل و رهبر حکیم انقلاب اسلامی را نوید می‌دهد.

 


نوشته شده در : جمعه 14 مرداد 1390  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك