تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - عراقی‌ها برچیدن اردوگاه اشرف را خواستار شدند

امروز:

عراقی‌ها برچیدن اردوگاه اشرف را خواستار شدند

عراقی‌ها برچیدن اردوگاه اشرف را خواستار شدند

سیاستمداران و فعالان عراقی با شرکت در همایش مرکز توسعه رسانه‌ای عراق، بر ضرورت بازگرداندن زمین‌های اردوگاه اشرف به صاحبان اصلی آن یعنی کشاورزان تاکید کردند.

به گزارش فارس، "عدنان السراج " رئیس مرکز توسعه رسانه‌ای عراق در گفت‌وگو با شبکه خبری العالم اظهار داشت: مرکز توسعه رسانه‌ای عراق این نشست را به منظور آگاه‌سازی افکار عمومی از روشهای پست و پلید گروهک تروریستی منافقین در چپاول زمینهای عراق و تعدی به حقوق عراقیها و همچنین ضربه‌زدن به آینده عراق، برگزار کرده است.

خبرنگار العالم در بغداد گزارش داد، سیاستمداران عراقی دراین نشست بر عزم عراق با اتفاق نظر ملی برای بیرون راندن همه سازمانها و گروههای تروریستی از خاک این کشور، از جمله گروهک تروریستی منافقین، پژاک و پ ک ک، که از نظر عراق و جامعه بین‌الملل در فهرست گروههای تروریستی قرار دارند تاکید کردند.

"جمعه العطوانی " عضو ائتلاف ملی عراق نیز در این‌باره اظهار داشت: سیاستمداران عراقی بر اخراج گروهک تروریستی منافقین و همه گروه های تروریستی، از جمله پژاک و پ ک ک از خاک عراق اصرار و اتفاق نظر دارند؛ زیرا حضور این گروه‌ها در خاک عراق برخلاف قانون اساسی است و حقوق بشر را به شدت نقض می‌کنند.

وی تاکید کرد: گروهک تروریستی منافقین باید از عراق اخراج شود زیرا حضور آن در خاک عراق برخلاف قانون اساسی است زیرا فرزندان ملت عراق را به قتل رسانده است.

"عادل المانع " سردبیر روزنامه السیاسه عراق نیز به خبرنگار العالم گفت: نه تنها دولت عراق بلکه شهروندان عراقی و همه کسانی که از گروهک تروریستی منافقین آسیب دیده‌اند، حق دارند به منظور اخراج این گروهک تروریستی از عراق به دستگاه قضایی شکایت کنند.

 

اولین گردهمایی حزب الله سایبر برگزار می‌شود

در آستانه لیالی پر فیض قدر، اولین گردهمایی فعالان "حزب الله سایبر" با عنوان «ضیافت رمضان؛ بررسی شبکه‏های اجتماعی، فرصت‏ها و تهدیدها» برگزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مدیر اجرایی حزب الله سایبر، اولین گردهمایی این تشکل با حضور وبلاگنویسان و فعالان سایبری با موضوع "شبکه‌های اجتماعی، تهدیدها و فرصت ها " در تاریخ 26 مرداد 1390 مصادف با 16 رمضان المبارک 1432 از ساعت 17:30 عصر در مکان تالار اجتماعات شهید آوینی مجتمع آسمان شهرک غرب برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است از برنامه‏های این گردهمایی، حضور و سخنرانی حجت الاسلام شهاب مرادی، حاج حسین یکتا و روح الله مؤمن نسب (مدیر واحد اینترنت وزارت ارشاد) خواهد بود.

گفتنی است برای رفاه حال شرکت کنندگان در این گردهمایی، پس از نماز جماعت مغرب و عشاء و صرف افطاری، تعدادی اتوبوس جهت انتقال و دسترسی به نزدیکترین ایستگاه مترو در نظر گرفته شده است.

 

یک نقوذی دیگر در جریان ضد انقلاب پیدا شد

یک عضو فراری گروهک منافقین، سردبیر سایت ضدانقلابی روزنت در پاریس را نفوذی جمهوری اسلامی و کیهان معرفی کرد. ایرج مصداقی که سال 1361 به خاطر عضویت در گروهک منافقین دستگیر شد تا سال 1371 در زندان بود و سال 73 از کشور خارج شد و مجددا به منافقین پیوست. وی ضمن مقاله ای درباره هوشنگ اسدی نوشت: مقاله جدید هوشنگ اسدی به نام «من شاهم» و همچنین مطلب او در رابطه با احمد اللهیاری و تلاش بی وقفه اش برای خاک پاشیدن در چشم حقیقت مرا وا داشت تا مواردی چند در رابطه با او را نوشته و پرده از بخشی از اقدامات او بردارم.

هوشنگ اسدی متاسفانه همچنان مشغول توطئه چینی است. سال گذشته با انتشار مقاله تحت نام «چه کسانی تیغ زنگیان مست را تیز کردند» در نشریه وزین آرش با ارائه اسناد و مدارک به نقش هوشنگ اسدی در تئوریزه کردن بحث «تهاجم فرهنگی» پرداختم. هوشنگ اسدی که دفاعی در برابر نوشته های کینه توزانه اش علیه روشنفکران ایرانی نداشت بدون آن که توضیحی در رابطه با نوشته من ارائه دهد با خدعه و فریب متنی را تهیه کرد و بدون آن که مسئولیت آن را به عهده گیرد تعدادی از همکارانش در سایت روز آنلاین را به دفاع از خود پشت آن آورد. جوری هم وانمود کرد که انگار نه انگار که بانی این لشکرکشی خود اوست.

وی افزود: بعد از مرگ احمد اللهیاری، هوشنگ اسدی در تاریخ 3 بهمن 6138 مدعی شد سلسله مقالات علیه روشنفکران ایرانی که در مقاله مزبور به آن ها اشاره کرده بودم را احمدی اللهیاری نوشته و به نام او 12 سال پیش در کیهان چاپ کرده بود. تا روزی که اللهیاری زنده بود و می توانست از خود دفاع کند، اسدی چنین چیزی نمی گفت حالا که وی مرده و دستش از دنیا کوتاه است، اسدی هم زبانش باز شده است!

گویا تا زمانی که اللهیاری زنده بود از او خجالت می کشید چنین چیزی را بگوید. وی با متهم کردن هوشنگ اسدی به نفوذی کیهان افزود؛ البته این احتمال وجود دارد که اسدی با همکاری احمد اللهیاری و امثال او دست به کارهای مشابهی زده باشد. برای همین تا زمانی که وی زنده بود در این زمینه سکوت اختیار کرده بود تا مبادا رازهای پنهانی برملا شوند. انتشار مقاله مصداقی درباره هوشنگ اسدی در حالی است که سایت وابسته به وی و همسر او (نوشابه امیری) هر چند وقت یکبار حملاتی را متوجه کیهان می کنند.

 

 

مقابله جریان انحرافی با چادر،ادامه‌مسیر اصلاحات برای زدودن حیا از جامعه

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب با بیان اینکه مبارزه با چادر از دوران اصلاحات آغاز شد، گفت: جریان انحرافی با جریان مدعی اصلاحات یک نیرو بوده و امروز پس‌مانده‌های جریان انحرافی از طریق روزنامه ایران به مقابله با چادر می‌پردازند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب، رئیس قرارگاه عمار در گفت‌و‌گو با فارس، در‌ خصوص اظهارات اخیر مهدی کلهر مشاور سابق رسانه‌ای رئیس‌جمهور در ‌خصوص چادر مشکی اظهار داشت: بنده مدتی پیش مطلبی را بیان کردم که برای برخی از افراد تند بود و در آن مطلب عنوان کردم جریان انحرافی با جریان مدعی اصلاحات که داستان فتنه 88 را به وجود آورد، یک نیرو بوده و هر دو یک هدف را دنبال می‌کنند ولی با شکست مواجه شدند.

وی افزود: این مطلب بنده برای برخی از افراد سنگین بود ولی امروز با چاپ مطالب توهین کننده به حجاب برتر یعنی چادر در روزنامه ایران تأییدهایی بر این تحلیل بنده ارائه شد.

رئیس قرارگاه عمار با بیان اینکه مبارزه با چادر موضوع جدیدی نیست، گفت: مطبوعات زنجیره‌ای در زمان حاکمیت مدعیان اصلاحات بارها به این شکل به چادر توهین کردند و حجاب را باطل دانسته و تلاش می‌کردند تا بی‌حیایی را در جامعه با زدودن حجاب مطرح کنند و از این طریق به اهداف خود برسند که در آن زمان برای مقابله با آنها شعار حجاب برتر مطرح شد.

حجت الاسلام و المسلمین طائب ادامه داد: امروز پس از گذشت سال‌ها از یک لایه دیگر شاهد مطرح شدن موضوع مقابله با چادر هستیم؛ در حقیقت شاکله روزنامه ایران این حرف‌ها را نمی‌زند و پس‌مانده جریان انحرافی، این مطالب را از طریق روزنامه ایران بیان می‌کند.

وی تصریح کرد: صحبت‌هایی که از سوی برخی از افراد در مقابله با حجاب بیان می‌شود، در حقیقت با هدف دور کردن جامعه از مسائل اصلی است؛ این‌‌ امور مسائل اصلی ما نبوده و مسائل فرعی است و جریان انحرافی تلاش دارد جامعه را از پرداختن به مسائل اصلی دور کند.

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به اینکه مسئله حجاب برای توده مردم کاملاً روشن است و چادر مشکی سنبل مبارزه زن مسلمان است، عنوان کرد: امروز وقتی به تظاهرات مردم مسلمان یمن، بحرین و لیبی نگاه می‌کنیم، زنان مسلمان را با نماد چادر مشاهده می‌کنیم که برای متزلزل ساختن بساط ظلم و استکبار، از زنان مسلمان ایرانی الگوبرداری می‌کنند همچنین مشاهده می‌کنیم که در غرب نیز زنان به حجاب گرایش پیدا کرده‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین طائب اظهار داشت: زنان ایرانی که چادر را به عنوان حجاب برتر انتخاب کرده‌اند، آن را تیری در قلب استکبار می‌دانند؛ افرادی که به حجاب برتر زنان مسلمان توهین می‌کنند، چگونه خود را به جای آنها گذاشته و از سوی آنها در رابطه با چادر قضاوت کرده و بی‌شرمانه به سنبلی که در حال حاضر اکثریت زنان مسلمان در تمام دنیا از آن استفاده می‌کنند، توهین کرده و آن را به مجالس عیاشی اروپا نسبت می‌دهند.

 


نوشته شده در : یکشنبه 23 مرداد 1390  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك