تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - "آقای خاتمی رنگ عوض نكن! نظام هیچ‌كدام از ما را نمی‌پذیرد"

امروز:

"آقای خاتمی رنگ عوض نكن! نظام هیچ‌كدام از ما را نمی‌پذیرد"

"آقای خاتمی رنگ عوض نكن! نظام هیچ‌كدام از ما را نمی‌پذیرد"

یك شبكه هماهنگی رسانه ای گروهك های ضدانقلاب، تمایل خاتمی برای دور زدن موسوی و كروبی و حضور در انتخابات را وقاحت خواند.

بالاترین با بیان اینكه «درباره خاتمی دیگر هیچ ابهامی باقی نمانده» نوشت: شرم بر تو آقای خاتمی كه در جواب درخواست موسوی برای عدم حضور در انتخابات می گویی بنده فقط به وظیفه خود عمل خواهم كرد.

این شبكه وابسته به اپوزیسیون می نویسد: عجب روزگار غریبی است، در این 2 سال چه چیزها كه ندیدیم و نشنیدیم. از این خوشحالم كه جنبش سبز توانست چهره واقعی همه را نشان دهد. آقای خاتمی هنوز هم باورش برایم سخت است كه این حرف را زده باشید، اما اگر چنین باشد آیا اسم این كار را می شود به جز وقاحت گذاشت؟» «خبرآنلاین؛ دختر میرحسین موسوی اخیرا با خاتمی دیدار كرده است. وی به نقل از پدرش به خاتمی گفته شما باید انتخابات مجلس را تحریم كنید و خاتمی هم كه سخت طرفدار حضور در انتخابات است در پاسخ گفته بنده فقط به وظیفه خود عمل خواهم كرد.»

بالاترین افزود: چه كارهایی كه شیرینی پست و مقام با آدم نمی كند! آقای خاتمی گیرم از روی میرحسین كه الان 7 ماه است در حصر است خجالت نكشیدید، آیا خون ریخته شده ندا رو هم فراموش كردید؟ از روی سینا آرامی خجالت نكشیدی. برای تو آمده بود، فكر می كرد كه تو هم سبز هستی، خبر نداشت كه تو هر روز رنگ عوض می كنی. ما هم نمی دانستیم، اما حال فهمیدیم. آقای خاتمی، شما و دوستان گرامیتان آزادید كه در هر انتخابات شركت كنید، حیف كه بعضی سودجو تو را سبز می دانند و باعث بدنامی ما می شوند. درود بر موسوی و كروبی باغیرت، یك تار گندیده آنها به صد تا مثل امثال شما می ارزد.

در همین حال مجتبی واحدی سردبیر فراری آفتاب یزد كه خود را مشاور كروبی معرفی می كند، ضمن تخطئه اصلاح طلبان نوشت: حاكمیت با چه زبانی به شما بگوید كه تصمیم خود را درباره شما گرفته است. برای بسیاری از تحلیلگران سیاسی روشن نیست كه اصرار برخی از اصلاح طلبان برای سخن گفتن درباره انتخابات به خاطر چیست؟

 

آماده‌باش سرویس‌های اطلاعاتی‌غرب برای مقابله با حملات سایبری ایران

هفته نامه آلمانی اشپیگل از حمله سنگین و البته موفق هكرهای ایرانی در فضای مجازی به سرویس های جاسوسی سازمان سیای آمریكا، ام.آی6 انگلیس و موساد اسرائیل خبر داد. این هفته نامه در گزارشی كه سه روز پیش به قلم « ماتیاس كرمپ» منتشر شد، از یك عملیات سنگین و پیچیده سایبری خبر داده و اعلام كرد، حمله كنندگان با آثاری كه عمداً از خود بر جای گذاشته اند، ایرانی هستند.

در این گزارش آمده است: «هكرهای ناشناس توانسته اند بیش از پانصد گواهینامه دیجیتالی وب برای خود صادر كنند سپس با این گواهینامه ها، خود را بعنوان (ابرجستجوگر اینترنتی) گوگل ، سازمان جاسوسی سیا و یا حتی سامانه مجازی اینترنتی فیس بوك جا بزنند.»

نویسنده در ادمه با اشاره به ماجرای شركت دیجی نوتار، شركت صادركننده هلندی گواهینامه های دیجیتالی، ادامه می دهد: « در ابتدا فرض بر این بود كه تنها یك گواهینامه مربوط به شركت گوگل جعل شده باشد اما بازرسان سرانجام دریافتند مهاجمان مزبور، بیش از پانصد گواهینامه امنیتی برای خود صادر كرده اند و با معرفی كردن خویش با هویتهای بیگانه، در مراودات اینترنتی ضمن اتصال به شبكه اینترنت، داده های كاربران را (بطور پنهانی) در اختیار می گیرند.»

این گواهینامه ها اساسا مسئولیت حفظ امنیت و فضای اعتماد را در شبكه اینترنت برعهده دارند. در واقع پروتكل اس.ال.ال ، مجموعه قوانینی است كه برقراری ارتباطات ایمن میان سرویس دهنده (سرور) و سرویس گیرنده (كاربر) را تضمین می كند. این گواهینامه ها كه تنها چند شركت (در جهان) مسئولیت توزیع و عرضه آنها را عهده دارند، هویت كاربر یك پایگاه اینترنتی را برای یك مرورگر اینترنتی مورد تایید قرار می دهند و نفوذ هكرهای ایرانی به این لایه امنیتی می تواند مخاطرات فراوانی برای شبكه های جاسوسی سایبری غرب و عوامل داخلی آنان ایجاد كند.

به نوشته اشپیگل؛ «در این حمله، مهاجمان این فرصت را داشتند كه نرم افزارهای بیشتری را نصب كنند و سرورهای متعددی را به خدمت گیرند. چند هفته بعد از این اتفاق یعنی دهم ژوئیه، حمله كنندگان، عملیات اصلی خود را انجام دادند. آنها توانستند ظرف مدت ده روز، آزادانه و بی زحمت، حداقل 531 گواهینامه تقلبی صادر كنند. ماتیاس كرمپ، خبرنگار هفته نامه آلمانی اشپیگل با اعلام اینكه ابرجستجوگرهای شناخته شده اینترنتی نظیر گوگل ، یاهو و آ.او.ال ، سرویس های جاسوسی نظیر سیای آمریكا، ام.آی.6 انگلستان و موساد اسرائیل، درگاههای بروز رسان شركت مایكروسافت ، صفحاتی كه توانایی بارگذاری از طریق مرورگر فایرفاكس را دارند، سامانه های اجتماعی مجازی نظیر فیس بوك و توییتر و سامانه ارتباطی اسكایپ جزء مهمترین پایگاههای اینترنتی هستند كه در فهرست پایگاههای آسیب دیده از ناحیه حملات اخیر هكرها ثبت شده اند، خاطر نشان كرد: این فهرست بخوبی از این واقعیت حكایت دارد كه مهاجم در نظر داشته است قربانیان خود را از تمامی پایگاه های (ممكن) رصد كند.»

در همین راستا، هفته گذشته گویا نیوز -پایگاه اینترنتی وابسته به سازمان سیا- هشدار داد دست كم چند هفته است كه تمام اطلاعات، رمز عبور، متن نامه ها، فایل های الصاقی، مكالمات اسكایپ، آرشیو ایمیل و چت ها، وبلاگ وردپرس، كامنت ها و... جریان های ضدانقلاب در فضای مجازی تحت اشراف و كنترل كامل ارتش سایبری ایران است.

از همین رو بود كه جان بولتون كه یكی از ضد ایرانی ترین سیاستمداران آمریكایی است، چند روز پیش در برنامه هارد تارك شبكه تلویزیونی بی بی سی، گفت: «اطلاعات منتشر شده توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی نشان می دهد عملیات های ویژه انجام شده علیه برنامه هسته ای ایران، هیچ تاثیری روی آن نگذاشته است.». بدون شك یكی از مصادیق این عملیات های ویژه، جنگ سایبری دو طرف است كه ویروس استاكس نت را می توان یكی از معروف ترین آنها دانست.

 

حقانی: در فتنه 88 همه طیف‌های مخالف نظام حضور داشتند

یک کارشناس مسائل تاریخی با بیان این که فتنه 88 جنگ احزاب جمهوری اسلامی بود،گفت در جریان فتنه 88 همه طیف‌های مخالف نظام حضور داشتند. موسی حقانی کارشناس مسائل تاریخی با حضور در آئین معرفی کتاب "نقشه نقش بر‌ آب" که به بررسی سخنان رهبری در مورد فتنه 88 اختصاص دارد، اظهار داشت: این کتاب، کتاب مهمی است ولی متاسفانه ما این طور کارها را کمی با تأخیر انجام میدهیم چرا که در حال حاضر مدتی از فتنه میگذرد.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب در برخی مواقع از ما جلوترند، افزود: رهبری در فتنه تاکید داشتند که باید روشنگری کنیم تا بتوانیم از فتنه رد شویم. حقانی با ذکر این مسئله که بعد از گذشت مدتی از فتنه قطعاً مستندات زیادی در مورد آن وجود دارد خاطرنشان کرد: توقع ما در مورد مسائلی که مربوط به رهبر انقلاب میشود، بسیار بالاست.

این کارشناس مسائل تاریخی با بیان اینکه فتنه آمیخته شدن حق و باطل برای رسیدن به یک مقصود باطل است، تاکید کرد: ‌معلوم است که فتنه‌گران به دنبال یک هدف باطل بودند. حقانی با ذکر این مسئله که مردم در تصمیم‌گیریهای خود تحت تاثیر خواص هستند، اظهار داشت: رهبری هدف فتنه را جمع کردن بساط جمهوری اسلامی ایران و حقیقت دین و حتی شعارهای دینی معرفی میکنند که ما از این نکته غفلت کرده‌‌ایم.

این کارشناس مسائل تاریخی بیان داشت:سران فتنه در راستای براندازی حرکت میکردند، یا اینکه عواملی دیگر آنها را به صحنه هل داده‌اند، بحث دیگری است ولی یکی از نکاتی که در رابطه با جریان فتنه 88 باید مورد توجه قرار گیرد ارتباط آن با فتنه 78 است که ما از آن هم غفلت کرده‌ایم. حقانی گفت: نکته دیگر بحث اسلام ناب و اسلام آمریکایی در جریان فتنه است که باید به این مسئله هم توجه صورت گیرد.

وی یادآور شد که ما در جریان مشروطه دنبال مردم‌سالاری دینی بودیم ولی با مسائلی که برخی در آن زمان بوجود آورده‌اند، حتی بسیاری از بزرگان هم نتوانستند تحلیل درستی داشته باشند. حقانی تصریح کرد: بعد از مشروطه ما شاهد رشد جریانی در کشور هستیم که یا از اسلام مارکسیستی و یا اسلام سوسیالیستی سر در آورده و به نظر من شاید مشکل سران فتنه هم این باشد که مسائل دینی خود را خارج از چارچوب اسلام فقاهتی مطرح کردند.

وی با تاکید بر این نکته که فتنه 88 جنگ احزاب جمهوری اسلامی بود، اضافه کرد: در جریان فتنه 88 همه طیف‌های مخالف نظام حضور داشتند. حقانی در پایان سخنانش با بیان اینکه جریان انحرافی هم از همین معضلی که ذکر کردیم رنج میبرد، اظهار داشت: اگر ما به این معضل نپردازیم و به آن دقت نکنیم با مشکل مواجه میشویم بر این اساس باید ارتباط با نظام ولایی و مرجعیت و همچنین اسلام فقاهتی توجه کافی داشته باشیم.

 

صفار: اوج هنرمندی رهبری، بحران مدیریت چندلایه فتنه 88 بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت نهم گفت: اوج هنرمندی رهبر انقلاب، بحران مدیریت چند لایه فتنه 88 بود. محمد حسین صفار هرندی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت نهم امروز با حضور در آئین معرفی کتاب "نقشه نقش بر آب" که به بررسی سخنان رهبری در جریان فتنه 88 اختصاص دارد، اظهار داشت: تعبیر فتنه در کلام رهبری مبتنی بر همان کلام معروف امام معصوم(ع) است که میفرماید شروع فتنه از جایی است که از هوای نفس پیروی شود و بدعت‌هایی مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه آنچه در فتنه شاهد آن بودیم شاید با منطق عموم مردم سازگار نباشد، گفت: در هیچ موردی در گذشته سابقه نداشته که عده‌ای دامنه اعتراضشان به نتیجه انتخابات را تا حدی گسترده کنند که فضا برای سوء‌استفاده دشمنان فراهم شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت نهم ادامه داد: البته سابقه اعتراض به نتیجه انتخابات قبلا وجود داشت و پیش میآمد که عده‌ای نسبت به نتایج انتخابات مدعی باشند، به طور مثال در مجلس سوم بین شورای نگهبان و وزارت کشور اختلاف نظری در مورد نتایج انتخابات بوجود آمد که امام خمینی(ره) به موضوع ورود کردند و حتی نماینده‌ای از جانب ایشان برای این موضوع مشخص شد تا مسائل را بررسی و اختلافات را حل کنند.

صفار هرندی اظهار داشت: در دوره پس از امام هم در انتخابات مجلس ششم هم مورد مشابه‌ای پیش آمد که طی آن اختلاف نظری میان دست اندرکاران و گروه‌های سیاسی کشور پیش آمد که با ورود رهبری به همراهی شورای نگهبان، در نتیجه آن انتخابات هم نجات پیدا کرد. وی گفت: در هر دو مثال ذکر شده جریان عمومی کشور از یک شخصیت آرام‌بخش و امید‌آفرین تبعیت داشت که این مسائل را حل میکرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت نهم خاطرنشان کرد:‌ در جریان اتفاقات سال 88 علاوه بر سرکشی که در مقابل دستگاه‌های کشور صورت میگرفت، تمکینی هم در برابر اقدامات رهبری وجود نداشت. وی با بیان اینکه یکی از بدعت‌های بوجود آمده در جریان حوادث سال 88 خروج از چارچوب‌های قانونی است گفت: کشاندن جمعیت تحریک شده برای اعتراض یکی دیگر از بدعت‌های بوجود آمده در جریان حوادث سال 88 بود که باید به آن توجه کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد دولت نهم در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: شاید بتوان گفت که اوج مدیریت رهبری بحران مدیریت چند لایه‌ای بود که هر کدام از این لایه‌ها شاید برای از نفس انداختن نظام کفایت میکرد. صفار هرندی تصریح کرد: رهبری بعد از انتخابات سال 88 از 40 میلیون شرکت‌کننده تشکر کردند و در مورد آن 13 میلیون هم گفتند که این عده نزد خداوند اجر دارند.

وی با ذکر این نکته که مدیریت احساس و اندیشه و قلوب مردم به خوبی توسط رهبری صورت گرفت، یادآور شد: اگر برخی عناصر سیاسی در جریان فتنه دقت میکردند میدیدند که علَم فتنه‌گران همان عَلَم منافقان بود. صفار هرندی اظهار داشت: رهبری همواره تاکید داشتند که سر فتنه در خارج است و حتی ایشان برای نجات عنصر فتنه‌گر داخلی هم گفتند که کسی حق ندارد در حق او ظلم کند، بلکه باید این افراد متناسب با گناهشان مجازات شوند.

 

انهدام یک تیم تروریستی گروهک کومله

این تیم چهار نفره متشکل بودند از : یوسف کریمی، اسعد عظیمی، اسماعیل اورامی و فردی دیگر که طی یک سلسله عملیات اطلاعاتی و امنیتی به تور وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران افتادند. در نتیجه این تعقیب و گریز و درگیری، سردسته این تیم تروریستی بنام یوسف کریمی به هلاکت رسید، دو نفر دستگیر و یک نفر از اعضای این تیم تروریستی نیز متواری شد.

عامل به شهادت رساندن چهار مامور نیروی انتظامی در تاسوعای ۸۸ مهاباد در این درگیری به هلاکت رسید.

به گزارش بولتن، ظهر روز شنبه نوزدهم شهریورماه یک تیم تروریستی چهار نفره از گروهک تروریستی کومله باند عمر ایلخانی زاده در حدفاصل محور مهاباد- میاندوآب در یک عملیات تعقیب و گریز توسط سربازان گمنام امام زمان متلاشی شدند.

این تیم چهار نفره متشکل بودند از : یوسف کریمی، اسعد عظیمی، اسماعیل اورامی و فردی دیگر که طی یک سلسله عملیات اطلاعاتی و امنیتی به تور وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران افتادند. در نتیجه این تعقیب و گریز و درگیری، سردسته این تیم تروریستی بنام یوسف کریمی به هلاکت رسید و همچنین دو نفر دستگیر و یک نفر از اعضای این تیم تروریستی نیز متواری شد. یوسف کریمی که از پیشمرگان گروهک کومله باند عمر ایلخانی زاده بود، در تاسوعای سال ۱۳۸۸ چهار نفر از پرسنل جان برکف نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود.

سوابق و فعالیتهای تروریستی یوسف کریمی

محمد امین افشاری ، یوسف کریمی و ایاد اورامی در تاسوعای سال ۱۳۸۸ در تاریخ ۰۵/۱۰/۱۳۸۸ سه نفر از مامورین ناجا در مهاباد را به شهادت رسانده و فرار می کنند.

یوسف کریمی و دیگر اعضای این تیم تروریستی در سال ۸۸ عضو تشکیلات مخفی گروهک تروریستی کومله باند عمر ایلخانی زاده بودند که بدستور سرکرده کومله، این حرکت تروریستی را سازمان دادند.

آنها پس از به شهادت رساندن مامورین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، بدستور سرکرده کومله و مسئول نظامی این گروهک، بهرام رضایی ملقب به بهرام ره ش، از کشور فرار کرده و به بخش تشکیلات علنی گروهک تروریستی کومله در کردستان عراق، ملحق می شوند. تا اینکه باز هم یک تیم تروریستی چهار نفره دیگر از گروهک کومله، باند عمر ایلخانی زاده، متشکل از محمد امین افشاری،محی الدین کلهری،حسین دهقانی و ایاد محمد نسیم مشهور به ایاد اورامی، در اسفندماه همان سال(۱۳۸۸)، از مرز سردشت، برای انجام عملیاتهای تروریستی، اخاذی و چته گری، وارد منطقه می شوند و تمامی این افراد باز هم در تور اطلاعاتی- امنیتی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران،گرفتار شده و با تلاشهای خستگی ناپذیر سربازان گمنام امام زمان(عج)، به سزای اعمالشان رسیده و به هلاکت می رسند.

در آن زمان قرار بر این بود تا یوسف کریمی و چند تن دیگر نیز، در این تیم تروریستی ، حضور داشته باشند، که بنا به دلایلی، از اعزام نامبرده با این تیم خودداری شد و در نتیجه وی نتوانست این تیم را همراهی کند.

از آن تاریخ تا کنون، چندین مورد اخاذی، تهدید، ارعاب و سرقت در پرونده وی به ثبت رسیده، تا اینکه هفته گذشته، یوسف کریمی، توسط سرکردگان گروهک کومله باند عمر ایلخانی زاده، سازماندهی می شود، و همراه با یک تیم چهار نفره، به قصد ملاقات با برخی از اعضای تشکیلات مخفی گروهک کومله در کردستان، و همچنین ترور و اخاذی، به مناطق کردنشین و خصوصا مهاباد، اعزام می شوند.

از لحظه ورود این تیم چهار نفره به داخل کشور و وارد شدن به مرزهای جمهوری اسلامی، این تیم تروریستی، تحت نظر قرار گرفت و در نهایت ظهر روز گذشته، شنبه نوزدهم شهریورماه، طی یک عملیات تعقیب و گریز، در محور مهاباد-میاندوآب این تیم در کمین سربازان گمنام امام زمان(عج) قرار گرفتند که در نتیجه این درگیری، یوسف کریمی به هلاکت رسید،تعدادی دستگیر و یک نفر نیز از صحنه درگیری،فرار کرد.

 

"مادر خرمشهر" فردا در قطعه 25 آرام می‌گیرد

"ساره امامزاده"، مادر شهیدان محمد، علی و محسن جهان‌آرا فردا پس از تشییع بر دوش ارادتمندان به طریق سرخ شهادت و ولایت تا آرامگاه ابدی‌اش، در قطعه 25 گلزار شهدا به خاک سپرده می‌شود.

خبرگزاری فارس: "مادر خرمشهر" فردا در قطعه 25 آرام می‌گیرد

به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا»، "ساره امامزاده" مادر شهیدان سید محمد، سید علی و سید محسن جهان‌آرا شب گذشته به دلیل وخامت حال و شدت یافتن بیماری در بیمارستان خاتم‌الانبیاء در جوار رحمت حق آرام گرفت و مهمان محفل شهیدان شد.

پیکر این مادر قهرمان، فردا از مقابل منزلش تا بهشت‌ زهرا (س) انجام خواهد شد و پس از بدرقه تا آرامگاه ابدی در قطعه 25 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران در جوار قطعه شهدای افراسیابی، آرام خواهد گرفت.

همچنین به منظور گردامیداشت یاد و خاطره مادر سردار شهید محمد جهان‌آرا، مراسم یادبودی روز چهارشنبه 23 شهریور، از ساعت 16 تا 17،30 در مسجد خوزستانی‌ها واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، پشت پارک ساعی برگزار خواهد شد.

 

چرا هاشمی به خبرگان شام نداد؟

آخرین بار این دیدار ۱۸اسفند سال پیش بود که ۶۰نفر از اعضای خبرگان همگی به دیدار وی رفتند. روزنامه شرق در گزارشی نوشت:

*بعد از گذشت ۱۲سال برای نخستین‌بار دیدار اعضای خبرگان با هاشمی برگزار نشد. سه، چهار دوره است که هاشمی‌رفسنجانی در دومین شب از اجلاس خبرگان رهبری، روحانیون خبره را برای صرف شام به دفترش دعوت می‌کند و در پی آن با آنها به گفت‌وگو می‌نشیند و از دغدغه‌ها و نگاهش به مسایل روز جامعه سخن می‌گوید. آخرین بار این دیدار ۱۸اسفند سال پیش بود که ۶۰نفر از اعضای خبرگان همگی به دیدار وی رفتند.

* هاشمی‌رفسنجانی چه در دوره ریاست مرحوم مشکینی و چه در دوره ریاست خود طبق اعتقادی که داشته هر سال و در هر اجلاسی، این مراسم را برگزار می‌کرده و چه در دوره ریاست آیت‌الله مشکینی که نایب‌رییس اول مجلس بود و چه در دوره ریاست خود، آن را فراموش نکرده است. اما اکنون، گویا وی به رویه خود عمل نکرده و امسال از دعوت خبرگان هیچ خبری نبوده است.

*محمد هاشمی، برادر و رییس دفترش این مساله را غیرطبیعی ندانست؛ چون هاشمی دیگر نه رییس مجلس خبرگان است و نه نایب‌رییس و ضرورتی به دعوت نبوده است.

 


نوشته شده در : یکشنبه 20 شهریور 1390  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك