تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - رسالت: خاتمی از عقلای اصلاح‌طلب است

امروز:

رسالت: خاتمی از عقلای اصلاح‌طلب است

رسالت: خاتمی از عقلای اصلاح‌طلب است

روزنامه رسالت در گزارشی با عنوان «تحلیل آرایش نیروهای سیاسی در آستانه انتخابات مجلس نهم» به قلم محمدرضا مرندی نوشت:

* اصلاح طلب‌های تند رو که در جریان انتخابات شبهه تقلب را مطرح کردند بعید است در انتخابات شرکت کند. باشد چرا که بر فرض تلاش برای حضور در انتخابات هم، کاندیداهای آنان رد صلاحیت خواهند شد. این گونه پیش بینی می شود که این گروه یا راه «تحریم انتخابات» را در پیش بگیرد و یا نهایتا از نامزدهای اصلاح طلب میانه رو حمایت کند. موسوی و کروبی از اعضای اصلی این طیف‌اند.

* اصلاح‌طلبان میانه رو که عقلای این طیف‌اند به دنبال بازگشت به نظام و قدرت هستند. از این رو پیش بینی می شود که این گروه درعرصه انتخابات، فعالیت جدی و فشرده‌ای را دنبال کند. محمد خاتمی، حسن خمینی و هاشمی رفسنجانی از اصلی ترین افراد شاخص این طیف هستند که به کمک حزب کارگزاران و بخشی از روحانیون اصلاح طلب سیاستهای این طیف را تعیین و اجرا می کنند.

* اصولگرایان منتقد دولت و قائل به تعامل با اصلاح طلبان به دنبال نزدیکی همه جریانهای سیاسی از جمله اصلاح طلبان علیه آقای احمدی‌نژاد هستند و محسن رضایی و ناطق نوری از این دسته‌اند که ایده دولت ائتلافی را دنبال می‌کردند.

* اصولگرایان منتقد دولت و مخالف اصلاح طلبان متشکل ازجمعیت ایثارگران، جمعیت وفاداران، تحول خواهان و رهپویان است و احمد توکلی،علیرضا زاکانی، حسین فدایی و الیاس نادران اعضای شاخص آنند.

* اصولگرایان حامی دولت و موسوم به انحرافی، رویکرد واگرایی و دوری از دیگراصولگرایان را دنبال می کند و در برخی از دیدگاهها و مواضع سیاسی و فرهنگی، به اصلاح طلبان نزدیک است دارای نفوذ بسیار در دولت می باشد. از افراد شاخص آن می توان بعد از آقای مشایی از افرادی مثل بقایی نام برد. برخی از اخبار حکایت از ارائه لیست مشترک انتخاباتی از سوی این طیف با اصلاح طلبان در برخی از استانها دارد.

* اصولگرایان حامی دولت و مخالف جریان اصلاح طلب همچون ثمره هاشمی هنوز تحرک خاص انتخاباتی صورت نداده‌اند.

* طیف حامی و در عین حال منتقد دولت و مخالف هر دو جریان انحرافی و اصلاح طلب که از رویکرد کلی دولت درخدمت به مردم حمایت می کنند اما نسبت به برخی از اقدامات و مواضع احمدی نژاد در مسائل فرهنگی و حمایت وی از برخی افراد مسئله دار انتقاد دارند. جبهه پایداری و افرادی همچون حداد عادل، ولایتی، حسینیان، آقاتهرانی، الهام ، زارعی، صدر و...در این طیف‌اند. روزنامه رسالت هم از رسانه‌های این طیف است.

* امکان چند دستگی و اختلاف در میان طیفهای مختلف جریان اصولگرایی است که زمینه تشتت آرای آنان و به تبع آن، پیروزی نسبی و احتمالی برخی از نامزدهای جریان اصلاح طلب را ایجاد خواهد کرد. واین مسئله ای است که طیفهای اصولگرا را به تأمل و تدبیر بیشتر در ورود آنان به عرصه انتخابات وامی دارد.

 

ربع پهلوی هم به بیماری شدید روحی گرفتار شد

در حالی که پروژه جریان فتنه با بیداری بموقع مسئولان و ملت هوشیار ، انقلابی و ولایت محور ایران اسلامی بشکست انجامید، شاهزاده فراری غربت نشین و البته مغموم ظاهرا دچار افسردگی های روحی شدیدی شده است.

رجانیوز: به نقل از یک سایت انقلابی نزدیک به جریان سلطنت طلب ،رضا ربع پهلوی در تازه ترین اظهار نظر خود از روحیه داغان و اعصاب خرد ناشی از شکست پروژه غربی تغییر نظام رونمایی کرد.بر اساس این گزارش،ربع پهلوی پریشان حال، در جایی اظهار می دارد: به دوران کودکی و نوجوانیم در ایران و دوران جوانیم در "تبعید" فکر می کنم و این که بر ما چه گذشت.

وی سپس با پریشان احوالی و همانند افراد گیج و منگ اظهار می دارد : ازکنار پنجره اتاقم در واشنگتن طوفان زده به آنچه گذشت، به روزهای تلخ و شیرینی که با گذشت زمان گاهی کم رنگ و گاهی پر رنگ می شوند، برگشتم.

این گزارش حاکیست،ربع پهلوی که ضرب شصت بزرگی را از ملت هوشیار ایران اسلامی چشیده است برای خالی نبودن عریضه و مطرح کردن ولو چند لحظه ای خود مدعی تلاش برای تماس با جوانان ایران شده و عنوان می دارد که خواهان وصل شدن به جوانان ایرانی می باشد.البته غافل از این حقیقت که جایگاهی در دل جوانان این مرز و بوم ندارد.

گفتنی است :ظرف چند سال اخیر خاندان پهلوی به دلیل ظلم های فراوان به سرنوشت شومی دچار شده اند و یکی پس از دیگری دست به خود کشی زدند . علیرضا برادر کوچکتر رضا ربع پهلوی در سال جاری به طور مشکوکی با شلیک گلوله به زندگی خود خاتمه داد.پیشتر نیز لیلا پهلوی دختر شاه مخلوع ایران با خوردن قرص های فراوانی به حیات خود خاتمه داده بود.

 

خاتمی راهی بیمارستان شد

سید محمد خاتمی به دلیل عارضه قلبی راهی بیمارستان شد. سید محمد خاتمی رییس دولت اصلاحات به دلیل مشکلات تنفسی و قلبی در محل کار خود دچار سرگیجه شده و برای درمان به یکی از بیمارستان های پایتخت منتقل می شود. گفته می شود علت این اتفاق فعالیت زیاد کاری محمد خاتمی بوده است ، هم اکنون حال عمومی خاتمی مساعد است و از بیمارستان مرخص شده است.

 


انتقادشدیدخاتمی از موسوی و کروبی

خاتمی با انتقاد شدید از عملکرد کروبی و موسوی گفت که این افراد با با لجاجت و غرورشان هم به خودشان هم به اصلاحات ضربه مهلکی زدند. ما باید وارد میدان شویم، ما نباید توقعاتمان زیاد باشد.

در این جلسه خاتمی تحلیلی از زبان بازیگر پنهان می کند و می گوید:"ایشان معتقد است نظام از دولت بریده و این اوضاع به وجود آمده توسط دولت، کاملا نظام را در حمایت از دولت نا امید و دچار تردید کرده است. آقای احمدی نژاد وزنی در انتخابات ندارد و گروه های اصول گرا با هم درگیر هستند و فقط جلوی دوربین لبخند می زنند و در باطن اختلافات عمیقی دارند.

خاتمی از قول نامبرده نقل می کند:« ما نباید بگذاریم طیف جدیدی از اصول گرایان روی کار بیایند». همچنین در ادامه خاتمی گفت:"من حرف های ایشان را قبول دارم و باید به گونه ای تبلیغ کنیم اگر طیفی به عنوان نام اصول گرایی خواست فعالیت کند باید بگوییم اینها همان تجربه احمدی نژاد است و اینها به پایان خط رسیده و باید همان طیف بندی چپ و راست (اصلاح طلب و اصول گرا) را دنبال کنیم و از این فضا و فرصت استفاده کنیم. بهترین فضا برای بلند شدن است."

خاتمی افزود: " موسوی و کروبی کجا هستند که این گند کاری ها را کردند و اگر نمی کردند الان بهترین فرصت برای ما بود تا ما فاتحانه و قهرمانانه به فضای کشور بر میگشتیم، اما آقایان با لجاجت و غرورشان هم به خودشان هم به اصلاحات ضربه مهلکی زدند. ما باید وارد میدان شویم، ما نباید توقعاتمان زیاد باشد. در مجلس باید به حداقل کفایت کنیم، باید وضعیت را روی بازسازی و سازماندهی نیروها قرار دهیم تا حمایت روی ما زیاد نشود،انتظار هم نداشته باشیم آقایان تاج زاده و بهزاد نبوی را مردم قبول کنند، مردم از اینها هم عبور کردند، مهم الان برگشتن به قدرت است و بعد می شود سوار بازی شد، مهم مهره ها نیستند مهم ساماندهی حرکات بعد است."

 

وقتی‌ میرزا بنویس ‌بی‌بی‌سی چشم ‌بسته می‌نویسد!

معاون فراری مهاجرانی در وزارت ارشاد، روایتی وارونه از ماجرای ارتباط گیری دولت اصلاحات با دولت ستیزه جوی بوش ارائه کرد.

علی اصغر رمضان پور که اکنون از معاونت وزارت به مستخدمی دون پایه بی بی سی فارسی رسیده در مطلبی با عنوان «ماه عسل پاییزی برای بوش و خاتمی» می نویسد: فردای ماجرای 11 سپتامبر احمد بورقانی یکی از چهره های سرشناس اصلاح طلبان که در آن زمان نماینده مجلس بود به سفارت سوئیس (حافظ منافع آمریکا در ایران) رفت و دفتر یادبودی را امضا کرد که برای همدردی با ملت و دولت آمریکا گشوده شده بود. احمد بورقانی در آن زمان اگر چه نقشی در دولت نداشت اما از مشاوران نزدیک کمال خرازی، وزیر امور خارجه وقت بود، و این اقدام او از سوی آمریکایی ها نشانه ای از عزم دولت ایران در فاصله گرفتن از کسانی بود، که متهم بودند از نزدیکی مرزهای شرقی ایران حمله به برج های دوقلوی تجارت جهانی را سازمان داده بودند. بار دیگر دو رویای متفاوت، ایران و آمریکا را به یک بستر کشاند. در فاصله کمتر از دو ماه جک استراو وزیر امور خارجه بریتانیا، به تهران آمد تا مقدمات همراهی ایران در حمله غرب به طالبان در افغانستان را فراهم کند.

وی می افزاید: تندروهایی که در تهران تا آن زمان خود را پشت لبخندهای محمد خاتمی به جرج بوش پنهان کرده بودند، با کاسته شدن از خطر اقدام تلافی جویانه آمریکا، کم کم لحن خود را تغییر دادند تا مبادا اجازه دهند رئیس جمهوری اصلاح طلب، دیپلماسی موفق خود در ماجرای حمله یازده سپتامبر را به یک پیروزی سیاسی داخلی مبدل کند.

پس از ماه عسل پاییزی ایران و آمریکا که به همراهی در حمله به طالبان انجامید، کم کم لحن سخن سیاستمداران نزدیک به حاکمیت دگرگون شد و ایران دور تازه ای از بهره برداری تبلیغاتی از ماجرای 11 سپتامبر را آغاز کرد. نیروهایی که خود را آماده می کردند تا پس از محمد خاتمی قدرت را به دست بگیرند کم کم نظریه تازه ای را به عنوان نظریه رسمی، جانشین دوراندیشی و احتیاط نخستین کردند. کم کم این نظریه ترویج می شد که حمله به برج های دوقلو، براساس نظریه توطئه، اقدامی توسط آمریکایی ها برای حمله به افغانستان بوده است. ایران انتظار داشت همه، در دنیا و ایران، فراموش کنند که خود، همراه آمریکا در حمله به افغانستان بوده است.

ادعای میرزابنویس بی بی سی درباره بهبود روابط ایران و آمریکا با «دوراندیشی»!؟ دولت خاتمی در حالی است که با وجود التماس مذاکره از سوی برخی دیپلمات های وقت وزارت خارجه - به نیابت از دولت وقت- و نیز برخی همراهی های دیپلماتیک آن دولت با اشغالگران افغانستان، دولت بوش ایران را جزو محور شرارت قرار داد تا جایی که خاتمی و خرازی بارها از این ناسپاسی دولت آمریکا علناً گله کردند.

 

افشاگری عضو بریده منافقین درباره ترور آیت‌الله حكیم و جلال طالبانی

بنابه شهادت یكی از اعضای جدا شده از فرقه منافقین، سركرده منافقین 18سال پیش فرمان ترور آیت الله حكیم و جلال طالبانی (رئیس جمهور فعلی عراق) را صادر كرده است.

یكی از اعضای جدا شده از فرقه منافقین در وبلاگ شخصی خود به نام «آیندگان»، با اشاره به اولین فرمان قتلی كه مسعود رجوی در مورد جدا شده ها از این فرقه صادر كرد، نوشت: اولین فرمان قتل جداشدگان و ناراضیان در اوایل دهه هفتاد صادر شد.

او افزوده كه این فرمان در سال 1372 در سلسله نشست های معروف به «حوض» توسط مسعود رجوی ابلاغ شد كه در شرح آن آمده است: «از فرماندهی كل به تمام مجاهدین در سراسر دنیا، برنامه قتل جداشدگان و پاسداران سیاسی-سران احزاب سیاسی ایرانی در خارج كشور، جلال طالبانی، آیت الله حكیم - در دستور كار است. بنابراین تهیه پاسپورت و تهیه اطلاعات لازم عملیات و هزینه برعهده من (رجوی) است و انجام عملیات به عهده شماست، نگران زندان نباشید در اروپا اعدام ندارد و زندان هایش هم مثل هتل است و این فرمان فرماندهی كل است.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان، برپایه این خبر تیم های ترور منافقین پس از دستورات رجوی و قبل از آغاز عملیات های ترور، تعدادی جاسوس را برای تعقیب جداشده ها به كار گرفتند تا پس از شناسایی محل زندگی افراد جداشده از این فرقه، عملیات ترور افرادی كه در لیست سیاه قرار داشتند توسط تیم های ترور منافقین آغاز شود.

 

شرط مهدی هاشمی برای ورود به کشور

مدیرعامل سابق خبرگزاری فارس با ذکر خاطراتی از انتخاب ریاست مجلس گفت: در آن زمان خبرگزاری فارس مشی حمایت از ریاست حداد عادل در مجلس را در پیش گرفته بود که این مسئله باعث اعتراضاتی از سوی اطرافیان رئیس جمهور نسبت به عملکرد این خبرگزاری شد.

حمیدرضا مقدم فر که مدتی است سمت مدیرعاملی فارس را به سید نظام موسوی سپرده است، با حضور در جمع دانشجویان بسیجی به انقلاب های اخیر منطقه اشاره کرد و گفت: جریان انحرافی که در برخی از ارکان های دولت حضور دارند، در این خصوص نظر متفاوتی دارند. وی ادامه داد: جریان انحرافی معتقد است، این انقلاب ها کار آمریکاست و اکنون در شرایطی قرار داریم که باید با آمریکا مذاکره کرده و با حکام منطقه ارتباط برقرار کنیم.

معاونت فرهنگی و بسیج اجتماعی سپاه پاسداران در ادامه با ذکر خاطراتی از انتخاب رئیس مجلس گفت: در آن زمان خبرگزاری فارس مشی حمایت از ریاست حداد عادل در مجلس را در پیش گرفته بود که این مسئله باعث شد اعتراضاتی از سوی اطرافیان رئیس جمهور نسبت به عملکرد فارس مطرح شود.

مقدم فر به مسئله مدیریت صدا و سیما و برنامه های این سازمان اشاره کرد و گفت: مدیریت صدا و سیما خیلی سخت است و البته نظرات حضرت آقا در برخی از مسائل روشن و مشخص است.

معاونت فرهنگی و بسیج اجتماعی سپاه پاسداران افزود: بعنوان مثال صدا و سیما در مورد سریال «ساختمان پزشکان» با نظر سنجی فرافکنی کرد. وی خاطرنشان کرد: در جریان فتنه برخی از مدیران صدا وسیما معتقد بودند برنامه های صدا و سیما در دوران پس از انتخابات باعث افت ۳۰ درصدی مخاطبان شده است، در حالی که در جریان فتنه کل نظام مورد هدف قرار گرفته بود.

مقدم فر تاکید کرد: اگر عناصر صدا و سیما با برخی فتنه گران همراه نمی شدند، فتنه این قدر طولانی نمی شد. معاونت فرهنگی و بسیج اجتماعی سپاه پاسداران در خصوص بازگشت آقازاده لندن نشین و احتمال حضور وی در کشور که هر از چند گاهی در رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد، گفت:تا مهدی هاشمی یقین نکند با ورودش به کشور مشکلی برای وی ایجاد نمی شود، به ایران نخواهد آمد.

 

7 بار اعلام پیروزی موسوی قبل از پایان رأی‌گیری! و پیام‌ تبریك خاتمی

‌‌22 خرداد 88؛ در حالیکه انتخابات در حال برگزاری بود و رأیگیری به پایان نرسیده بود، اصلاح‌طلبان 7 بار موسوی را پیروز قطعی انتخابات معرفی کردند.

خبرگزاری فارس: 7 بار اعلام پیروزی موسوی قبل از پایان رأی‌گیری! و پیام‌ تبریك خاتمی

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، هنوز 22 خرداد 88 ‌به نیمه نرسیده بود که سیدمحمد خاتمی، همان که در ماه‌های قبل حداقل 33 بار علیه سلامت انتخابات سخن گفته بود، مدعی پیروزی میرحسین موسوی در ‌انتخابات ‌شد‌.

* ‌ساعت حدود 12:10 ظهر روز 22 خرداد است که سایت یاری از سایت‌های حامی موسوی خبری به نقل از سیدمحمد خاتمی منتشر می‌کند که طی آن خاتمی ادعا می‌کند میرحسین موسوی در دور اول انتخابات ریاست جمهوری دور دهم پیروز شده است!

* ساعت 13:11 بعداز ظهر است و 5 ساعت از آغاز رأی‌گیری گذشته؛ ‌سایت قلم‌نیوز وابسته به ستاد انتخاباتی موسوی، مدعی پیروزی وی می‌شود:
ابوالفضل فاتح رئیس کمیته اطلاع‌رسانی، رسانه و تبلیغات ستاد مهندس موسوی:
‌"پیروزی مهندس موسوی با فاصله زیاد قطعی است/ همه برای این پیروزی یک سجده شکر بدهکاریم"

* سیدعلی‌اکبر محتشمی‌پور رئیس کمیته غیرقانونی صیانت از آرای میرحسین موسوی هم ساعت 16 کنفرانس خبری برگزار می‌کند و مدعی می‌شود که موسوی پیروز انتخابات ‌است. ‌

* ‌22 خرداد 88 به ساعت 19 می‌رسد. قلم‌نیوز به نقل از فرشاد مؤمنی می‌نویسد: ‌"میرحسین موسوی در آستانه شکستن رکورد 30 میلیون رأی است."
این سایت حدود یک ساعت در ساعت 20:21 هم ‌مدعی می‌شود که "موسوی بیش از 60 درصد آرا را کسب کرده است".

* ‌سایت "جمهوریت" که گفته می‌شد از سوی فرزندان آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی اداره می‌شود، ‌در ساعت 21:06 خبری را با تیتر "خاتمی به میرحسین تبریک گفت" منتشر می‌کند؛ در این خبر ‌خاتمی با ادعای کسب اکثریت آرا از سوی موسوی، این پیروزی را به وی تبریک می‌گوید.

* 22 خرداد 88 به پایان نزدیک می‌شود؛ ساعت 23 شب است و میر‌حسین موسوی ‌نشست خبری دارد.

موسوی ‌در این نشست خبری که قبل از پایان رأی‌گیری برگزار شده، مدعی می‌شود: "بنابر اطلاعاتی که ما از ستادهای‌مان ‌داریم؛ در سطح کشور، برنده قطعی، برنده قطعی با نسبت آرای بسیار زیاد اینجانب هستم".

 


نوشته شده در : سه شنبه 22 شهریور 1390  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك