تبلیغات
فتنه های آخرالزمان - فرید زكریا مبلغ شبكه مستهجن از آب درآمد!

امروز:

فرید زكریا مبلغ شبكه مستهجن از آب درآمد!

فرید زكریا مبلغ شبكه مستهجن از آب درآمد!

وقتی که مجری به ظاهر مسلمان سی ان ان برای یک شبکه مستهجن پورنو تبلیغ می کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، فرید زکریا مجری هندی تبار شبکه خبری سی ان ان که چندی پیش به بهانه گفنگوی اختصاصی با رئیس جمهور به ایران آمده بود و ماجراهای چگونگی حضور، میزبانی و محل استقرار وی جنجال فراوانی در رسانه های ایرانی داشت، در صفحه پروفایل سایت شخصی اش با قرار دادن لوگو و لینک شبکه مستهجن "پ ب" به تبلیغ این شبکه مستهجن پرداخته است.

شبکه ماهواره ای "پ ب" از جمله آن دسته از شبکه های ماهواره ای است که در فضای ماهواره و اینترنت به پخش فیلم‌های پورنو می‌پردازد. تماشای این شبکه بخاطر داشتن «محتویات جنسی»، برای جوانان زیر ۱۸ سال مجاز نیست.

 

منافقین تسلیم ملت عراق شدند/ اعلام آمادگی سران منافقین برای خروج از عراق

سران گروهک‌ منافقین سرانجام به خواست ملت عراق تن داده و با ارسال نامه‌ای به‌ دفتر سازمان ملل در بغداد ، نسبت به‌ خروج از عراق اعلام آمادگی کردند.

خبرگزاری فارس: منافقین تسلیم ملت عراق شدند/ اعلام آمادگی سران منافقین برای خروج از عراق

به‌ گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد ، پس از اینکه‌ دولت عراق اعلام کرد، اعضای گروهک تروریستی منافقین باید تا پایان سال 2011 میلادی خاک عراق را ترک کنند ، سر‌کرده‌ این گروهک تروریستی با نوشتن نامه‌ای نسبت به‌ خروج از عراق اعلام آمادگی کرد.

یک منبع آگاه‌ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد ، ضمن تائید این خبر اعلام کرد: سرکرده‌ این گروهک در فرانسه‌ با ارسال نامه‌ای به‌ دفتر سازمان ملل در عراق ، نسبت به‌ خروج از این کشور اعلام آمادگی کرده‌ است.

وی گفت: منافقین در نامه‌ خود اعلام کرده‌اند به‌ شرطی که‌ سازمان ملل روند خروج آنها از عراق را نظارت کند، آنها آماده‌ خروج از عراق هستند. پیش از این، دولت عراق، با انتشار بیانیه‌ای پایان ماه‌ دسامبر سال جاری را ضرب‌الاجل خروج منافقین از عراق تعیین کرده‌ بود.

گروهک تروریستی منافقین، پس از سال‌ها حضور در عراق و همکاری با دیکتاتور سابق این کشور، سرانجام‌ به‌ خواست ملت و دولت عراق تن‌ داده‌ و آمادگی خود را برای خروج از این کشور به سازمان ملل اعلام کرد.

پیش از این، یک منبع نزدیک در دفتر سازمان ملل در بغداد اعلام کرده بود: سران سازمان مجاهدین خلق (منافقین) روز گذشته،‌ با فرستادن نامه‌ای به‌ دفتر نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد، آمادگی خود را برای خروج از عراق اعلام کرده‌اند.

گروهک تروریستی منافقین که‌ از سوی بیشتر کشورهای جامعه بین‌الملل در فهرست گروه‌های تروریستی قرار دارد، از سال 1986 وارد خاک عراق شده‌ و در اردوگاه‌ اشرف واقع در استان دیاله‌ ساکن شدند. گروهک منافقین همچنین با صدام، دیکتاتور پیشین عراق در سرکوب سال 1991 مخالفان در مناطق جنوبی این کشور و کشتار کردها همکاری داشتند.

دولت بغداد پیش از این تهدید کرده بود، این گروهک تروریستی ضدایرانی را که با حملات تروریستی به بی‌ثباتی عراق دامن‌زده، بیرون می‌کند. این در حالی است که عراق تاکنون به ‌علت مخالفت‌های دولت آمریکا، در برخورد با این گروهک تروریستی تحت فشار بوده است.

 

رادیو فردا نگران جمع‌آوری قلیان شد!

پس از بخشنامه هیئت مدیره دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت سرو قلیان با هر نوع تنباکو، رادیو فردا در گزارشی نگرانی خود را از این موضوع اعلام کرد.

به گزارش جهان، این رسانه اپوزیسیون با بیان اینکه چرا حکم به ممنوعیت قلیان داده می‌شود؟، کشیدن قلیان را "سنت ملی" ایران معرفی کرده است. 
 
ارگان سازمان اطلاعات آمریکا(سیا) در ادامه در تحلیلی جالب آورده است: قلیان‌کشی در قهوه‌خانه‌ها می‌تواند تبدیل به محل‌های تجمع گسترده جوانان بشود. از آن جایی که حکومت سخت نگران مواردی است که باعث می‌شود جوانان دور همدیگر جمع بشوند، همین نگرانی از تجمع جوانان باعث شده‌است که بعد از ممنوع کردن آتش‌بازی، جشن آب‌بازی و مخالفت‌های گسترده با مراسمی نظیر جشن‌های مختص جوانان، امروز این رویکرد را در مورد قلیان‌کشی هم پیدا کرده و سعی می‌کنند با ممنوع کردن کشیدن قلیان در قهوه‌خانه‌ها، بهانه تجمع جوانان را از بین ببرند! 
 
خلاف ادعای این رسانه ها اپوزیسیون، ممنوعیت استعمال مواد دخانی در اماکن عمومی مربوط به این روزها نیست و پیش تر از سوی دبیرخانه ستاد کشوری کنترل و مبارزه با دخانیات وزارت بهداشت ممنوع شده است. هرچند اخیرا بعد بزرگتری پیدا کرده است.
 
طرح مقابله با عرضه دخانیات هم یك طرح ضربتی نیست و از سال ۸۵ آغاز شده است. حتی یک سال پس از شروع و در آذر ماه ۸۶، ‌مؤید علویان، معاون سلامت وزارت بهداشت، در گزارشی از حذف ۹۰ تا ۱۰۰ درصدی عرضه قلیان در اماكن عمومی ۱۵ استان كشور خبر داد. 
 
به گفته وی "استعمال دخانیات چندین برابر بیش‌تر از سیگار ضرر دارد و این در حالی است كه سالانه ۶۰ هزار نفر در ایران به خاطر مصرف سیگار جان خود را از دست می‌دهند و به جز پولی كه به خاطر مصرف سیگار در كشور سالانه دود می شود حدود ۳ برابر آن هم خرج درمان بیماران مبتلا به سرطان، بیماریهای قلبی و ریوی و سایر بیماری‌های ناشی از استعمال دخانیات می‌شود."
 
 
 

گاف مجتبی واحدی خانواده کروبی را عصبانی کرد

دنبال گاف مشاور لندن نشین مهدی کروبی و درخواست او برای همکاری علنی با دولت های غربی و آمریکا،‌ سایت های اپوزیسیون خبر دادند که این موضوع خانواده مهدی کروبی را به عزل مجتبی واحدی واداشته است.
به گزارش جهان، سایت اتاق فکر لندن به گزارش داده که “از اول آبان ماه جاری مهدی کروبی سخنگوئی در خارج کشور ندارد و مواضع شیخ شجاع منحصرا توسط خانواده اش به اطلاع همگان خواهد رسید.”

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSfRSLD0j3nk1-k676th5jbtVNwIsAqXaFeGHA4KxMuXyUiKf068lm6PdIH5g

به نوشته جرس “چندی پیش فاطمه کروبی در تماس با برخی دوستداران مهدی کروبی مقیم خارج از کشور به ایشان یادآور شد که مواضع مهدی کروبی در حوزه استقلال جنبش و عدم نیاز به کمک خارجی بسیار روشن است و کسانی که با این مواضع تغییرناپذیر کروبی توافق ندارند مجاز به استفاده از عناوین سخنگو یا مشاور کروبی نیستند.”همسر مهدی کروبی البته به واحدی اجازه داده که از عنوان «مشاور سابق کروبی» استفاده کنند!

مجتبی واحدی، سردبیر پناهنده شده روزنامه آفتاب یزد به انگلیس، از سال ۸۹ تاکنون خود را مشاور و سخنگوی مهدی کروبی معرفی کرده و خانواده کروبی هم با این موضوع مخالفتی نداشته است. اما گویا گاف واحدی و درخواست وی برای علنی شدن همکاری ها با غرب، برای کروبی و جریان فتنه سنگین تمام شده به طوری که راهی جز پس گرفتن عنوان سخنگو و مشاور از او ندیده اند.

مجتبی واحدی هفته گذشته، در واکنش به اظهارات هیلاری کلینتون گفته بود، آمریکا به جنبش سبز “بدهکار” است. او ادعا کرد که درخواست مذاکره اوباما با ایران “حمایت” از جمهوری اسلامی و “روحیه به دولت ایران” بود که به ضرر جنبش سبز بود. منظور او درخواست رئیس جمهور آمریکا برای مذاکره با ایران بود که پس از حمایت های گسترده از جریان فتنه مطرح شد؛ درخواستی که خنده دار توصیف شد.

وی در ادامه حتی خواستار همکاری علنی با دولت های غربی و آمریکا شد. او در این باره گفت “به نظر من یک مقدار باید تجدید نظر بکنیم.” توجیه او در بیان این موضوع آن بود که ممکن است دولت در آینده با آمریکا و انگلیس مذاکره کند!

در همین راستا بود که واحدی درخواستی جالب از دولت آمریکا کرد و گفت که کاخ سفید “از آقای کارتر بخواهد و به دولت ایران فشار بیاورد تا بر انتخابات ایران هم آقای کارتر نظارت بکند.”

هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه آمریکا در مصاحبه اش با بی بی سی با بیان اینکه “دولت آمریکا هر حمایتی از دستش بر می آمد از معترضان(جریان فتنه) کرد”، گفته بود که سران فتنه به کاخ سفید تاکید کرده اند “آمریکا باید مواظب باشد که طوری عمل نکند که عامل و حامی اصلی این جنبش جلوه کند، چون در آن صورت اعتبار جنبش و امنیت هواداران آن به خطر می افتد.”

پس از این مصاحبه فعالان جریان فتنه کوشیدند تا با مانور بر روی برخی جملات دیگر مصاحبه کلینتون که به نفع سران فتنه بود، کمک های آمریکا را انکار کنند اما به اعتقاد خانواده کروبی واحدی در پنهان‌کاری و ایفای نقشش موفق نبوده است.

 

شبکه فارسی وان در یکی از سریال هایش با تکرار دیالوگ هایی همچون ازدواج کار نادرستی است.من علاقه ای به ازدواج ندارم همان رابطه دوستی بهتر و قشنگ تر است، به مقابله با فرهنگ ازدواج پرداخت!
 
به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز؛ شبکه فارسی وان که به دنبال مقابله با فرهنگ ازدواج است در سریال های خود جایگزین ها و دلایل اینکه چرا نباید ازدواج کرد را بیان کرد!
 
این شبکه در یکی از سریال هایش دوست دختر و دوست پسری را نشان می دهد که پسر از دختر درخواست ازدواج می کند ولی در جواب با واکنش عجیبی از سوی دختر روبرو می شود، دختر در حالتی بر افرخته می گوید: «ازدواج کار نادرستی است. من علاقه ای به ازدواج ندارم همان رابطه دوستی بهتر و قشنگ تر است و من آن را بیشتر دوست دارم.»
 
پسر با تعجب می پرسد که" چرا دوست نداری با من ازدواج کنی؟". این بار دختر در توضیح علت این مساله می گوید:« اگر ازدواج کنم اول باید بچه دار شوم و همیشه باید مشغول آشپزی باشم و مهمانی هم نمی توانم بروم ازدواج دست و پا گیر است!»
 
 
 

نقش کارکنان بی بی سی فارسی در تحریم ایران

برخی گزارش های دیپلماتیک نشان می دهد کارکنان تلویوزیون فارسی بی بی سی در لندن جزو اصلی ترین گروه های لابی کننده برای تحریم ملت ایران توسط نهادهای اروپایی و آمریکایی هستند.

سایت جهان نیوز نوشت: منابع آگاه در تهران می گویند لابی وابسته به ضد انقلاب همواره نقشی فعال در سوق دادن کشورهای غربی به سمت تحریم ملت ایران داشته اما برخی اطلاعات نشان می دهد اخیرا کارکنان بی بی سی فارسی در این زمینه بسیار فعال شده و عملا نقش اصلی را بر عهده گرفته اند.

از جمله مستنداتی که این موضوع را ثابت می کند اظهارات لرد هاول معاون وزیر خارجه انگلستان در پارلمان این کشور است. هاول اخیرا با شرکت در یک جلسه ویژه پارلمان انگلیس خطاب به حاضران تاکید کرد که تحریم های اخیر شورای اروپا علیه ایران که با ادعای نقض حقوق بشر اعمال شد، در واقع به دلیل تلاش های گسترده کارکنان بی بی سی و با هدف حمایت از آنها اعمال شده است.

هاول در پاسخ به پرسش لرد جابر از حزب کارگر در این باره که دولت انگلیس چه اقداماتی برای حمایت از کارکنان بی بی سی انجام داده می گوید: «ما این موضوع را به طور جدی مورد توجه داشته و داریم».

وی ادامه می دهد: «تحریم های مورخ ۱۰اکتبر شورای اروپا علیه مقام های ایرانی با همین هدف و با کمک کارکنان بی بی سی اعمال شده است».

وی در عین حال به پارلمان انگلیس قول داده است که حمایت های جدی تری از این افراد به عمل بیاورد.

گفتنی است اخیرا و با دستگیری شبکه منابع بی بی سی در ایران ضربه سختی به این شبکه وارد شده است. همچنین افشای اطلاعات متعدد و مستند درباره پشت صحنه مفاسد اخلاقی این شبکه تا حد قابل توجهی از بی بی سی اعتبار زدایی کرده است.

گزارش منابع رسمی نشان می دهد در دو هفته گذشته این دومین باری است که پارلمان انگلیس از مقام های دولتی این کشور درباره نحوه حمایت از بی بی سی فارسی توضیح می خواهد و این نشان دهنده آن است که در مجموعه اقدامات و طراحی های خبیثانه انگلیسی ها علیه ایران، شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی جایگاهی ویژه دارد.

این نکات نشان می دهد که کارکنان بی بی سی نه تنها در زمینه تهیه خبر و گزارش علیه جمهوری اسلامی اقدام می کنند، بلکه در زمینه تحریم های ایران که لطمه آن مستقیما به ملت ایران وارد می شود نیز فعال هستند وبا جنجال و جریان سازی خبری و محفلی و... تلاش می کنند که فشار اروپا را برایران افزایش دهند.

برای کسانی که ناظر بر این رفتارها هستند این پرسش مطرح است که چگونه کسانی که تا چند سال پیش در ایران بوده اند به بهانه مقابله با نظام، به ملت خود نیز ظلم می کنند و تشدید تحریم ها را خواستار شده اند.

 

تلاش جریان انحرافی برای نفوذ در صدا وسیما

تلاش جریان انحرافی برای ورود به رسانه ملی قابل پیش بینی بود، اما باید دید كه این تلاشها به چه میزان با همراهی مدیران صداوسیما همراه خواهد بود.

یكی از رابطین جریان انحرافی طی ماه‌های گذشته تلاش بسیاری برای تهیه برنامه های زنده تلویزیونی بطور تعاملی با سازمان صداوسیما انجام داده و در این خصوص جلسات متعددی با تعدادی از مدیران سازمان داشته است.

این تلاشها پیش بر این منجر به ساخت برنامه ویژه ایرانیان خارج از كشور از شبكه پنج شده بود. این فرد این بار بدنبال ساخت برنامه های باموضوعات تاریخ شناسی ایران وفلسفه وسفرهای استانی می باشد.

تحلیلگران معتقدند تلاش جریان انحرافی برای ورود به رسانه ملی قابل پیش بینی بود، اما باید دید كه این تلاشها به چه میزان با همراهی مدیران صداوسیما همراه خواهد بود. لازم بذكر است كه این پیگیری وتلاشها در نیروهای بدنه سازمان درحال انجام می باشد.

 


نوشته شده در : دوشنبه 16 آبان 1390  توسط : .    نظرات() .

سیستم افزایش آمار میهن لینك